Levenhuk Bruno PLUS 25x70 binokli ja statiivi komplekt
- Saadavus: Ettetellimine
- Tootja: Levenhuk
- Toote kood: L_86642
- Kaal: 3.39
- Mõõtmed: 41.00 x 27.00 x 12.00
- EAN: 5905555028026
See pakkumine lõpeb:
Võimalikud valikud
Igakuine makse: 80.99€
Periood: 3 kuud
Levenhuk Bruno PLUS 25x70 binoklid koos statiiviga on suurepärane valik neile, kes armastavad astronoomilisi vaatlusi. Binoklid võimaldavad uurida Kuu individuaalseid detaile, näha Jupiterit ja selle kaaslaste, jälgida langevaid tähti ning isegi vaadelda udukogusid. Statiiv tagab pildi stabiilsuse ja kõrvaldab vajaduse hoida raskeid binokleid käes, võimaldades pikki astronoomilisi sessioone läbi viia.
Levenhuk Bruno PLUS 25x70 Binoklid
Levenhuk Bruno PLUS 25x70 binoklid on ehitatud klassikalise Porro prismade disainiga, mille läätsed on valmistatud K9/F4 klaasist ja prisma klaasist BaK-4. Kõik õhuga kokkupuutuvad optilised pinnad on täielikult multikihistatud ja tagavad teravad, selged ja kõrge kontrastsusega kujutised igas valgustingimustes. Fookus reguleeritakse keskse fookusratta abil. Lisaks pakub parema okulaari õige diopterreguleerimist rõngaga. Vaatlusmugavust parandavad edasi ka pööratavad silmakuplid, mis saab lukustada mis tahes kolmest asendist.
Binoklid on kohandatud kasutamiseks igasugustes ilmastikutingimustes. Korpus on tihendatud ja täidetud lämmastikuga, et vältida sisemist udustamist. See vastab IP67 standardile, pakkudes täielikku tolmukaitset ja vastupidavust ajutisele vees sukeldumisele. Binoklid on vastupidavad ka mehaanilistele kahjustustele, kuna korpus on valmistatud alumiiniumist ja kaetud kummiga kindla haarde tagamiseks.
Binoklid kinnitatakse statiivile 1/4" keerme abil ning adapter on komplektis kaasas.
Põhiomadused:
Astronoomilised binoklid Kuu, meteoriitide ja udukogude vaatlemiseks Läätsed ja prismad on valmistatud optilisest klaasist ning täielikult multikihistatud, mis tagab terava, selge ja detailse pildi Keskne fookus ja diopterreguleerimine parema okulaari jaoks võimaldavad mugavat teravuse reguleerimist Pööratavad silmakuplid kolmes fikseeritud asendis pakuvad vaatlusmugavust Alumiiniumkorpus on täidetud lämmastikuga ja pakub IP67 vee sissepääsu kaitset. Binoklid taluvad halba ilma, sisemist udustamist, juhuslikke põrumisi ja põrkeid Ühildub statiividega, kasutades 1/4" standardit
Levenhuk Level BASE TR10 Statiiv
Statiiv tagab stabiilse pildi ja võimaldab käte pinget leevendada, suurendades mugavust astronoomiliste vaatluste ajal. Levenhuk Bruno PLUS 25x70 binoklid on suured ja rasked, seega muudab statiiv kasutatavust ja mugavust vaatluste ajal oluliselt.
Levenhuk Level BASE TR10 statiivil on 3 kg kandevõime. See toetab kergesti binoklite kaalu ja võimaldab samuti kinnitada kergeid kompaktseid lisaseadmeid, näiteks nutitelefoni, et pildistada öötaevast. Nutitelefon saab binoklite külge kinnitada valikulise adapteri abil. Statiivi kõrgust on võimalik reguleerida vahemikus 420 mm kuni 1300 mm. See saab ka kokku voltida transportimiseks ja hoiustamiseks.
Statiiv on valmistatud metallist. Selle pea pöörleb horisontaalselt 360°, liigub vertikaalselt üles ja alla ning saab kallutada külgsuunas kuni 90°. See fikseeritakse soovitud asendisse usaldusväärsete lukkudega. Ergonoomiline käepide tagab sujuva ja lihtsa kontrolli statiivi töö üle.
Standardne 1/4" keerme kinnitus tagab ühilduvuse enamiku turul olevate optiliste tööriistade ja tarvikutega.
Pakend sisaldab:
- Levenhuk Level BASE TR10 Statiiv
- Levenhuk Bruno PLUS 25x70 Binoklid
- Metalladapter statiivile
- Okulaari ja objektiivi kaitsekorgid
- Puhastuslapp
- Binoklite kaelarihm
- Binoklite kott
- Statiivi kott
- Kasutusjuhend ja garantii
| Bränd | Levenhuk, Inc., USA |
| Garantii | eluaegne |
| EAN | 5905555028026 |
| Pakendi suurus (PxLxK) | 41x27x12 cm |
| Transpordikaal | 3,39 kg |
| Prisma tüüp | Porro |
| Suurendus | 25 |
| Objektiivi läbimõõt (ava), mm | 70 |
| Optiline disain | 6 elementi 4 grupis |
| Okulaarid | 4 elementi 3 grupis |
| Objektiivid | 2 elementi 1 grupis |
| Optikamaterjal | BaK-4 |
| Läätse katmine | täielikult multikihiline |
| Prisma katmine | täielikult multikihiline |
| Väljumispupilli läbimõõt, mm | 2,8 |
| Silma kaugus, mm | 12 |
| Hämarshelenduse tegur | 41,83 |
| Relatiivne eredus | 7,84 |
| Eraldusvõime läve ristküliku sekundites | 4 |
| Nägusväli, ° | 2,6 |
| Nägusväli, m/1000m | 45,5 |
| Lähifookus, m | 20 |
| Okulaari diopterreguleerimine, dioptrid | ±4 |
| Interpupillaarne kaugus, mm | 53—74 |
| Fookus | keskne |
| Silmakuplid | kummist, pööratavad (3 fikseeritud asendit) |
| Keha | alumiiniumisulam, kummiga kaetud |
| Korpuse täitmine | lämmastik |
| Veekindel | jah |
| Niiskuskindlus | jah |
| Moistus-/veekindluse aste | IP67, täielik kaitse tolmu ja ajutise veesukeldumise eest |
| Hermeetiliselt suletud disain | jah |
| Temperatuurivahemik, °C | -10 — 53 |
| Ühilduvus statiiviga | standardne 1/4" keere, vajab adapterit (komplektis) |
| Suurus | klassikaline |
| Rakendus | astronoomiline |
| Paigaldamine statiivile | jah |
| Kott/karp komplektis | kott |