Levenhuk Wezzer PRO LP310 ilmajaam
Tellitud kaubale, mis on laos, saab kauplusesse järele tulla samal päeval
- Saadavus: Laos
- Tootja: Levenhuk
- Toote kood: L_82931
- Kaal: 1.70
- Mõõtmed: 44.00 x 26.00 x 16.50
- EAN: 5905555017853
See pakkumine lõpeb:
Igakuine makse: 40.93€
Periood: 3 kuud
Levenhuk Wezzer PRO LP310 ilmajaam on loodud professionaalseks kasutamiseks, pakkudes suurepärast funktsionaalsust ja täpsust, kuid selle lihtsus ja hõlpsus muudavad selle suurepäraseks koduabiliseks. See seade mõõdab nii välistemperatuuri ja niiskust kui ka siseruumide temperatuuri ja niiskust, tuule kiirust ja suunda ning sademete taset. Hele ekraan kuvab mitte ainult ilmainfot, vaid ka kuupäeva ja kellaaega. Sellel on ka äratuskell. Välisandmeid kogutakse tundliku 5-ühes kauganduriga, mis töötab kuni 100 meetri (328 jalga) kaugusel (otsevaates). Optimaalne kaugus jaamast on kuni 50 meetrit (164 jalga). Andur töötab patareidega (ei kuulu komplekti) ja on varustatud päikesepaneeliga (kasutatakse ainult otseenergiaga ja ei lae patareisid).
Jaam salvestab ja säilitab maksimaalsed ja minimaalsed näidud valitud perioodi kohta ning teavitab kõrgetest näitajatest vastavalt kasutaja poolt valitud väärtustele. Kui teil on ruuter kuni 50 meetri (164 jalga) kaugusel, saab jaam andmeid edastada Wi-Fi-ühenduse kaudu. Andmed laaditakse ilmajaamast kasutaja isiklikule kontole, pärast mida saab neid vaadata nutitelefoni ekraanil (vajalik rakenduse paigaldus).
Jaam võib töötada nii patareide kui ka vooluvõrkuga (adapter on komplektis, patareid müüakse eraldi). Vooluvõrku ühendatud toitega puhul töötab taustvalgustus pidevalt; patareitoitel pööratakse see sisse ajutiselt nupu vajutamisel. Ekraan on jagatud kohandatavatesse infoplokkidesse. Kasutaja saab valida kõige mugavamad mõõtühikud.
Jaam on kompaktne ja seda saab kinnitada seinale või asetada lauale.
Peamised omadused:
- Seade professionaalseks väliilma ja siseruumide mikrokliima jälgimiseks.
- Õhutemperatuuri ja -niiskuse, rõhu, sademete taseme, tuule kiiruse ja suuna mõõtmine
- Näitude, samuti maksimaalsete ja minimaalsete väärtuste salvestamine
- Äratuskell ja kalender
- Kaugandur, mille toide tuleb patareidest ja päikesepaneelist
- Võimalus ühendada arvutiga, vahetada andmeid ilmarakendusega Wi-Fi kaudu (ilmajaama andmed saadaval nutitelefonis)
- Kohandatavad hoiatused temperatuuri, niiskuse, tuule jõu ja sademevee osas
- Suur ekraan suurte tähtedega ja taustvalgustusega
- Jaam töötab vooluadapteri või patareidega ning saab paigaldada seinale või asetada lauale
Komplekt sisaldab:
- Ilmajaam
- Multifunktsionaalne 5-ühes kaugandur
- USB-kaabel
- Anemomeetri tassid
- Anemomeetri tuulelipp
- Kinnituspoldid
- M6 kruvid
- Metallist kinnitusalus
- M6 mutrivõti
- AC-adapter
- Kasutusjuhend ja garantiikaart
| Bränd | Levenhuk, Inc., USA |
| Garantii, aastad | eluiga |
| EAN | 5905555017853 |
| Paki suurus (PxLxK), cm | 44x26x16.5 |
| Saadetise kaal, kg | 1.7 |
| Mõõtevahemik | 700–1100hPa |
| Mõõtmise täpsus | 0.1 |
| Mõõtmise täpsus | ±3hPa (rõhkude puhul alla 700–1100hPa) |
| Mõõtevahemik | 10% kuni 99% |
| Mõõtmise täpsus | 1% |
| Mõõtmise täpsus | ±5% |
| Siseruumide mõõtevahemik | 0...+50 °C |
| Välistingimustes mõõtevahemik | -40...+60 °C |
| Mõõtmise täpsus | 0.1 °C |
| Mõõtmise täpsus | ±1 °C |
| Kell | jah |
| Kalender | jah |
| Äratuskell | jah |
| Mõõtevahemik | 0 kuni 50 m/s |
| Mõõtmise täpsus | ±1m/s (tuule kiirus <10m/s), ±10% (tuule kiirus >5m/s) |
| Mõõtevahemik | 0–360° |
| Mõõtmise täpsus | ±15° |
| Mõõtevahemik | 0 kuni 9999 mm |
| Mõõtmise täpsus | 0.3mm (sademete puhul <1000mm), 1mm (sademete puhul >1000mm) |
| Mõõtmise täpsus | ±10% |
| Ekraanide arv | 1 |
| Näidu intervall | 60s (siseruumides), 16s (väljaspool) |
| Raadiosignaali sagedus, MHz | 433 |
| Raadiosignaali raadius, m | 100 |
| Andmete edastamise tsükkel | 1–240min. (kohandatav) |
| Töötemperatuurivahemik (siseruumides), °C | 0 — 50 |
| Töötemperatuurivahemik (välisandur) | 0 — 50 |
| Wi-Fi | jah |
| Veekindel | IPX3, kaitse vertikaalsete veepihustite eest |
| Ühendatud välistandurite arv | kuni 8 tk. (1 tk. kaasas) |
| Juhtmevaba andur | jah |
| Taustvalgustus | jah |
| Kasutuskoht | siseruumides, väljas |
| Tüüp | ilmajaam |
| Sisseehitatud funktsioonid | termomeeter, baromeeter, hügromeeter, sademete mõõteseade, anemomeeter, kell, äratuskell, kalender |
| Disain | juhtmevaba, digitaalne, seinale kinnitatav, laual paigutatav |
| Rakendus | professionaalseks kasutamiseks |
| Mõõtühikud | mmHg, inHg, hPa |
| Erilised omadused | minimaalse ja maksimaalse väärtuse tuvastamine, kõrge või madala rõhu hoiatus, muutuse graafik |
| Mõõtühikud | % (RH) |
| Erilised omadused | madala/kõrge niiskuse hoiatused |
| Mõõtühikud | °C, °F |
| Erilised omadused | maksimum- ja miinimumtemperatuuride näit |
| Aja formaat | 12 tundi, 24 tundi |
| Erilised omadused | ajatsoon |
| Mõõtühikud | mph, km/h |
| Mõõtühikud | kraadi |
| Mõõtühikud | mm, tolli |
| Erilised omadused | näitude salvestamine 1h/24h/nädala/kuu/üldkokkuvõttes, maksimumide salvestamine |
| Ekraani tüüp | monokroomne |
| Ekraani omadused | segmenteeritud |
| Toiteallikas | ilmajaam: AA patareid – 2 tk. (ei kuulu komplekti), päikesepatarei, 5V vooluvõrgust, kaugandur: 1.5V AA patareid – 2 tk. (ei kuulu komplekti) |
| Korpus | plastik |
| Lisa | kastmispunkt, madala aku hoiatus, kuumaindeks |