Levenhuk New Karma PRO ED 8x42 binokkel
Tellitud kaubale, mis on laos, saab kauplusesse järele tulla samal päeval
- Saadavus: Laos
- Tootja: Levenhuk
- Toote kood: L_84684
- Kaal: 1.09
- Mõõtmed: 23.00 x 16.00 x 7.00
- EAN: 5905555024097
See pakkumine lõpeb:
Igakuine makse: 51.96€
Periood: 3 kuud
Levenhuk New Karma PRO ED 8x42 binoklid pakuvad usaldusväärset jõudlust päevavalguse ja hämaruse vaatlusteks. Nende ilmastikukindel disain kaitseb lumes, vihmas, udus, mudas ja tolmus välitingimustes. Need binoklid taluvad elemente tänu oma IP67-tasemega veekindlale kestale. Need suudavad isegi taluda lühiajalist sukeldumist vette (kuni 1 meetri sügavusele). Nende lämmastikutäidis takistab läätsede udustumist järskude temperatuuri või niiskuse muutuste ajal. Levenhuk New Karma PRO ED 8x42 binoklid sobivad ideaalselt looduse vaatlejatele, matkafännidele, turvatöötajatele patrullis ning hädaolukorra lahendajatele.
Pidevalt eredate ja selgete kujutiste tagab mitmekihiline prismade ja läätsede katmine. BaK-4 prismade ja ED klaaselementidega varustatud need binoklid pakuvad erakordset värvitruudust minimaalse kromaatilise aberratsiooniga – väärtustatud nii entusiastide kui ka professionaalide poolt kristallselge vaate pärast, mida nad pakuvad. Okulaare on keeruline nelja elemendi, kolme grupi kujundus, mis märkimisväärselt parandab pildikvaliteeti ja loob elava vaatamiskogemuse. Binoklite tsentraalne fookussüsteem kohandab teravust mõlemates optilistes torudes samaaegselt.
Nägemisnõrkuste kasutajad hindavad dioptria korrigeerimist (–4D kuni +4D), samas kui 56–74mm pupillidevaheline kauguse kohandamine tagab ergonoomilise mugavuse kõigile vaatlejatele.
Põhifunktsioonid:
- Dioptria reguleerimine −4D kuni +4D on kasulik prillikandjatele
- Keermega ülespoole reguleeritavad okulaaripehmendused 3 fikseeritud asendiga
- Kõrge avaga objektiiviläätsed ja mitmekihilised optikad
- BaK-4 klaasprismad ja ED klaasläätsed kromaatilise aberratsiooni kõrvaldamiseks
- Lai 7,8° vaateväli
Komplekti kuulub:
- Binoklid
- Okulaari ja objektiiviläätsede kaitsekorgid
- Rihm
- Kott
- Puhastuslapp
- Kasutusjuhend ja garantiitšekk
| Bränd | Levenhuk, Inc., USA |
| Garantii | eluaegne |
| EAN | 5905555024097 |
| Pakendi suurus (PxLxK) | 23x16x7 cm |
| Saadetise kaal | 1.09 kg |
| Prisma tüüp | katus |
| Suurendus, x | 8 |
| Objektiiviläätse diameeter (ava), mm | 42 |
| Optiline disain | 7 elementi 5 grupis |
| Okulaare | 4 elementi 3 grupis |
| Objektiivid | 3 elementi 2 grupis |
| Optiline materjal | ED |
| Läätse katmine | täielikult mitmekihiline |
| Prismade katmine | täielikult mitmekihiline |
| Väljumisava diameeter, mm | 5.25 |
| Silmarahu, mm | 21 |
| Hämardustegur | 18.3 |
| Suhteline heledus | 25 |
| Resolutsioonilävi, kaaresekundid | 6.5 |
| Vaateväli, ° | 8.2 |
| Vaateväli, m/1000m | 143 |
| Lähifookus, m | 3.5 |
| Okulaari dioptria reguleerimine, dioptrid | ±4 |
| Pupillidevaheline kaugus, mm | 56 — 74 |
| Fookustamine | tsentraalne |
| Okulaarikaitsed | keermega üles (3 fikseeritud positsiooni) |
| Korpus | suur tugevus PPS plastik, kummeeritud |
| Korpu täitmine | lämmastik |
| Veekindlus | jah |
| Niiskuskindlus | jah |
| Niiskuse/vee kaitseaste | IP67, täielik kaitse tolmu ja ajutise sukeldumise eest vette |
| Hermeetiliselt suletud disain | jah |
| Töötemperatuuri vahemik, °C | -10 — 53 |
| Statiivi kohandatavus | standardne 1/4" keere, nõuab adapterit (ei kuulu komplekti) |
| Suurus | klassikaline |
| Rakendus | jahindus ja kalapüük, sõjaväe/valdkond, linnuvaatlus |
| Statiivile kinnitamine | jah |
| Komplektis olev kott/karp/kott | kott |
| Prillikandjatele | jah |