Levenhuk New Karma PLUS 8x32 binokkel
- Saadavus: In another stock
- Tootja: Levenhuk
- Toote kood: L_84676
- Kaal: 0.78
- Mõõtmed: 18.00 x 15.00 x 7.00
- EAN: 5905555024011
See pakkumine lõpeb:
Võimalikud valikud
Igakuine makse: 33.06€
Periood: 3 kuud
Avasta maailm enda ümber Levenhuk New Karma PLUS 8x32 binoklitega – ideaalne valik reisijatele, matkajatele ja loodusearmastajatele, kes on huvitatud detailsetest ja panoraamsetest maapealsetest vaatluspiltidest. Jälgi turvaliselt loodust, jälgi liikuvaid objekte ja uuri taevast.
Täiuslik kasutamiseks õues, olenemata ilmastikutingimustest, need binoklid on loodud taluma looduse jõude. IP67 klassifikatsiooniga korpus tagab täieliku kaitse tolmu ja vee vastu, taludes mitte ainult pritsmeid ja sulavat lund, vaid ka ajutist sukeldamist kuni meetri sügavusele vette. Binoklid on täidetud lämmastikuga, et vältida läätsede uduseks muutumist, tagades parima selguse. Katuseprisma disain aitab kaasa kompaktsele kehale, et neid oleks lihtne igasse seiklusesse kaasa võtta.
Mitmekihiline optika annab eredat, teravat ja selget pilti, isegi hämarikus. Binoklid kohanduvad igaühe näokuju järgi (53–74 mm silmade vahekaugus) ja sisaldavad ±4 dioptri korrektsiooni – täiuslik neile, kes kannavad prille ja vajavad nägemise korrigeerimist.
Põhifunktsioonid:
- Kummiga kaetud korpus kindlaks haardeks ka märgade kätega
- Kestev konstruktsioon, kõrgekvaliteedilise ABS plastiga
- ±4D dioptri kohandamine isikupärastatud vaatamiseks
- Statiivile paigaldatav standardse 1/4" pesaga
- Twist-up okulaarikorgid
Komplekt sisaldab:
- Binoklid
- Okulaari ja objektiivi kaitsekorgid
- Rihm
- Kott
- Puhastuslapp
- Kasutusjuhend ja garantiikaart
| Bränd | Levenhuk, Inc., USA |
| Garantii | eluiga |
| EAN | 5905555024011 |
| Pakendi suurus (PxlxK) | 18x15x7 cm |
| Transpordikaal | 0.78 kg |
| Prisma tüüp | katuseprisma |
| Suurendus, x | 8 |
| Objektiivi diameeter (ava), mm | 32 |
| Optiline disain | 6 elementi 4 grupis |
| Okulaari elemendid | 3 elementi 2 grupis |
| Objektiive | 3 elementi 2 grupis |
| Optiline materjal | BaK-4 |
| Läätse kate | täielikult mitmekihiline |
| Prismade kate | täielikult mitmekihiline |
| Väljapupilli diameeter, mm | 4 |
| Silmarõngas, mm | 18 |
| Videvikutegur | 16 |
| Suhteline heledus | 15.21 |
| Lahutuspiir, kaaresekundid | 7 |
| Vaateväli, ° | 6.8 |
| Vaateväli, m/1000m | 119 |
| Lähifookus, m | 4 |
| Okulaari dioptri kohandamine, dioptrid | ±4 |
| Interpupillaarne kaugus, mm | 53 — 74 |
| Fokuseerimine | keskne |
| Okulaari korgid | kumm, twist-up |
| Korpus | kõrgtugevusega ABS plast, kummistatud |
| Korpuse täitmine | lämmastik |
| Veekindel | jah |
| Niiskuskindlus | jah |
| Niiskus-/veekaitse aste | IP67, täielik kaitse tolmu ja ajutise vee alla kastmise vastu |
| Hermetiseeritud disain | jah |
| Töötemperatuuri vahemik, °C | -10 — 50 |
| Kohandatav statiivile | standardsed 1/4" keere, vajab adapterit (komplektis ei sisaldu) |
| Suurus | kompaktne |
| Kohaldus | reisimine |
| Statiivile paigaldamine | jah |
| Kott/ümbris/kaas komplektis | kott |
| Prillikandjatele | jah |