Levenhuk New Sherman BASE 12x50 binokkel
- Saadavus: In another stock
- Tootja: Levenhuk
- Toote kood: L_84668
- Kaal: 1.27
- Mõõtmed: 21.00 x 20.00 x 8.00
- EAN: 5905555023939
See pakkumine lõpeb:
Võimalikud valikud
Igakuine makse: 42.51€
Periood: 3 kuud
Levenhuk New Sherman BASE 12x50 binokkelid on hädavajalik tööriist loodushuvilistele, jahimeestele ning neile, kes tegelevad luure, otsingu- ja päästetööde või turvatööga. Seadme korpus on valmistatud silumiinist, mis on vastupidav alumiiniumi-silikooni sulam, mida ei mõjuta korrosioon ega mehaaniline kulumine. Binokkel omab IP67-kaitset, tagades usaldusväärse kaitse tolmu ja niiskuse eest.
Binokkel on varustatud Porro prisma optilise süsteemiga. Prismanid on mitmekihiliselt kaetud ning valmistatud BaK-4 klaasist, millel on kõrge murdumisnäitaja. Väljapääsu pupill on sujuv ja ümmargune, kõrvaldab moonutused vaatevälja servades. 50 mm objektiiviläätsed on mitmekihiliselt kaetud nagu prismadki, muutes binoklid efektiivseks ka vähese valgusega tingimustes, sest optika kogub maksimaalse koguse valgust.
12-kordse suurendusega sobivad need objektide vaatlemiseks märkimisväärsetel kaugustel. Minimaalne fookuskaugus on 8 meetrit, mis võimaldab näha peeneid detaile lähedalt. Seade on varustatud dioptrite reguleerimise rõngaga ja keeratavatega kummist okulaaridega, mis muudab selle hõlpsaks kohandamiseks iga kasutaja nägemust silmas pidades.
Binoklid saab paigaldada statiivi külge tänu 1/4-tollisele pesale.
Põhijooned:
- Klassikalised Porro prisma binoklid
- Heledad objektiiviläätsed, 12x suurendus
- Al-Si sulam (silumiin) korpuse materjal, IP67 veekindel reiting
- Läätsede uduseks muutumise vältimiseks lämmastiktäidis
- Dioptrite reguleerimine, keeratavad kummist okulaarid
- Statiivile paigaldatav
Komplekt sisaldab:
- Binokkelid
- Okulari ja objektiivi kaitsekorgid
- Rihm
- Kott
- Puhastuslapp
- Kasutusjuhend ja garantiitõend
| Bränd | Levenhuk, Inc., USA |
| Garantii | kestvusgarantii |
| EAN | 5905555023939 |
| Pakendi suurus (PXLXK) | 21x20x8 cm |
| Saatekulu raskus | 1,27 kg |
| Prisma tüüp | Porro |
| Suurendus, x | 12 |
| Obektiivi läbimõõt (ava), mm | 50 |
| Optiline disain | 6 elementi 4 grupis |
| Okulaare | 4 elementi 3 grupis |
| Objektiivid | 2 elementi 1 grupis |
| Optika materjal | BaK-4 |
| Läätse katmine | täielikult mitmekihiline |
| Prisma katmine | täielikult mitmekihiline |
| Väljapääsu pupilli läbimõõt, mm | 4,1 |
| Silma leevendus, mm | 16 |
| Hämaruse tegur | 24,5 |
| Suhteline heledus | 16,81 |
| Lahutuslävi, kaaresekundid | 6,2 |
| Vaateväli, ° | 5,3 |
| Vaateväli, m/1000m | 92 |
| Lähedane fookus, m | 8 |
| Okulaari dioptri reguleerimine, diopterid | ±4 |
| Interpupillaarne kaugus, mm | 56 — 73 |
| Fokuseerimine | tsentraalne |
| Okulaari ääred | kumm, pööratavad |
| Korpus | kummiga kaetud, silumiin |
| Korpuse täitmine | lämmastik |
| Veekindel | jah |
| Niiskuskindlus | jah |
| Niiskuse/vee kaitse aste | IP67, täielik kaitse tolmu ja ajutise veekümmenduse eest |
| Hermeetilise suletud disain | jah |
| Töötemperatuuri vahemik, °C | -10 — 53 |
| Kohandatav statiiviga | standaard 1/4" keere, nõuab adapterit (ei kuulu komplekti) |
| Suurus | klassikaline |
| Rakendus | jaht ja kalapüük, sõjaväe/maastik |
| Montaaži- ja paigaldamise keerukusastme tase | äärmiselt lihtne |
| Statiivi külge kinnitamine | jah |
| Kott/kaas/kott komplektis | kott |
| Prillikandjatele | jah |