Ermenrich Report WR10 Thermohygrometer
Tellitud kaubale, mis on laos, saab kauplusesse järele tulla samal päeval
- Saadavus: Laos
- Tootja: Ermenrich
- Toote kood: L_86032
- EAN: 5905555026855
See pakkumine lõpeb:
Ermenrich Report WR10 termohügromeeter on kompaktne seade sise- ja välistemperatuuri ning õhuniiskuse mõõtmiseks kodus. See koosneb plastikraamist, millel on monokroomne LCD-ekraan, mis kuvab mikroklimatoloogilist teavet, ja õhuke 1,4 m kaabliga kaugandur. Seadme tagasihoidlik hele välimus sobib kergesti igasse interjööri ja näeb hea välja igal pinnal, olgu see siis seinal või laual.
Termohügromeeter mõõdab siseõhu temperatuuri vahemikus 0°C kuni +50°C ja välistemperatuuri vahemikus −40°C kuni +70°C, muutes selle mitmekülgseks seadmeks, mis sobib kasutamiseks põhjapoolsetes, kesk- ja lõunapoolsetes piirkondades. Niiskuse mõõtevahemik on 20–95% ning mõõtmisviga varieerub skaalal: ±5% vahemikus 35–75% ja ±10% vahemikus 20–35% ning 75–95%. Ermenrich Report WR10 salvestab oma mällu iga parameetri maksimaalsed ja minimaalsed väärtused ning võimaldab neid kasutada isikliku kliimaprofiili koostamiseks. Ekraani keskel asub visuaalne ribaskaala, mis näitab üldist mugavuse taset ja on määratud niiskuse järgi.
Termohügromeetrit saab kasutada seinakella või laua kellana. Aja kuvamiseks saate valida 12- või 24-tunnise formaadi.
Ermenrich Report WR10 termohügromeetril on integreeritud magnetkinnitus, mis võimaldab seda hõlpsasti metallpindadele kinnitada. Seade töötab kahe CR2032 patareiga. Kui aku laetuse tase on madal, aktiveerub spetsiaalne akuts ravalise indikaator.
Põhifunktsioonid:
- Täpne sise- ja välistemperatuuri ning siseruumide niiskuse mõõtmine
- Kompaktne ja õhuke kerge plastikust korpus, mis sobib igasse interjööri
- Välimõõtmiseks 1,4 m kaabliga kaugandur
- Seina- või lauakinnitus; magnetkinnitus metallpindadele
- Salvestab maksimaalsed ja minimaalsed väärtused isikliku jälgimise ja analüüsi jaoks
- Terav monokroomne TN LCD-ekraan kiire reageerimisajaga
| Bränd | Ermenrich |
| Garantii | 5 aastat |
| EAN | 5905555026855 |
| Pakendi suurus (PxlxK) | 15x2x10 cm |
| Saadetise kaal | 0,22 kg |
| Kasutuskoht | siseruumides, väljas |
| Tüüp | termohügromeeter |
| Sisseehitatud funktsioonid | kell, hügromeeter, termomeeter |
| Disain | digitaalne, lauapealne, seinakinnitus |
| Rakendus | kodus kasutamiseks |
| === Eraldaja === | Hügromeeter (õhuniiskus) |
| Mõõtühikud | % (RH) |
| Mõõtevahemik | 20% kuni 95% |
| Mõõtmistäpsus | 35‒75% RH: ±5% RH; 20‒35% RH: ±10% RH; 75‒95% RH: ±10% RH |
| Eripära | maksimumide salvestamine, miinimumide salvestamine |
| === Eraldaja === | Termomeeter (temperatuur) |
| Mõõtühikud | °C, °F |
| Sisemõõtevahemik | 0...+50 °C |
| Sisemõõtevahemik | 0 — 50 |
| Välimõõtevahemik | -40...+70 °C |
| Välimõõtevahemik | -40 — 70 |
| Mõõtmistäpsus | ±2°C |
| Eripära | maksimumide salvestamine, miinimumide salvestamine |
| === Eraldaja === | Kell (aeg/kuupäev/kalender) |
| Kell | jah |
| Aja formaat | 12 tundi, 24 tundi |
| === Eraldaja === | Üldised spetsifikatsioonid |
| Ekraani tüüp | monokroomne |
| Ekraanide arv | 1 |
| Ekraanide arv | 1 |
| Ekraani omadused | TN maatriks |
| Väline andur | tk., kauganduri kaabli pikkus: 1,4m, jah |
| Toiteallikas | CR2032 patareid, 2 tk. (ei ole kaasas) |
| Korpus | plastik |
| Ühendatud väliste andurite arv | 1 |
| Üldise mugavuse taseme hindamine | jah |
| Lisaks | madal aku indikaator, magnetiline tagakülg |