Levenhuk New Sherman PRO 12x50 binokkel
- Saadavus: In another stock
- Tootja: Levenhuk
- Toote kood: L_84697
- Kaal: 1.82
- Mõõtmed: 22.00 x 21.00 x 1.00
- EAN: 5905555023700
See pakkumine lõpeb:
Võimalikud valikud
Igakuine makse: 64.56€
Periood: 3 kuud
Neile, kes otsivad usaldusväärseid ja professionaalsel tasemel binokleid, esitleb Levenhuk uut Sherman PRO seeriat. Sellel 12-kordse suurendusega mudelil on kõrge avaga optika, mis on valmistatud premium-klassi BaK-4 klaasist. Mitmekihilise kattega Porro prismade ja suure murdumisnäitajaga läätsede kombinatsioon tagab suurepärase nähtavuse, isegi hämarates tingimustes. Ere, terav ja detailne vaade, ilma vinjeteerimiseta, on kergesti saavutatav, kohandades veidi fookusrõngast. See mudel on tungivalt soovitatav tõsistele linnuvaatlejatele, jahimeestele ja vabaõhu harrastajatele. Dioptri korrigeerimine on võimalik, ja pikk silma reljeef võimaldab mugavat vaatamist ka prille kandes. Binoklid võimaldavad reguleerida silmadevahelist kaugust ja neil on keermesse keeratavad silmaklapid kolme fikseeritud positsiooniga klõps-lukustusmehhanismi kaudu. Vaatamata suurtele objektiiviläätsedele on binoklid üllatavalt kerged, kaaluga vaid üle 1 kilogrammi, ja lihtne pakkida ning kanda pikematel reisidel.
Välitingimustesse loodud, on nad mõeldud vastu pidama tolmu ja vee mõjule, ning neile on antud IP67 hinnang täieliku veekindluse osas. Optika jääb udutuks isegi langevate temperatuuride juures tänu lämmastikutäidisele, seega on tagatud selge vaatamine igas keskkonnas. Korpus on valmistatud ultra-tugevast duralumiiniumist ning sellel on kummist kattekiht kindla ja libisemiskindla haarde jaoks. Lisastabiilsuse tagamiseks saab neid kasutada statiiviga. Kaasasolevad tarvikud tagavad ohutu transpordi ning objektiiviläätse katted on kinnitatud kaotamise vältimiseks.
Põhifunktsioonid:
- Kõrge avaga 12x suurendusega binoklid koos baariumkroonklaasi optikaga
- Mitmeelemendiline optiline disain koos kaetud läätsede ja prismadega
- Kõrge hämarustegur, igasuguse ilma kasutus ja vastupidav duralumiiniumist korpus
- Dioptri reguleerimine ja keermesse keeratavad silmaklapid klõps-lukustusmehhanismiga
- Statiivil paigaldatav, kinnitatud objektiiviläätse katted
Komplekt sisaldab:
- Binoklid
- Silmnurgiku ja objektiiviläätse kaitsekatted
- Rihm
- Kotike
- Puhastuslapp
- Kasutusjuhend ja garantii leht
| Bränd | Levenhuk, Inc., USA |
| Garantii | eluaegne |
| EAN | 5905555023700 |
| Pakendi suurus (P x L x K) | 22x21x10 cm |
| Saadetise kaal | 1.82 kg |
| Prisma tüüp | Porro |
| Suurendus, x | 12 |
| Objektiiviläätse diameeter (ava), mm | 50 |
| Optiline disain | 6 elementi 4 grupis |
| Silmnurgikud | 4 elementi 3 grupis |
| Objektiivid | 2 elementi 1 grupis |
| Optika materjal | BaK-4 |
| Läätsede kate | täielikult mitmekihiliselt kaetud |
| Prismade kate | täielikult mitmekihiliselt kaetud |
| Väljundpupilli diameeter, mm | 4.2 |
| Silmareljeef, mm | 19 |
| Hämarustegur | 24.5 |
| Suhteline heledus | 17.6 |
| Vaateväli, ° | 5.4 |
| Vaateväli, m/1000m | 95 |
| Lähifookus, m | 8 |
| Silmnurgiku dioptri korrigeerimine, dioptrid | ±4 |
| Silma vaheline kaugus, mm | 56 — 70 |
| Fookuse reguleerimine | tsentraalne |
| Silmnakid | keermesse keeratavad (3 fikseeritud positsiooni) |
| Korpus | kõrgtugev duralumiinium, kummiga kaetud |
| Korpuse täidis | lämmastik |
| Veekindel | jah |
| Niiskuskindlus | jah |
| Niiskus/veekaitse aste | IP67, täielik kaitse tolmu ja ajutise vees uputamise eest |
| Hermeetiliselt suletud disain | jah |
| Töötemperatuuri vahemik, °C | -10 — 53 |
| Kohandatav statiivile | standardne 1/4" kinnitus, vajab adapterit (komplektis ei sisaldu) |
| Suurus | klassikaline |
| Kasutus | jahindus ja kalapüük, militaarväli |
| Kokku ja paigaldamise keerukuse tase | äärmiselt lihtne |
| Paigaldamine statiivile | jah |
| Kotike/kohver/kott komplektis | kotike |
| Prillikandjatele | jah |