Levenhuk Wezzer PRO LP700 ilmajaam
Tellitud kaubale, mis on laos, saab kauplusesse järele tulla samal päeval
- Saadavus: Laos
- Tootja: Levenhuk
- Toote kood: L_85568
- Kaal: 3.12
- Mõõtmed: 33.00 x 44.00 x 16.00
- EAN: 5905555026305
See pakkumine lõpeb:
Igakuine makse: 141.74€
Periood: 3 kuud
Levenhuk Wezzer PRO LP700 ilmajaam on kaasaegne seade, mis annab teile täpset teavet atmosfääri tingimuste kohta nii siseruumides kui ka väljas. Seade registreerib täpselt atmosfäärirõhu, temperatuuri ja õhuniiskuse taseme siseruumides ning veel mitmeid parameetreid väljas: temperatuur, niiskus, tuule suund ja kiirus, sademete hulk, valguse tase ja UV-indeks. Ilmajaam sobib suurepäraselt koju, samuti põllumajanduse ilmatööde hindamiseks.
Huvitav omadus Levenhuk Wezzer PRO LP700 juures on see, et tal puudub väline ekraan – seade käivitatakse, seadistatakse ja juhitakse spetsiaalse allalaaditava tarkvara abil arvutis. Teine oluline ilmajaama funktsioon on võime saata teatavaid tekstsõnumeid regulaarselt (kohandatava intervalliga) koos ilmaraporti sel määratud nutitelefonile (saab ühendada kuni kolm seadet). Seade võib ka kasutajat teavitada mõnede indeksite madalatest ja kõrgetest tulemustest.
Ilmajaam võimaldab paigaldada SIM-kaardi (microSIM või nanoSIM) või microSD-mälu kaardi kuni 32GB ilma muutuste salvestamiseks ja informatiivsete graafikute loomiseks. Saate vaadata salvestatud faile oma arvutis USB-kaabli ühendamisel. Saate ühendada Levenhuk Wezzer PRO LP700 4G võrku ilmavaatlusteenustega andmevahetuseks (Wunderground, Weathercloud, jne).
Põhimoodul töötab 1 laetava Li-ion akuga (18650). Seade laetakse USB-kaabli kaudu (vajalik on 5V 1A adapter, eraldi ostetav) või komplektis oleva väikese päikesepaneeliga. Seadme korpus on hermeetiline vastavalt IPX3 standardile – see on kaitstud veepritsmete eest erinevatest nurkadest. On olemas madala aku indikaator. Kasutaja saab osta ja ühendada lisasensoreid – pinnase niiskuse sensor ja osakeste analüsaator.
Põhiomadused:
- Atmosfääri ja ilma parameetrite mõõtmine, tõhus töö nii siseruumides kui ka väljas
- Hoiatused kahtlaselt kõrgetest või madalatest näitudest
- Tekstsõnumite saatmine ilmaraportitega nutitelefonile (kuni 3 seadet)
- 4G-ühendus andmevahetuseks massiliste ilmajälgimise teenustega
- Toetab kuni 32GB SD-kaarte mõõtmisandmete salvestamiseks
- Värskendus iga 16 sekundi tagant väljas ja iga 61 sekundi tagant siseruumides
- Ilma muutuste dünaamika graafikute koostamine spetsiaalse arvutitarkvaraga
Palun arvestage:
- Ilmajaama jaoks on vaja kohustuslikult arvutisse installida Weather Logger tarkvara
- Online-ilmateenuseid kasutades näeb kasutaja ainult ilmastiku põhialuseid väljas (sõltuvalt veebiteenusest)
Komplekti kuulub:
- Ilmajaama juhtplokk
- Multifunktsionaalne 9-ühes kaugandur
- Sisendandur
- Laetav Li-ion aku (18650)
- Päikesepaneel
- USB-kaabel
- Kasutusjuhend ja garantiikaart
| Bränd | Levenhuk, Inc., USA |
| Garantii | eluaegne |
| EAN | 5905555026305 |
| Pakendi suurus (PxlxK) | 33x44x16 cm |
| Saadetise kaal | 3.12 kg |
| Kasutuskoht | siseruumides, väljas |
