Levenhuk Kelvin Snap 8x25 digitaalne fotomonokkel
- Saadavus: In another stock
- Tootja: Kelvin
- Toote kood: L_86529
- Kaal: 0.60
- Mõõtmed: 16.00 x 0.00 x 0.00
- EAN: 5905555027906
Võimalikud valikud
Igakuine makse: 53.32€
Periood: 3 kuud
Levenhuk Kelvin Snap 8x25 digitaalne fotomonokkel on loodud looduse ja linnamaastike vaatlemiseks ja jäädvustamiseks. See võimaldab mitte ainult näha, vaid ka meelde jätta. Kas nägid haruldast stseeni, huvitavat looma või metsikut lindu? Lihtsalt vajuta korpusel olevat nuppu ja fotomonokkel teeb koheselt foto või alustab video filmimist. Saad oma materjali seadmes uuesti vaadata või arvutisse edastada.
See fotomonokkel on kõrgtehnoloogiline alternatiiv nutitelefonile, mis sageli ei suuda isegi igapäevaseks pildistamiseks. Ütle hüvasti uduste piltide, detailide ja värvide ebatäpsustega. Levenhuk Kelvin Snap 8x25 jätab need probleemid minevikku. Mitmekihilise kattega klaasoptika ja keerukas elektroonika loovad realistliku, ereda ja detailse pildi, mis on tõetruu.
Tüdinud üksi vaatlemast? Kutsu pere või sõpru liituma! Sisseehitatud Wi-Fi moodul ja mobiilirakendus võimaldavad ühendada fotomonokkliga kuni 3 nutitelefoni ekraani peegeldamiseks ja kaugpildistamiseks. Selle aku pakub vähemalt 3,5 tundi pidevat töötamist. Monokkel kinnita statiivi külge, et vibratsioonid kõrvaldada ja püüda teravalt, ilma uduse liikumiseta pilte. Muuda oma vaatlemised elavamaks ja salvestage iga edukas foto otse rakendusse. Oma kogemuste jagamine pole kunagi olnud lihtsam!
Põhijooned:
- Kaasaegne vidin samaaegseks vaatlemiseks ja salvestamiseks: vaata ja salvesta koheselt
- Ühe nupuvajutusega foto- ja videosalvestus mälukaardile
- 8-kordne suurendus: avasta tuttavaid loodusstseene uuest perspektiivist
- Mitmekihilise kattega BaK-4 klaasoptika tagab realistliku pildi
- Dioptri korrigeerimine: vaata mugavalt, sõltumata nägemisest
- Wi-Fi ühendus Androidi ja iPhone nutitelefonidega: toetab kuni kolme seadet
- Ilmastikukindel korpus
Komplekt sisaldab:
- Digitaalne fotomonokkel
- USB Type-C kaabel
- Toiteadapter
- 8GB TF mälukaart
- Puhastuslapp
- Randmerihm fotomonoklile
- Kott
- Kaelarihm kotile
- Kasutusjuhend ja garantiitalong
| Bränd | Kelvin |
| Garantii | eluaegne |
| EAN | 5905555027906 |
| Pakendi suurus (PxLxK) | 16x7x14 cm |
| Saadetise kaal | 0.6 kg |
| Digitaalne | jah |
| Suurendus, x | 8 |
| Eesmärgiklaasi diameeter (ava), mm | 25 |
| Okulaar | 3 elementi 2 grupis |
| Eesmärk | 3 elementi 2 grupis |
| Optika materjal | BaK-4 |
| Objektiivi katmine | täielikult mitmekihiline katmine |
| Väljumisava diameeter, mm | 2.87 |
| Silma kaugus, mm | 13 |
| Videviku faktor | 14.14 |
| Suhteline heledus | 8.24 |
| Lahutuslävi, kaaresekundid | 6.18 |
| Vaateväli, ° | 6.6 |
| Vaateväli, m/1000m | 116 |
| Lähem vaatepunkt, m | 3 |
| Okulaari dioptri korrigeerimine, dioptrid | ±4 |
| Silmakupp | keeratav |
| Korpus | plast |
| Korpuse täidis | lämmastik |
| Kinnitamine statiivi külge | jah |
| Veekindel | jah |
| Niiskuskindlus | jah |
| Niiskus-/veekaitse aste | IP65, täielik kaitse tolmu ja veepritsmete vastu |
| Hermetiseeritud disain | jah |
| Töötemperatuuride vahemik, °C | -10 — 50 |
| Kohandatav statiivi külge | standardne 1/4" keere |
| Wi-Fi | jah |
| Wi-Fi seaded | 2.4GHz, ulatus kuni 10–15m (nähtavus) |
| Toide | sisse ehitatud 1400mAh liitiumioonaku; laeb 5V, 2A toiteadapteri kaudu (komplektis) |
| Pildimatriks | värviline CMOS, 4:3 |
| Foto- ja videosalvestus | jah |
| Pildiformaat | *.jpeg |
| Pildi suurus (pildirežiim), Mpx | 8 |
| Video formaat | *.mp4 |
| Video resolutsioon | 1920x1080 (30 FPS) |
| Mikrofon/kõlar | jah |
| Mälukaardi pesa | jah |
| Toetatud meediumid | TF kaart kuni 128GB (8GB kaart komplektis) |
| Pordid | USB Type-C |
| Menüü keeled | üle 30 |
| Akutühjenemise indikaator | jah |
| jah | |
| Võimalus ühendada lisa varustust | kuni 3 mobiilseadet iOS-i ja Androidi funktsiooniga (Viipulse rakendus) |
| Kott/ümbris komplektis | kott |
| Lisatavad | otsekuvamine nutitelefoni, foto ja video salvestamine nutitelefoni kaudu, automaatne väljalülitusfunktsioon (5 min.), vesimärk (kuupäev, kellaaeg), taasesitus |