Levenhuk New Vegas ED 8x42 binokkel
Tellitud kaubale, mis on laos, saab kauplusesse järele tulla samal päeval
- Saadavus: Laos
- Tootja: Levenhuk
- Toote kood: L_84669
- Kaal: 1.36
- Mõõtmed: 22.00 x 17.00 x 9.00
- EAN: 5905555024158
See pakkumine lõpeb:
Igakuine makse: 59.83€
Periood: 3 kuud
Levenhuki New Vegas ED 8x42 binokkelid on suurepärane kingitus nii algajatele kui ka kogenud kasutajatele. Nautige maailma ilu hämmastava detailsusega ja tehke iga välikülastus veelgi nauditavamaks. Need binoklid on valmis kasutamiseks halva ilmaga, vee lähedal ja kõrge niiskuse tingimustes. Nende IP67-tihendiga, lämmastikuga täidetud korpus kaitseb neid usaldusväärselt vihma, lume, tolmu, liiva ja mustuse eest. Lämmastik on inertne gaas, mis pakub optikas mitmeid olulisi eeliseid. Kõige tähtsam on, et see hoiab läätsed uduseks muutumast äkiliste temperatuurimuutuste ajal. Samuti takistab see sisemist oksüdatsiooni ja korrosiooni ning pärsib seente ja bakterite kasvu.
Levenhuki New Vegas ED 8x42 binoklid on varustatud võimsa 8x suurendusega optilise süsteemiga, mis kasutab katuseprisme kompaktse kujunduse ja ere pildi loomiseks, mis on elutruu ja realistlik igas töötingimuses. Seda saavutab spetsiaalne okulaaride disain, mis koosneb viiest optilisest elemendist kolmes grupis. Läätsed ja prismad on mitmekihilise peegelduse vastase kattega. See tagab teie silmadele tõhusa ja mugava vaatamise hämaras, näiteks videvikus. Läätsed on valmistatud eriti madala dispersiooniga klaasist, mis on vaba kromaatilisest aberratsioonist ja toodab heledat, selget pilti. Prismad on valmistatud BaK-4 optilisest klaasist, mis on tuntud oma kõrge valguse ülekande poolest.
Binoklite korpus on valmistatud magneesium-alumiiniumsulamist. See materjal on kerge ja tugev, suutes taluda temperatuuri vahemikus –10°C kuni +53°C. Binoklid saab kinnitada statiivile, kasutades adapterit (müüakse eraldi), mis on kasulik statsionaarse vaatluse korral, mille eesmärk on ühte suunda.
Peamised omadused:
- Veekindel, igasuguse ilmaga lämmastikuga täidetud korpus
- Kvaliteetsed ED klaasoptikad
- Suur vaateväli panoraamvaate jaoks
- Keeratavad silmakaitsed kolme fikseeritud asendiga
- Mitmekihilise kattega prismad ja läätsed efektiivseks hämaras kasutamiseks
Komplekt sisaldab:
- Binoklid
- Okulaari ja objektiivi kaitsva kaaned
- Rihm
- Kott
- Puhastuslapp
- Kasutusjuhend ja garantiitalong
| Bränd | Levenhuk, Inc., USA |
| Garantii | eluaegne |
| EAN | 5905555024158 |
| Pakendi suurus (PxLxK) | 22x17x9 cm |
| Saadetise kaal | 1,36 kg |
| Prisma tüüp | katuseprisma |
| Suurendus, x | 8 |
| Objektiivi läbimõõt (ava), mm | 42 |
| Optiline disain | 9 elementi 5 grupis |
| Okulaari läätsed | 5 elementi 3 grupis |
| Objektiivid | 4 elementi 2 grupis |
| Optika materjal | ED |
| Läätsede katmine | täielikult mitmekihiline |
| Prismade katmine | täielikult mitmekihiline |
| Väljapupilli läbimõõt, mm | 5,3 |
| Okulaari leevendus, mm | 20 |
| Videvilkustegur | 18,33 |
| Relatiivne heledus | 28 |
| Lahutusvõime künnis, kaaresekundites | 5 |
| Vaateväli, ° | 7 |
| Vaateväli, m/1000m | 123 |
| Lähim fookus, m | 3 |
| Okulaari dioptri kohandamine, dioptrid | ±4 |
| Silma pupillide kaugus, mm | 63 — 78 |
| Fookustamine | tsentraalne |
| Silmakaitsed | keeratavad (3 fikseeritud asendit) |
| Korpus | alumiinium-magneesiumsulam, kummistatud |
| Korpus täidetud | lämmastik |
| Veekindel | jah |
| Niiskuskindlus | jah |
| Niiskus/vee kaitseaste | IP67, täielik kaitse tolmu eest ja ajutine vee alla kastmine |
| Hermeetiline disain | jah |
| Töötemperatuuri vahemik, °C | -10 — 53 |
| Statiivile kohandatav | standardne 1/4" keere, vajab adapterit (ei kuulu komplekti) |
| Suurus | klassikaline |
| Kasutusala | jahindus ja kalapüük, sõjaline/maapilti, linnuvaatlus |
| Kokku- ja paigaldamise raskusaste | äärmiselt lihtne |
| Paigaldamine statiivi | jah |
| Kott/ümbris/kott komplektis | kott |
| Prillikandja jaoks | jah |