Levenhuk New Sherman BASE 7x50 binokkel
Tellitud kaubale, mis on laos, saab kauplusesse järele tulla samal päeval
- Saadavus: Laos
- Tootja: Levenhuk
- Toote kood: L_84666
- Kaal: 1.26
- Mõõtmed: 21.00 x 8.00 x 20.00
- EAN: 5905555023915
See pakkumine lõpeb:
Igakuine makse: 39.36€
Periood: 3 kuud
Levenhuk New Sherman BASE 7x50 binokkelid on suurepärane valik neile, kes on kirglikud jahi, matkade ja looduse vaatlemise vastu. Nende suur valguse kogumise võime ja mitmekihilise kattega läätsed pakuvad selgeid ja kontrastse pilte isegi vähese valguse tingimustes: pilves ilmaga, enne koidikut ning hämarikus. Veekindel IP67 kaitsega korpus võimaldab binokleid kindlalt kasutada veesõidukil, kartmata juhuslikke veekahjustusi.
Seadme optiline süsteem põhineb Porro prismadel. Optilised elemendid pakuvad 7-kordset suurendust. Optika on valmistatud kõrgekvaliteedilisest BaK-4 klaasist. Teravustamiseks kasutatakse keskset teravustamisratast, mida on lihtne keerata tänu selle suurele suurusele ja tekstuursele pinnale. Lisaks on saadaval dioptrite korrektsioon (±4D ulatuses) ja pupillidevahelise kauguse reguleerimine vahemikus 56–73mm.
Binoklite korpus on valmistatud alumiinium-silikoon sulamist ja on kaetud kummiga täiendava kaitse tagamiseks. Läätse udustumise vältimiseks on teda täidetud lämmastikuga. Seade on varustatud standardse statiivi adapteri keermega (1/4") turvaliseks kinnitamiseks pikema vaatlusaja jooksul.
Peamised omadused:
- Porro prismad, 7x suurendus, 50mm objektiivid
- Optika mitme kihiga peegeldusvastaste katetega
- Lai vaateväli, multi-elementne optiline disain
- Al-Si sulamkorpus, lämmastikuga täidetud, IP67 veekindel
- Dioptrikorrektsioon ja reguleeritav pupillidevaheline kaugus
Komplekti kuulub:
- Binokkel
- Okulaari- ja objektiivi kaitsekorgid
- Rihm
- Kott
- Puhastuslapp
- Kasutusjuhend ja garantiileht
| Bränd | Levenhuk, Inc., USA |
| Garantii | eluiga |
| EAN | 5905555023915 |
| Pakendi suurus (LxWxH) | 21x20x8 cm |
| Laadimismass | 1.26 kg |
| Prismatüüp | Porro |
| Suurendus, x | 7 |
| Objektiivi läbimõõt (ava), mm | 50 |
| Optiline disain | 6 elementi 4 grupis |
| Okulaari | 4 elementi 3 grupis |
| Objektiivid | 2 elementi 1 grupis |
| Optiline materjal | BaK-4 |
| Läätsede kate | täielikult mitmekihiline kate |
| Prismade kate | täielikult mitmekihiline kate |
| Väljundpupilli läbimõõt, mm | 7.1 |
| Silmatagune, mm | 23 |
| Videviku faktor | 19 |
| Suhteline heledus | 42 |
| Lahutusvõime lävi, kaarekümnendid | 6.2 |
| Vaateväli, ° | 6.35 |
| Vaateväli, m/1000m | 111 |
| Lähiteravus, m | 5 |
| Okulaari diopteri reguleerimine, diopterid | ±4 |
| Pupillidevaheline kaugus, mm | 56 — 73 |
| Teravustamine | keskne |
| Okulaarid | kummist, twist-up |
| Korpus | kummiga kaetud, silumin |
| Korpuse täitmine | lämmastik |
| Veekindel | jah |
| Niiskuskindlus | jah |
| Niiskuse/vee kaitse aste | IP67, täielik kaitse tolmu eest ja ajutine veega sukeldamine |
| Hermeetiliselt suletud disain | jah |
| Töötemperatuuride vahemik, °C | -10 — 53 |
| Statiivi kohaldatavus | standardne 1/4" keere, nõuab adapterit (ei kuulu komplekti) |
| Suurus | klassikaline |
| Rakendus | jahi ja kalastuse, mere-, militaarkasutus/valdkond |
| Montaaži ja paigaldamise keerukuse tase | väga lihtne |
| Kinnitamine statiivile | jah |
| Kott / korpus / kott komplektis | kott |
| Prillikandjatele | jah |