Levenhuk New Sherman BASE 10x50 binokkel
Tellitud kaubale, mis on laos, saab kauplusesse järele tulla samal päeval
- Saadavus: Laos
- Tootja: Levenhuk
- Toote kood: L_84667
- Kaal: 1.26
- Mõõtmed: 21.00 x 20.00 x 8.00
- EAN: 5905555023922
See pakkumine lõpeb:
Igakuine makse: 40.93€
Periood: 3 kuud
Levenhuk New Sherman BASE 10x50 binokkelid on mõeldud looduse jälgimiseks, jahipidamiseks, kalapüügiks ja professionaalseteks ülesanneteks julgeoleku ja piirikontrolli spetsialistidele. Tänu erksale optikale, millel on 50 mm objektiiviläätsed ja mitmekihilised läätsed, pakuvad need binoklid teravaid ja detailirohkeid pilte isegi hämaras valguses. 10-kordne suurendus, sobib nii käsitsi hoidmiseks kui ka statiivile paigaldamiseks, võimaldab vaatlust pikkadel vahemaadel, muutes selle mitmekülgseks lahenduseks paljudes olukordades.
Optiline süsteem kasutab Porro prisma. Kõik optilised komponendid on valmistatud BaK-4 klaasist, mis tagab erakordse kujutise selguse ja kontrasti. Vastupidavus ja kaitse on esmatähtsad: binoklite korpus on täielikult suletud ja täidetud lämmastikuga, mis kaitseb niiskuse sissetungimise, tolmu saastumise ja temperatuurikõikumiste eest. Neid binokleid on loodud kasutamiseks kõigis ilmastikutingimustes ja veekogude läheduses ilma nende jõudlust mõjutamata.
Korpus on valmistatud alumiiniumisulamist (silumiin), mis on väga vastupidav löökidele ja mehaanilistele kahjustustele. Eriline kummjas kate suurendab vastupidavust välismõjudele ja tagab kindla haarde.
Binoklitel on kõrge kohanemisvõime tänu võimalusele reguleerida neid vastavalt kasutaja individuaalsetele omadustele. Keerdkokkupööratavad silmatopsid ja pikk silma välisraadius on eriti mugavad prillikandjatele. Dioptrite reguleerimise vahemik –4D kuni +4D võimaldab teie nägemisele täpset teravustamist, maksimeerides vaatamise mugavust ja selgust.
Põhifunktsioonid:
- Mitmekihiliselt kaetud BaK-4 baariumkroonklaasist optika
- 10-kordne suurendus, 50 mm objektiiviläätsed: optimaalne valik välitöödeks
- Korpuse materjal: alumiinium-silumiiniumisulamist (silumiin)
- Veekaitse vastavalt IP67 standardile, lämmastikutäide
- Sobib statsionaarseteks vaatlusteks statiivi abil
- Dioptre kohandamine individuaalsete nägemisomaduste järgi, pikk silma välisraadius
Komplekt sisaldab:
- Binoklid
- Okulaari- ja objektiiviläätsede kaitsekatted
- Rihm
- Kott
- Puhastuslapp
- Kasutusjuhend ja garantiitõend
| Bränd | Levenhuk, Inc., USA |
| Garantii | eluaegne |
| EAN | 5905555023922 |
| Pakendi suurus (PxLxK) | 21x20x8 cm |
| Saadetise kaal | 1.26 kg |
| Prisma tüüp | Porro |
| Suurendus, x | 10 |
| Objektiiviläätse diameeter (ava), mm | 50 |
| Optiline disain | 6 elementi 4 grupis |
| Okulaari läätsed | 4 elementi 3 grupis |
| Objektiivid | 2 elementi 1 grupis |
| Optika materjal | BaK-4 |
| Läätse katmine | täielikult mitmekihiliselt kaetud |
| Prisma kate | täielikult mitmekihiliselt kaetud |
| Väljapupilli diameeter, mm | 5 |
| Silma välisraadius, mm | 18 |
| Hämaruse tegur | 22 |
| Suhteline heledus | 25 |
| Lahutusvõime lävi, kaaresekundid | 6.2 |
| Vaateväli, ° | 6.5 |
| Vaateväli, m/1000m | 114 |
| Lähifookus, m | 6 |
| Okulaari dioptre reguleerimine, dioptrid | ±4 |
| Õpilaste vaheline kaugus, mm | 56 — 73 |
| Fookustamine | tsentraalne |
| Silmatopsid | kumm, keerdkokkupööratav |
| Korpus | kummiga, silumiin |
| Korpuse täitmine | lämmastik |
| Veekindel | jah |
| Niiskuskindlus | jah |
| Niiskuse/veekaitse tase | IP67, täielik kaitse tolmu ja ajutise vee all kastmise eest |
| Hermeetiline disain | jah |
| Kasutustemperatuuride vahemik, °C | -10 — 53 |
| Kohaldatav statiivi jaoks | standardne 1/4" keere, vajab adapterit (komplektis ei sisaldu) |
| Suurus | klassikaline |
| Rakendus | jahindus ja kalapüük, sõjaväeline/väli |
| Kogu ja paigaldamise keerukuse tase | äärmiselt lihtne |
| Paigaldamine statiivile | jah |
| Kott/ümbris komplektis | kott |
| Prillikandjatele sobiv | jah |