Levenhuk Wezzer PRO LP240 ilmajaam
Tellitud kaubale, mis on laos, saab kauplusesse järele tulla samal päeval
- Saadavus: Laos
- Tootja: Levenhuk
- Toote kood: L_82934
- Kaal: 1.70
- Mõõtmed: 44.00 x 26.00 x 16.50
- EAN: 5905555017839
See pakkumine lõpeb:
Igakuine makse: 24.73€
Periood: 3 kuud
Levenhuk Wezzer PRO LP240 professionaalne ilmajaam annab teile põhjalikku teavet ilma kohta teie kodus ja õues. Samuti asendab see kella, kalendri ja äratuskella. Jaam on varustatud LCD-ekraaniga, millel on kohandatav teabe paigutus – saate selle konfigureerida nii, et näete koheselt, mis on teile kõige olulisem. Iga nupu vajutamine lülitab sisse taustavalguse 10 sekundiks.
Ilmajaam näitab hetke temperatuuri ning valitud perioodi miinimume ja maksimume. Samuti teavitab see teid liiga madalatest või liiga kõrgetest mõõtmistest nii siseruumides kui ka väljas. Andmed niiskuse, tuule tugevuse ja suuna ning sademete kohta on samuti olulised päeva planeerimiseks ja mugava keskkonna loomiseks. Jaam mõõdab kogu seda teavet kõrge täpsusega ning seejärel analüüsib ja kuvab seda ekraanil suurte ja selgete piktogrammide ja numbritena. Niiskusmõõtur ja anemometer hoiatavad teid kõrge ja madala näitude kohta. Sadememõõtur salvestab näite valitud perioodi jooksul. Lisaks pakub jaam teavet hetke kastepunkti kohta.
Jaama saab asetada lauale või paigaldada seinale. See töötab patareidega, seega pole vaja arvestada pistikupesade asukohta ega juhtmete juhtimist või peitmist. Komplektis on mitmefunktsionaalne 5-ühes kaugandur, mis on mõeldud välitingimustes paigaldamiseks. Anduri ulatus ulatub 100 meetrini (328 ft) (kui anduri ja baasi vahel ei ole takistusi), optimaalne kaugus on 20 kuni 50 meetrit (65 kuni 164 jalga). Andur töötab samuti patareidega (sõltuvalt keskkonna temperatuurist võib patareikomplekt kesta kuni 6 kuud). Eriline näitaja hoiatab teid, kui patareisid tuleb vahetada.
Põhijooned:
- Õhutemperatuuri ja niiskuse mõõtmine siseruumides ja väljas
- Välismõõtmised: temperatuur, niiskus, sademed, tuule kiirus ja suund, kastepunkt
- Äratuskell ja sisseehitatud kalender
- Maksimum- ja miinimumväärtuste kuvamine
- Hoiatused potentsiaalselt ebamugava temperatuuri, niiskuse, tuule tugevuse või sademete kohta
- LCD-ekraan kohandatava kuva paigutusega
- Ergonomiline disain, juhtmeteta ja kaugandur lisatud
Komplekt sisaldab:
- Ilmajaam
- Mitmefunktsionaalne 5-ühes kaugandur
- Kasutusjuhend ja garantiikaart
| Bränd | Levenhuk, Inc., USA |
| Garantii, aastad | eluiga |
| EAN | 5905555017839 |
| Paki suurus (P x L x K), cm | 44x26x16.5 |
| Saadetise kaal, kg | 1,7 |
| Mõõtepiirkond | 10% kuni 99% |
| Mõõtmislahutus | 1% |
| Mõõtmistäpsus | ±5% |
| Sisetingimuste mõõtepiirkond | 0...+50 °C |
| Välismõõtmiste piirkond | -40...+60 °C |
| Mõõtmislahutus | 0,1 °C |
| Mõõtmistäpsus | ±1 °C |
| Kell | jah |
| Kalender | jah |
| Äratuskell | jah |
| Mõõtepiirkond | 8 suunda (tuule roos) |
| Mõõtepiirkond | 0 kuni 180 m/s |
| Mõõtmistäpsus | ±1m/s (tuulekiirusel <10m/s), ±10% (tuulekiirusel >10m/s) |
| Mõõtepiirkond | 0 kuni 9999mm |
| Mõõtmislahutus | 0,3mm (sademete <1000mm puhul), 1mm (sademete >1000mm puhul) |
| Mõõtmistäpsus | ±10% |
| Ekraanide arv | 1 |
| Näidikute intervall | 30s (siseruumides), 48s (väljas) |
| Raadiosignaali sagedus, MHz | 433 |
| Raadiosignaali raadius, m | 100 |
| Andmeedastuse tsükkel | 1–240 min. (kohandatav) |
| Töötamistemperatuuri vahemik (siseruumides), °C | 0 — 50 |
| Töötamistemperatuuri vahemik (välise anduri) | 0 — 50 |
| Veekindlus | IPX3, kaitse vertikaalsete veepiiskade eest |
| Ühendatud välisandurite arv | 1 tk. (komplektis lisatud) |
| Juhtmevaba andur | jah |
| Taustvalgustus | jah |
| Kasutuskoht | siseruumides, väljas |
| Tüüp | ilmajaam |
| Sisseehitatud omadused | termomeeter, niiskusmõõtur, sadememõõtur, anemomeeter, kell, äratuskell, kalender |
| Disain | juhtmevaba, digitaalne, seinale paigaldatav, lauapealne |
| Rakendus | professionaalseks kasutamiseks |
| Mõõtühikud | % (RH) |
| Spetsiaalsed omadused | minimaalsete ja maksimaalsete väärtuste tuvastamine, hoiatab madala/kõrge niiskuse kohta |
| Mõõtühikud | °C, °F |
| Ajaformaat | 12 tundi, 24 tundi |
| Spetsiaalsed omadused | ajavöönd |
| Mõõtühikud | miili/tunnis, m/s, km/h, sõlmed |
| Spetsiaalsed omadused | maksimaalse tuulekiiruse mälestus, maksimaalse puhangute kiiruse mälestus, puhangulise tuule hoiatus, mõõtmiste ajalugu, Beauforti skaala |
| Spetsiaalsed omadused | tuule suuna hoiatus |
| Mõõtühikud | mm, tollid |
| Spetsiaalsed omadused | hoiatus piirväärtuste kohta, näidete salvestamine 1h/24h/nädal/kuu/koguarvuna, maksimumite salvestamine |
| Ekraani tüüp | monokroomne |
| Ekraani omadused | segmenteeritud |
| Väline andur | jah |
| Toiteallikas | 1,5V AA patareid (ei kuulu komplekti): ilmajaam – 3 tk., kaugandur – 2 tk. |
| Korpus | plastik |
| Lisad | kastepunkt, madala patarei hoiatus |