Levenhuk New Sherman PRO 10x42 binokkel
- Saadavus: In another stock
- Tootja: Levenhuk
- Toote kood: L_84693
- Kaal: 1.72
- Mõõtmed: 22.00 x 21.00 x 1.00
- EAN: 5905555023663
See pakkumine lõpeb:
Võimalikud valikud
Igakuine makse: 58.26€
Periood: 3 kuud
Uus Sherman PRO 10x42 mudel pakub 10-kordset suurendust ja kasutab Porro prisma kujundust. Need binoklid on varustatud mitmekihilise BaK-4 klaaside optikaga ja neil on hämarustegur 20,5. Selle seeria määravaks eeliseks on ületamatu optiline jõudlus. Laiade objektiviisidega objektivid annavad terava ja informatiivse pildi ilma tunneliefektita, jäädes väga detailseks ja selgeks kogu vaatevälja ulatuses. Binoklid pakuvad muljetavaldavat valgusläbivust, mis võimaldab vaatlust mitte ainult päevavalguses, vaid ka hämaruses.
See on mitmekülgne tööriist, mis sobib laiaulatuslikele tingimustele ja ülesannetele nii optiliste omaduste, töökindluse kui ka vastupidavuse osas. See on suurepärane kaaslane matkal, kalareisil või spordiüritusel. Binoklid on kohandatud kõrge niiskusega tänu IP67 kaitsele. See hinne tagab, et instrument jääb ohutuks ka ajutise veesse kastmise ajal. Nad taluvad temperatuure vahemikus −10°C kuni 53°C. Ergonomiline korpus on valmistatud ülivastupidavast alumiiniumisulamist (duralumiin) kummist kaitsva kattega, mis kaitseb mehaaniliste vigastuste eest. Veel üks kasulik omadus igasuguste ilmastikutingimustega kasutamiseks on lämmastiktäitmine, mis hoiab ära optiliste pindade sisemise uduseks muutmise järskude temperatuurilanguste ajal.
Binoklid kaaluvad alla 1 kg ja on üsna kompaktsed. Okulaaride vaheline kaugus on reguleeritav vahemikus 56 mm kuni 70 mm. Seadmel on keskne fokuseerimine ja pööratavad silmakupud klõpsustopiga süsteemiga, mis lukustuvad kergesti ühes kolmest fikseeritud asendist. Seadme saab kinnitada statiivile ja see tuleb koos funktsionaalsete lisatarvikutega. Eesmise objektiivi katted on kinnitatud korpuse külge, et vältida nende juhuslikku kaotamist välitingimustes.
Põhifunktsioonid:
- Mitmekülgsed 10-kordsed Porro-prisma binoklid
- Kõrgekvaliteediline optika tagab selge ja terava pildi
- Multikattekihilised läätsed ja prismad; kõrge hämarustegur
- Täielikult tihendatud ja udukindel
- Dioptrite kohandus ja pööratavad silmakupud klõpsustopiga mehhanism
- Korpus valmistatud duralumiinist, alumiiniumi, vase, mangaani ja magneesiumi tugevast sulamist
Komplekt sisaldab:
- Binoklid
- Okulaari ja eesmise objektiivi kaitsekatted
- Rihm
- Kott
- Puhastuslapp
- Kasutusjuhend ja garantiikaart
| Bränd | Levenhuk, Inc., USA |
| Garantii | eluaegne |
| EAN | 5905555023663 |
| Paki suurus (PxLxK) | 22x21x10 cm |
| Saadetise kaal | 1.72 kg |
| Prisma tüüp | Porro |
| Suurendus, x | 10 |
| Eesmise objektiivi diameeter (ava), mm | 42 |
| Optiline kujundus | 6 elementi 4 grupis |
| Okulaari elemendid | 4 elementi 3 grupis |
| Eesmised objektiivid | 2 elementi 1 grupis |
| Optika materjal | BaK-4 |
| Läätsede kate | täielikult multikattekihiline |
| Prismade kate | täielikult multikattekihiline |
| Väljumisava diameeter, mm | 4.2 |
| Okulaaride vahemaa, mm | 15 |
| Hämarustegur | 20.5 |
| Suhteline heledus | 18 |
| Läbimisvõime künnis, kaaresekundid | 7 |
| Vaateväli, ° | 6.4 |
| Vaateväli, m/1000m | 112 |
| Lähima fokuseerimise kaugus, m | 6 |
| Okulaaride dioptrite kohandamine, dioptrid | ±4 |
| Interpupillaarne kaugus, mm | 56 — 70 |
| Fokuseerimine | keskne |
| Silmakupud | pööratav (3 fikseeritud asendit) |
| Korpus | kõrgtugev duralumiin, kummistatud |
| Korpuse täitmine | lämmastik |
| Veekindel | jah |
| Niiskuskindlus | jah |
| Niiskus-/veekaitseaste | IP67, täielik kaitse tolmu ja ajutise vees kastmise eest |
| Hermeetiliselt suletud disain | jah |
| Kasutustemperatuuri vahemik, °C | -10 — 53 |
| Statiivile kohandatav | standardsed 1/4" niit, nõuab adapterit (ei kuulu komplekti) |
| Suurus | klassikaline |
| Kasutus | jahindus ja kalandus, militaar/maastik |
| Paigaldamise ja kokkupaneku raskusaste | äärmiselt lihtne |
| Statiivile monteerimine | jah |
| Kott/kohver/kott komplektis | kott |
| Prillikandjatele | jah |