Levenhuk Kelvin Snap ED 8x42 digitaalne fotomonokkel
- Saadavus: In another stock
- Tootja: Kelvin
- Toote kood: L_86528
- Kaal: 1.46
- Mõõtmed: 25.00 x 0.00 x 0.00
- EAN: 5905555027890
Võimalikud valikud
Igakuine makse: 116.65€
Periood: 3 kuud
Levenhuk Kelvin Snap ED 8x42 digitaalne fotomonokulaar on loodud maailma avastamiseks ning elavate fotode ja videote jäädvustamiseks reisimisel, staadionil või matkamisel. Lihtsalt pista see oma reisikotti, seljakotti või jopetaskusse, et see oleks alati käepärast. See fotomonokulaar ähmastab joone vaatlemise ja loovuse vahel, võimaldades mitte ainult vaadelda huvitavaid stseene ja objekte, vaid ka neid koheselt täiuslike detailidega jäädvustada. Vaadake ja salvestage koheselt!
Unustage oma nutitelefoni nõrk kaamera ja udused kaadrid minevikus. Photomonoculari madala dispersiooni ED optika ja digitaalsed võimalused võimaldavad nautida elavaid vaateid loodusele või linnale nii päeval kui ka hämaruses, kuni 80x suurendusega. Kui soovite mälestust jäädvustada, saate kiiresti ja lihtsalt alustada pildistamist või video salvestamist, vajutades ühe nupu keha peale.
Suunake seiklusse ja võtke sõbrad kaasa! Fotomonokulaar toetab Wi‑Fi ühendust kuni 3 nutitelefoniga samaaegselt, et voogedastada ja teha kaugjuhtimisega fotosid. Kinnitage seade statiivile ja asuge lähedusse, oodates huvitavat kaadrit ilmuma oma nutitelefoni ekraanile. Seejärel salvestage foto ühe puudutusega otse rakendusse. Iga foto on terav ja muljetavaldav, et soovite neid jagada kaaslainetajatega. Levenhuk Kelvin Snap ED 8x42 ei ole lihtsalt vidin; see pakub uut vabaduse tunnet vaatlemisel ja loovusel, mida on lihtne jagada ümbritsevate inimestega!
Põhifunktsioonid:
- Lihtne ühe nupuvajutusega heledate fotode ja videote jäädvustamine
- Mitmekihiline ED optika elavate piltide jaoks isegi hämaruses
- Võimas 8–80x suum, et avastada maailma üksikasjalikult
- Edastamine 3 nutitelefonile mobiilirakenduse kaudu
- Kõigi ilmade vastupidavus: kaitse tolmu ja veepiiskade eest
- Kõrge mahutavusega aku üle 10 tunni pidevaks kasutamiseks
- 16MP fotod ja Full HD video: erksad värvid ja rikkalikud detailid
Komplekt sisaldab:
- Digitaalne fotomonokulaar
- USB Type-C kaabel
- 32GB TF mälukaart
- Puhastuskangas
- Kaelarihm fotomonokulaarile
- Kott
- Kaelarihm kotile
- Kasutusjuhend ja garantiikaart
| Bränd | Kelvin |
| Garantii | eluaeg |
| EAN | 5905555027890 |
| Pakendi suurus (Pxlxk) | 25x17x11 cm |
| Saadetise kaal | 1.46 kg |
| Suumiga | jah |
| Digitaalne | jah |
| Suurendus, x | 8 — 80 |
| Suurendus, x | 8 (optiline), 1–10 (digitaalne) |
| Objektiivi läbimõõt (ava), mm | 42 |
| Okulaar | 4 elementi 3 grupis |
| Objektiiv | 4 elementi 3 grupis |
| Optika materjal | ED |
| Objektiivi kattekiht | täielikult mitmekihiline |
| Väljumisava läbimõõt, mm | 5.36 |
| Silmavahe, mm | 17 |
| Hämaruse tegur | 18.33 |
| Suguline heledus | 28.73 |
| Lahutuslävi, kaaresekundid | 5.2 |
| Vaateväli, ° | 7.2 |
| Vaateväli, m/1000m | 126 |
| Lähedusfookus, m | 4 |
| Okulaari dioptri reguleerimine, dioptrid | ±4 |
| Okulaarikumm | keeratav |
| Korpus | plastik |
| Korpuse täitmine | lämmastik |
| Paigaldamine statiivile | jah |
| Veekindel | jah |
| Niiskuskindlus | jah |
| Niiskuse/veekaitse aste | IP65, täielik kaitse tolmu ja veejugade eest |
| Hermetiseeritud disain | jah |
| Töötemperatuuride vahemik, °C | -10 — 50 |
| Kohandatav statiivile | standardne 1/4" kinnitus |
| Wi-Fi | jah |
| Wi-Fi seaded | 2.4GHz, ulatus kuni 10–15m (nähtavus) |
| Toiteallikas | sisse-ehitatud 4000mAh liitium-ioon aku; laeb läbi 5V, 2A toiteadapteri (ei sisaldu komplektis) |
| Pildimaterjal | värviline CMOS, 4:3 |
| Foto ja video salvestamine | jah |
| Pildi formaat | *.jpeg |
| Pildi suurus (pildirežiim), Mpx | 16 |
| Video formaat | *.mp4 |
| Video meedia lahutusvõime | 2560x1440 (30 FPS), 1920x1080 (30 FPS) |
| Mälukaardi pesa | jah |
| Toetatud meedia | TF kaart kuni 128GB (32GB kaart sisaldab) |
| Pordid | USB Type-C |
| Menüü keeled | üle 30 |
| Akutühjuse indikaator | jah |
| jah | |
| Võimalus ühendada lisaseadmeid | kuni 3 mobiilseadet, mis töötavad iOS ja Androidiga (Viipulse rakendus) |
| Kott/ümbris/ümbris komplektis | kott |
| Lisainfo | reaalajas pildiedastus nutitelefoni, foto ja video jäädvustamine nutitelefoni kaudu, automaatne väljalülitusfunktsioon (5 min.), vesimärk (kuupäev, aeg), taasesitusfunktsioon |