Ermenrich Report WR20 Weather Station
Tellitud kaubale, mis on laos, saab kauplusesse järele tulla samal päeval
- Saadavus: Laos
- Tootja: Ermenrich
- Toote kood: L_86033
- EAN: 5905555026862
See pakkumine lõpeb:
Ermenrichi raport WR20 ilmajaam on kompaktne seade, mis mõõdab põhilisi atmosfääri parameetreid nii siseruumides kui ka välitingimustes, nimelt temperatuuri ja niiskust. Selle funktsionaalsus hõlmab ka kella, kalendrit ja äratuskella, pakkudes kõike olulist igapäevaseks kasutamiseks ööpäevaringselt.
Ilmajaama alus on valmistatud plastist ja varustatud monokroomse LCD-ekraaniga, millel on selge ja mugav elementide paigutus. Ekraani alumine osa näitab mugavuse taseme hinnangut eraldi siseruumides ja väljas, võimaldades kasutajal kiiresti hinnata tingimusi olenemata, kuhu nad lähevad. Kaasasolevat kaugandurit kasutatakse välismõõtmisteks. See võib olla paigaldatud kuni 80m kaugusele ilmajaama alusest.
Õhuniiskust mõõdetakse vahemikus 20% kuni 95% koos koduseks kasutamiseks tühise mõõtmisveaga. Tehases läbi viidud testide kohaselt toatemperatuuril 25°C oli mõõtmisdeviatsioon vaid ±5% vahemikus 30–50% RH ja ±10% vahemikus 20–29% RH ja 51–95% RH. Ilmajaam salvestab madalaimad ja kõrgeimad registreeritud väärtused mällu ning teavitab, kui kasutaja seadistatud madala/kõrge piirmäär on ületatud. Temperatuuri mõõdetakse siseruumides vahemikus −10°C kuni +50°C ja väljas −40°C kuni +70°C. Ermenrichi raport WR20 ilmajaam on ideaalne valik atmosfääri ja ilmastikutingimuste jälgimiseks igapäevaelus, vastates kõigile teie kodumajapidamise vajadustele.
Ilmajaam hoiatab kasutajat hallitusriski eest, kui teatud niiskustase siseruumides saavutatakse. See suudab näidata ilmatrende varasemate mõõtmiste alusel ja arvutada kastepunkti. Ekraanil kuvatakse ka infot praeguse Kuu faasi kohta. Sisse ehitatud kellal on seadistatav 12- või 24-tunnine ajavorming.
Põhijooned:
- Lihtne paigaldus seinale või lauale ja kaugandur, mis pakub piiramatuid paigutusvõimalusi
- Toiteallikas: ilmajaam töötab kolme AAA patareiga ja väline andur kahe AAA patareiga
- Kuvab Kuu faasi, mugavustaset, ilmateadet, ilmatrende ja aega
- Teavitus kasutaja valitud miinimum- ja maksimumlävede ületamisest
- Raadiosignaali raadius: 80m, töö sagedus: 433,92MHz
- Mugav ja selge näidikute paigutus ekraanil, suur font
Komplekt sisaldab:
- Ilmajaam
- Juhtmevaba kaugandur
- Kasutusjuhend ja garantiikaart
| Bränd | Ermenrich |
| Garantii | 5 aastat |
| EAN | 5905555026862 |
| Pakendi suurus (PXLXK) | 11x6x17 cm |
| Kohaletoimetamise kaal | 0.33 kg |
| Kasutuskoht | siseruumides, väljas |
| Tüüp | ilmajaam |
| Sisse ehitatud funktsioonid | äratuskell, kalender, kell, niiskusmõõtur, termomeeter |
| Disain | digiitalne, lauale asetatav, seinale paigaldatav, juhtmevaba |
| Rakendus | koduseks kasutamiseks |
| === Piiritus === | Niiskusmõõtur (õhuniiskus) |
| Mõõtühikud | % (RH) |
| Mõõtevahemik | 20% kuni 95% |
| Mõõtmistäpsus | @25°C, 30‒50% RH: ±5% RH; @25°C, 20‒29% RH: ±10% RH; @25°C, 51‒95% RH: ±10% RH |
| Eritingimused | hoiatus kõrgete/madalate väärtuste ületamisel, maksimumide salvestamine, miinimumide salvestamine |
| === Piiritus === | Termomeeter (temperatuur) |
| Mõõtühikud | °C, °F |
| Mõõtevahemik siseruumides | -10...+50 °C |
| Mõõtevahemik siseruumides | -10 — 50 |
| Mõõtevahemik väljas | -40...+70 °C |
| Mõõtevahemik väljas | -40 — 70 |
| Mõõtmistäpsus | ±1 °C (0...+50 °C); ±2 °C (‒20…0 °C); ±4 °C (‒40…‒20 °C) |
| Eritingimused | hoiatus kõrgete/madalate väärtuste ületamisel, maksimumide salvestamine, miinimumide salvestamine, temperatuuri läve alarm |
| === Piiritus === | Kell (aeg/kuupäev/kalender) |
| Kell | jah |
| Aja formaat | 12 tundi, 24 tundi |
| Kalender | jah |
| Äratuskell | jah |
| Eritingimused | Kuu faaside kuvamine |
| === Piiritus === | Üldised parameetrid |
| Ekraani tüüp | monokroomne |
| Ekraanide arv | 1 |
| Ekraanide arv | 1 |
| Ekraani omadused | TN maatriks |
| Raadiosignaali sagedus, MHz | 433.92 |
| Raadiosignaali raadius, m | 80 |
| Toiteallikas | andur: 2 x AAA patareid (ei kuulu komplekti), ilmajaam: 3 x AAA patareid (ei kuulu komplekti) |
| Korpus | plastik |
| Ühildatavate välisandurite arv | kuni 3 tk (1 tükk kuulub komplekti) |
| Valgustus on saadaval | jah |
| Üldine mugavuse taseme hindamine | jah |
| Ilma trend on saadaval | jah |
| Juhtmevaba andur | jah |
| Lisaks | madala aku indikaator, kastepunkti määramine, hallituse hoiatus, temperatuuri trendi jälgimine |