| Tüüp | ilmajaam |
| Sisseehitatud omadused | anemomeeter, baromeeter, kalender, kell, hügromeeter, sademete mõõtja, termomeeter |
| Disain | digi, seinale paigaldatav, juhtmevaba |
| Kasutusotstarve | professionaalseks kasutamiseks |
| === Eraldaja === | Baromeeter (atmosfäärirõhk) |
| Mõõtühikud | hPa, inHg, mmHg |
| Mõõtevahemik | 300–1100hPa |
| Mõõtmisresolutsioon | 0.1 |
| Mõõtmistäpsus | ±3hPa (rõhkudel alla 700–1100hPa) |
| Eriomadused | muutuste graafik, minimaalsete ja maksimaalsete väärtuste tuvastamine |
| === Eraldaja === | Hügromeeter (õhuniiskus) |
| Mõõtühikud | % (RH) |
| Mõõtevahemik | 10% kuni 99% |
| Mõõtmisresolutsioon | 1% |
| Mõõtmistäpsus | ±5% |
| Eriomadused | madalate/kõrgete niiskusteade, näitude ajalugu |
| === Eraldaja === | Termomeeter (temperatuur) |
| Mõõtühikud | °C, °F |
| Sisete mõõtevahemik | -40...+60 °C |
| Välise mõõtevahemik | -40...+60 °C |
| Mõõtmisresolutsioon | 0.1 °C |
| Mõõtmistäpsus | ±1 °C |
| Eriomadused | SMS-teavitus, madal/kõrge temperatuuriteade, näitude ajalugu |
| === Eraldaja === | Kell (kellaaeg/kuupäev/kalender) |
| Kell | jah |
| Kella formaadid | 24 tundi |
| Kalender | jah |
| Eriomadused | ajavöönd |
| === Eraldaja === | Anemomeeter (tuule kiirus) |
| Mõõtühikud | Beauforti skaala, km/h, sõlmed, m/s, mph |
| Mõõtmistäpsus | ±1m/s (tuulekiirus <5m/s), ±10% (tuulekiirus ≥5m/s) |
| Eriomadused | tuulise tuule teade, maksimaalse tuulekiiruse mälu, maksimaalse tuule puhangukiiruse mälu, minimaalse tuulekiiruse mälu |
| === Eraldaja === | Anemomeeter (tuule suund) |
| Mõõtühikud | kraadi |
| Mõõtevahemik | 0–360° |
| Mõõtmistäpsus | ±15° |
| Eriomadused | roosatuule diagramm |
| === Eraldaja === | Sadememõõtja (sademete hulk) |
| Mõõtühikud | tollid, mm |
| Mõõtevahemik | alates 0 kuni 9999mm |
| Mõõtmisresolutsioon | 0.3mm (sademete <1000mm), 1mm (sademete >1000mm) |
| Mõõtmistäpsus | ±10% |
| Eriomadused | maksimumide salvestamine, miinimumide salvestamine, näitude salvestamine üle 1h/24h/nädala/kuu/kokku |
| === Eraldaja === | Üldised spetsifikatsioonid |
| Näitude vahe | 61s (siseruumides), 16s (väljas) |
| Raadiosignaali sagedus, MHz | 433 |
| Raadiosignaali raadius, m | 100 |
| Andmeedastustsükkel | 1–240 min. (kohandatav) |
| Toiteallikas | juhtplokk: 1 tk 3.7V, 2600mAh laetav Li-ion aku (18650), laadimine päikesepaneelilt või võrgust (USB-kaabli kaudu, vajalik 5V/1A võrguadapter), kaug- ja sisemised sensorid kaks AA 1.5V patareid (eraldi ostetav) |
| Vee-tõrje | jah |
| Vee-tõrje | IPX3, kaitse vertikaalsete veepritsmete eest |
| Ühendatud välisandurite arv | kaks (pinnase niiskuse sensor, osakeste analüsaator) |
| Võimalus ühendada täiendavaid seadmeid | SD mälukaart kuni 32GB (ei kuulu komplekti), microSIM/nanoSIM kaart (ei kuulu komplekti) |
| Juhtmevaba sensor | jah |
| Tarkvara, draiverid | Weather Logger (tigteleetav) |
| Süsteeminõuded | OS: Windows 7/8/10/11, CPU: 1GHz või suurem, saadaval olev ketta ruum: 128MB (miinimum), 256MB (soovitatav), USB port |
| Lisaks | 4G ühendus, UV indeks, valgustuse tase (0–200000 luksi), madala aku teade |