Levenhuk New Karma PLUS 12x50 binokkel
Tellitud kaubale, mis on laos, saab kauplusesse järele tulla samal päeval
- Saadavus: Laos
- Tootja: Levenhuk
- Toote kood: L_84682
- Kaal: 1.06
- Mõõtmed: 22.00 x 16.00 x 7.00
- EAN: 5905555024073
See pakkumine lõpeb:
Igakuine makse: 40.93€
Periood: 3 kuud
Kogege ülimat pika vahemaa nähtavust Levenhuk New Karma PLUS 12x50 binokliga. Rasketes tingimustes kasutamiseks loodud need võimsad ja usaldusväärsed binoklid töötavad laitmatult isegi kehvade ilmastikutingimuste korral. See mudel on ideaalne jahimeestele, kalameestele, matkajatele, telkijatele, turvatöötajatele ning otsingu- ja päästemeeskondadele. Suure avaga, täielikult mitmekihiliste katetega optika tagab eredad, teravad ja detailsed kujutised isegi nõrkades valgusoludes, võimaldades püüda kinni iga olulise detaili. Sisetõrksumise vältimiseks on binokli korpus täidetud lämmastikuga.
Levenhuk New Karma PLUS 12x50 mudel pakub kindlat toimivust igas keskkonnas. Selle IP67 reiting kaitseb tolmu, mustuse, vee ja lume eest. Lühike, madal sukeldumine vette ei ohusta selle funktsionaalsust. Turvaline haare on eriti tähtis välitingimustes. Levenhuk New Karma PLUS 12x50 kõrgekvaliteetne ABS-plastikust korpus, mida täiendab kummeeritud kate, tagab erakordse haarde ka niisketes oludes, kindlustades teie binoklite turvalise püsimise käes. Lisakindlustuse ja mugavuse jaoks on lisatud ka rihm.
Pikaajalise mugava vaatamise jaoks ühele objektile saab binoklid kinnitada statiivile kasutades standardset 1/4" keermet. See on ideaalne käed-vabad vaatlemiseks ja mitme ülesande täitmiseks. Suurepärane silma tagavara ja lihtsasti reguleeritavad väliskeermega okulaarid muudavad need binoklid prillikandjatele mugavaks.
Põhifunktsioonid:
- IP67 reitinguga kaitse tolmu, liiva, lume, mustuse ja vee eest
- Kinnitamine statiivile standardse 1/4" pesaga
- Kõrge löögikindel ABS-plastikust korpus, libisemisvastase kummist kattega
- Mugavad väliskeermega okulaarid ja pikk silma tagavara
- 12x suurendus, 50 mm ava, katuseprismad, BaK-4 klaasist optika
Komplekti kuulub:
- Binoklid
- Okulaari ja objektiivi kaitsekatted
- Rihm
- Kott
- Puhastuslapp
- Kasutusjuhend ja garantiitalong
| Bränd | Levenhuk, Inc., USA |
| Garantii | eluaegne |
| EAN | 5905555024073 |
| Pakendi suurus (PxLxK) | 22x16x7 cm |
| Saadetise kaal | 1.06 kg |
| Prisma tüüp | katuse |
| Suurendus, x | 12 |
| Objektiivi läbimõõt (ava), mm | 50 |
| Optiline disain | 6 elementi 4 grupis |
| Okulaari läätsed | 3 elementi 2 grupis |
| Objektiivid | 3 elementi 2 grupis |
| Optika materjal | BaK-4 |
| Läätsede kate | täielikult mitmekihiline |
| Prismade kate | täielikult mitmekihiline |
| Väljundava läbimõõt, mm | 4.2 |
| Silma tagavara, mm | 15 |
| Videkoefitsient | 24.5 |
| Sugulane heledus | 17.6 |
| Lahutuslävi, kaaresekundid | 6.3 |
| Vaateväli, ° | 4.7 |
| Vaateväli, m/1000m | 82 |
| Lühifookus, m | 5 |
| Okulaaride dioptrite korrektsioon, dioptrid | ±4 |
| Õpilaste vahekaugus, mm | 56 — 74 |
| Fokuseerimine | tsentraalne |
| Okulaaride kuju | kumm, väliskeermega |
| Korpus | kõrgtugevusega ABS-plastik, kummiga kaetud |
| Korpuse täitmine | lämmastikuga |
| Veekindel | jah |
| Niiskuskindlus | jah |
| Niiskus/veekaitse aste | IP67, täielik kaitse tolmu ja ajutise vee alla viimise eest |
| Hermeetikaga suletud disain | jah |
| Töökeskkonna temperatuurivahemik, °C | -10 — 50 |
| Kohandamine statiivile | standardne 1/4" keere, vajab adapterit (ei ole komplektis) |
| Suurus | klassikaline |
| Kasutus | jahindus ja kalandus, sõjaväe/väljakasutus |
| Paigaldamine statiivile | jah |
| Kott/ümbrik/karp komplektis | kott |
| Prillikandjatele | jah |