Levenhuk Kelvin Snap ED 8x42 digitaalne fotobinokkel
- Saadavus: In another stock
- Tootja: Kelvin
- Toote kood: L_86114
- Kaal: 2.17
- Mõõtmed: 26.00 x 0.00 x 0.00
- EAN: 5905555027883
Võimalikud valikud
Igakuine makse: 156.65€
Periood: 3 kuud
Levenhuk Kelvin Snap ED 8x42 on teie kaasaegne võti maailma detailide avastamiseks ja suurepäraste fotode ning videote jäädvustamiseks. Unustage hägused pildid, nõrk suurendus või kadunud ainukordsed hetked. Need digitaalsed binoklid lahendavad need probleemid ja viivad teie vaatlused täiesti uuele tasemele: näe ja salvage koheselt.
Uurige iga lehte kõrge puu tipus. Õppige tundma metslooma pilku ja karvatekstuuri. Jäädvustage sportlase näol toorest emotsiooni, kui tema meeskond võidab. Kõik see on teie vaateväli kuni 80x suurendusega ja igasuguse ilmaga!
Nende võimed ulatuvad palju kaugemale pelgalt vaatamisest. Levenhuk Kelvin Snap ED 8x42 abil saate hetkeliselt jäädvustada pilti või alustada video salvestamist ühe nupuvajutusega. Teie salvestised salvestatakse otse mälukaardile, mis on seejärel alati valmis arvutisse ülekandmiseks ja redigeerimiseks.
Kutsuge ka teisi, kes jagavad teie kirge vaatamiseks reaalajas. Kasutades mobiilirakendust, saate edastada otsevaadet kuni kolmele nutitelefonile samaaegselt! Ühendatud telefoni abil saate fotosid teha ilma fotobinokleid puudutamata. Paigaldage seade lihtsalt statiivile ja juhtige seda kaugjuhtimise teel. See tagab teravad, häguta fotod ning saate fotod salvestada otse rakendusse.
Olulised omadused:
- Uus vaatlustase: näe ja salvage koheselt
- Ühe nupuga foto ja video salvestamine – kiire ja lihtne
- Kuni 80x suurendus: näe kaugemale ja rohkem detaile
- Selged mitmekattekihiga ED optikad rikkalike ja elavate piltide jaoks
- Maailm eredates Full HD värvides: elutruud värvid, isegi videvikus
- Ülekandmine 3-le nutitelefonile ilma viivituseta või moonutuseta; toetab Androidi ja iPhone'i; Wi-Fi ühenduvus
- Võimas sisseehitatud aku pikaks kasutamiseks
Komplekt sisaldab:
- Digitaalne fotobinokkel
- Statiivi adapter
- USB Type-C kaabel
- 32GB TF mälukaart
- Puhastuslapp
- Kaelarihm fotobinoklitele
- Karp
- Kaelarihm karbile
- Kasutusjuhend ja garantiitalong
| Bränd | Kelvin |
| Garantii | kestvus |
| EAN | 5905555027883 |
| Pakendi suurus (PxlxK) | 26x21x12 cm |
| Saadetise kaal | 2.17 kg |
| Prisma tüüp | katuse |
| Suumi olemasolu | jah |
| Digitaalne | jah |
| Suurendus, x | 8 — 80 |
| Suurendus, x | 8 (optiline), 1–10 (digitaalne) |
| Objektiivi läbimõõt (ava), mm | 42 |
| Okulaari koostis | 4 elementi 3 grupis |
| Objektiivid | 4 elementi 3 grupis |
| Optiline materjal | ED |
| Läätsede katmine | täielikult mitmekihiline katmine |
| Väljundava läbimõõt, mm | 5.36 |
| Silma kaugus, mm | 17 |
| Videviku faktor | 18.33 |
| Suhteline eredus | 28.73 |
| Lahutuslävend, kaaresekundid | 5.2 |
| Vaatenurk, ° | 7.2 |
| Vaatenurk, m/1000m | 131 |
| Lähifookus, m | 4 |
| Okulaari dioptri korrigeerimine, dioptrid | ±4 |
| Interpulaarne kaugus, mm | 56 — 73 |
| Fookustamine | tsentraalne |
| Okulaari kummikatted | twist-up |
| Korpus | plastmass |
| Korpuse värv | must |
| Korpuse täide | lämmastik |
| Veekindel | jah |
| Niiskuskindlus | jah |
| Kaitseaste niiskuse/vee eest | IP65, täielik kaitse tolmu ja veejoa eest |
| Hermetiline disain | jah |
| Töötemperatuur, °C | -10 — 50 |
| Wi-Fi | jah |
| Wi-Fi seaded | 2.4GHz, ulatus kuni 10–15m (otseühenduse raadiuses) |
| Statiiviühenduvus | standardne 1/4" keere, nõuab adapterit (komplektis) |
| jah | |
| Lisavarustuse ühendamise võimalus | kuni 3 mobiilseadet iOS ja Android süsteemiga (Viipulse rakendus) |
| Toiteallikas | sisseehitatud 4000mAh liitiumioon aku; laadimine 5V, 2A adapteriga (ei sisaldu) |
| Pildi maatriks | värviline CMOS, 4:3 |
| Foto- ja videosalvestus | jah |
| Pildiformaat | *.jpeg |
| Pildi suurus (pildirežiim), Mpx | 18 |
| Videovorming | *.mp4 |
| Video meediaresolutsioon | 2560x1440 (30 FPS), 1920x1080 (30 FPS) |
| Mikrofon/kõlar | jah |
| Mälukaardipesa | jah |
| Toetatud meedia | TF kaart kuni 128GB (32GB kaart kaasas) |
| Pordid | USB Type-C |
| Menüü keeled | üle 30 |
| Suurus | klassikaline |
| Rakendusala | Linnuvaatlus, jahi- ja kalapüük, militaar/maastik |
| Lisa | reaalaja piltide edastamine nutitelefoni, foto- ja videosalvestus nutitelefoni kaudu, automaatne väljalülitus (5 min.), vesimärk (kuupäev, kellaaeg), taasesitusfunktsioon |
| Kokkupanemis- ja paigalduskeerukuse tase | äärmiselt lihtne |
| Statiivil montaaž | jah |
| Kott/ümbris/karp komplektis | ümbris |
| Prillikandjatele sobiv | jah |