Levenhuk New Karma PLUS 10x32 binokkel
- Saadavus: In another stock
- Tootja: Levenhuk
- Toote kood: L_84677
- Kaal: 0.76
- Mõõtmed: 19.00 x 15.00 x 7.00
- EAN: 5905555024028
See pakkumine lõpeb:
Võimalikud valikud
Igakuine makse: 34.63€
Periood: 3 kuud
Levenhuk New Karma PLUS 10x32 binokkelid on mõeldud reisijatele, turistidele, algajatele ja kogenud looduseuurijatele ning samuti turvalisuse, ökoloogia ja keskkonnakaitse professionaalidele. Seade sobib maastiku visuaalseteks uuringuteks, maastiku omaduste tuvastamiseks ning eluslooduse, sealhulgas lindude, loomade ja nende liikumismustrite jälgimiseks.
Levenhuk New Karma PLUS 10x32 binokkelidega võite trotsida igasuguseid ilmastikutingimusi! Katkestusteta töö kindlustamiseks on nad konstrueeritud taluma tugevat vihma ja lund ning nende IP67-standardiga korpus tagab usaldusväärse jõudluse isegi kuni ühemeetrise ajutise veega sukeldatuse korral. Kummiga kaetud korpus pakub libisemisvastast haaret, andes teile märgades tingimustes kindlustunde. Lämmastikuga täidetud korpus väldib temperatuurimuutustest põhjustatud objektiivi uduseks muutumist.
Tänu katuseprisma disainile pakuvad need binoklid kompaktset ja ergonoomilist kuju, pakkudes erakordset kaasaskantavust ja mugavat ühe käega kasutamist. Levenhuk New Karma PLUS 10x32 binoklid pakuvad 10-kordset suurendust ja 5,6° vaatevälja, olles suurepärased selgete vaadete pakkumisel keskmistel ja pikkadel distantsidel. Naudi erakordselt eredaid, selgeid ja teravaid pilte suure jõudlusega mitmekihiliste kattega läätsede ja prismadega. See suurenenud valguse läbilaskvus on märkimisväärne eelis jälgimisel hämaras või videvikus.
Põhijooned:
- Standardne 1/4" pistik binokli kinnitamiseks statiivile
- Kõrgjõudlusega ABS plastikust korpus kaitsva kummiga kaetud pinnaga
- BaK-4 klaasprismad kõrge murdumisnäitajaga
- Mitmekihilise kattega optika heledamate, selgemate ja realistlikumate piltide jaoks
- Dioptri reguleerimine (±4D) isikupärastatud vaatamiseks
Komplekt sisaldab:
- Binoklid
- Silma- ja objektiiviläätse kaitsekatted
- Rihm
- Kott
- Puhastuslapp
- Kasutusjuhend ja garantiikaart
| Bränd | Levenhuk, Inc., USA |
| Garantii | eluaegne |
| EAN | 5905555024028 |
| Paki suurus (PxLxK) | 19x15x7 cm |
| Tarne kaal | 0,76 kg |
| Prisma tüüp | katus |
| Suurendus, x | 10 |
| Objektiivläätse läbimõõt (ava), mm | 32 |
| Optiline disain | 6 elementi 4 grupis |
| Okulaatorid | 3 elementi 2 grupis |
| Objektiivid | 3 elementi 2 grupis |
| Optikamaterjal | BaK-4 |
| Läätse kate | mitmekihiline |
| Prismade kate | mitmekihiline |
| Väljumisava läbimõõt, mm | 3,2 |
| Okulaari reljeef, mm | 15 |
| Videviku tegur | 17,9 |
| Suhteline heledus | 9,61 |
| Lahutuslävi, kaaresekundid | 7 |
| Vaateväli, ° | 5,6 |
| Vaateväli, m/1000m | 98 |
| Lähim teravustamine, m | 4 |
| Okulaari dioptri reguleerimine, diopterid | ±4 |
| Interpuupillide vahemaa, mm | 53 — 74 |
| Fokusseerimine | tsentraalne |
| Okulaari katted | kumm, keeratav üles |
| Korpus | kõrgjõudlusega ABS plastik, kummiga kaetud |
| Korpuse täidis | lämmastik |
| Veekindel | jah |
| Niiskuskindlus | jah |
| Niiskuse/vee kaitse aste | IP67, täielik kaitse tolmu eest ja ajutine vee alla kastmine |
| Hermetiseeritud disain | jah |
| Töö temperatuurivahemik, °C | -10 — 50 |
| Kohandatav statiivile | standardne 1/4" keere, vajab adapterit (ei kuulu komplekti) |
| Suurus | kompaktne |
| Rakendus | reisimine |
| Kinnitus statiivile | jah |
| Kott/kohver/kott komplektis | kott |
| Prillikandjate jaoks | jah |