Levenhuk New Vegas ED 10x42 binokkel
Tellitud kaubale, mis on laos, saab kauplusesse järele tulla samal päeval
- Saadavus: Laos
- Tootja: Levenhuk
- Toote kood: L_84670
- Kaal: 1.37
- Mõõtmed: 22.00 x 17.00 x 9.00
- EAN: 5905555024165
See pakkumine lõpeb:
Igakuine makse: 61.41€
Periood: 3 kuud
Levenhuki New Vegas ED 10x42 binoklid on usaldusväärne kaaslane igale reisijale ja loodusehuvilisele. Need binoklid toovad maailma lähemale, et saaksite uurida oma ümbrust üksikasjalikult, jälgida elusloodust ja otsida maastikul maamärke ka vähem kui ideaalilistes ilmastikutingimustes. Binoklid on tänu IP67-kaitseastmega korpusele vastupidavad vihmale, lumele, udule, tolmule ja mustusele. Nad taluvad isegi lühiajalist süvendamist kuni ühe meetri sügavusele vees, näiteks kukkumist jõkke või järve. Täiendava kaitse saamiseks on korpus täidetud lämmastikuga. See inert gaas hoiab ära sisemise uduseks muutumise, mis on põhjustatud äkilistest temperatuuri muutustest. Samuti takistab see sisemist korrosiooni ja oksüdatsiooni ning pärsib seente ja bakterite kasvu.
Levenhuki New Vegas ED 10x42 binoklitel on kvaliteetne optika, mis tagab järjepidevalt heleda, elutruu ja terava pildi igas olukorras. Optika kombineerib BaK-4 katuseprisme ja eriti madala dispersiooniga (ED) klaasist läätsesid, et minimeerida kromaatilist aberratsiooni ja värvide moonutusi. Kõik läätsed ja prismad on mitmekihilise kattega, mis suurendab pildi heledust ja tagab selge pildi ka hämaruses. 10x suurenduse ja 6,5° vaateväljaga on need binoklid ideaalsed üldiseks vaatluseks keskmise kaugusega, samuti liikuvate objektide jälgimiseks ja metsloomade ning lindude vaatlemiseks turvalisest kaugusest.
Binokleid saab mugavuse tagamiseks kohandada individuaalselt. Silmavahede kaugust saab reguleerida vahemikus 63mm kuni 78mm ja dioptri korrigeerimist saab seada ±4D vahemikus. Okulaari lühendid sisaldavad keerdmehhanismi kolme fikseeritud asendiga.
Põhijooned:
- Löögikindel, kerge magneesium-alumiinium sulamist korpus
- Ergonomiline, tasakaalustatud disain mugavaks kandmiseks liikvel olles
- Visuaalset korrigeerimist vajavad kasutajad saavad binoklite dioptrite seadeid kohandada
- Lämmastikuga täidetud korpus kõikide ilmade kaitseks
- Täielikult mitmekihilise kattega ED klaasist optika mugavaks hämaruses vaatlemiseks
Komplekt sisaldab:
- Binoklid
- Okulaari ja objektiivi kaitsekorgid
- Rihm
- Kott
- Puhastuslapp
- Kasutusjuhend ja garantiitšek
| Bränd | Levenhuk, Inc., USA |
| Garantii | eluiga |
| Toote ID | 5905555024165 |
| Pakendi suurus (PxlxK) | 22x17x9 cm |
| Transpordi kaal | 1.37 kg |
| Prisma tüüp | katuse |
| Suurendus, x | 10 |
| Objektiiviläätse diameeter (ava), mm | 42 |
| Optiline disain | 9 elementi 5 grupis |
| Okulaari läätsed | 5 elementi 3 grupis |
| Objektiiv | 4 elementi 2 grupis |
| Optika materjal | ED |
| Objektiiviläätse katmine | täielikult mitmekihiline |
| Prismade katmine | täielikult mitmekihiline |
| Väljundpupilli diameeter, mm | 4.2 |
| Silma leevendus, mm | 15.5 |
| Videvaiku tegur | 20.5 |
| Suhteline heledus | 17.64 |
| Lahutuslävend, kaarsekundid | 5 |
| Vaateväli, ° | 6.5 |
| Vaateväli, m/1000m | 114 |
| Lähedasfookus, m | 3 |
| Okulaari dioptri korrektsioon, dioptrid | ±4 |
| Interpupillaarne kaugus, mm | 63 — 78 |
| Fookustamine | tsentraalne |
| Okulaari lühendid | keeratav (3 fikseeritud asendit) |
| Korpus | alumiinium-magneesium sulam, kummiga kaetud |
| Korpuse täitmine | lämmastik |
| Veekindel | jah |
| Niiskuskindlus | jah |
| Niiskuse/veekaitse aste | IP67, täielik kaitse tolmu eest ja ajutine süvendamine vees |
| Hermeetiliselt suletud disain | jah |
| Töötemperatuuri vahemik, °C | -10 — 53 |
| Adapteriga statiivile kinnitatav | standartne 1/4" keere, vajab adapterit (komplektis pole kaasas) |
| Suurus | klassikaline |
| Rakendus | jahindus ja kalastus, sõjaväeline/välivaatlus |
| Kokkupaneku ja paigaldamise keerukuse tase | äärmiselt lihtne |
| Statiivile kinnitamine | jah |
| Kott/korpus/kott komplektis | kott |
| Pruillikandjatele | jah |