Ermenrich Report WR30 Weather Station
Tellitud kaubale, mis on laos, saab kauplusesse järele tulla samal päeval
- Saadavus: Laos
- Tootja: Ermenrich
- Toote kood: L_86034
- Mõõtmed: 1.10 x 1.70 x 6.00
- EAN: 5905555026879
See pakkumine lõpeb:
Ermenrich Report WR30 ilmateadejaam on multifunktsionaalne koduseade, mis on kasulik nii atmosfääri parameetrite (niiskus, temperatuur, õhurõhk) mõõtmiseks kui ka igapäevasteks toiminguteks, pakkudes kiiret ligipääsu olulisele teabele nagu aeg, jooksva kuupäeva, ilmateade või kuu faas. Suur, värviline ja kergesti loetav ekraan kuvab selget teksti ja intuitiivseid ikoone, mida saab aru isegi noorim pereliige. Ekraani allosas on kaks skaalat üldise mugavuse näitajate hindamiseks, mis arvutatakse siseruumide ja välitingimuste andmete põhjal.
Välise niiskuse ja temperatuuri mõõtmiseks kasutab ilmateadejaam juhtmevaba andurit signaali raadiusega kuni 80 m, mis tähendab, et kasutaja saab selle paigutada igasse optimaalsesse asukohta täpse andmete kogumiseks. Andur töötab kahe AAA patareiga, mida saab vahetada kiiresti. Ermenrich Report WR30 ilmateadejaam mõõdab õhurõhku hPa (hektopaskalid) ja elavhõbedatollides, vahemikus 850hPa kuni 1050hPa, mis on piisav enamikus piirkondades kasutamiseks, välja arvatud väga suure kõrguse piirkonnad. Ilmateadejaam määrab ka õhuniiskuse 10% kuni 99% ja temperatuuri 0°C kuni +50°C siseruumides ning −40°C kuni +70°C välitingimustes.
Süsteem salvestab automaatselt madalaimad ja kõrgeimad salvestatud väärtused, mida saab hiljem iseseisvalt analüüsida. Kasutaja saab seadistada hoiatuse madalate/kõrgete niiskuse ja temperatuuri väärtuste ületamisel ning valida piirmäära, mille saavutamisel signaal käivitatakse. Ilmateadejaamal on ka teisi kasulikke funktsioone, nagu kastepunkti arvutamine valemi abil ja ilmastikutrendide jälgimine.
Ermenrich Report WR30 ilmateadejaam on kujundatud kompaktse raamiga värvilise VA-matriitsiekraaniga, mis sulandub iga interjööriga ja näeb hea välja nii seinale paigaldatuna kui ka laual asetatuna.
Põhijooned:
- Juhtmevaba kaugandur, mida saab paigaldada kuni 80m kaugusele baasjaamast
- Õhuniiskuse, temperatuuri ja õhurõhu täpne mõõtmine minimaalse veamarginaaliga
- Lihtne liides kasulike funktsioonidega: sise-/välistingimuste mugavuse skaala, kuu faas ja ilmateade
- Mõõdab õhuniiskuse taset laias vahemikus 10% kuni 99% (RH)
- Kohandatavad hoiatused maksimaalsete/miinimumväärtuste ja konkreetsete temperatuurilävede jaoks
- Ilmateadejaam töötab 3 AAA patareiga või 5V/1A alalisvooluadapteriga (ostetakse eraldi)
Komplekt sisaldab:
- Ilmateadejaam
- Juhtmevaba kaugandur
- DC-USB toitekaabel
- Kasutusjuhend ja garantiikaart
| Bränd | Ermenrich |
| Garantii | 5 aastat |
| EAN | 5905555026879 |
| Pakendi suurus (LxWxH) | 11x6x17 cm |
| Kauba kaal | 0.35 kg |
| Kasutuskoht | siseruumides, välitingimustes |
| Tüüp | ilmateadejaam |
| Sisseehitatud funktsioonid | äratuskell, baromeeter, kalender, kell, hügromeeter, termomeeter |
| Kujundus | digitaalne, lauapinnaline, seinale kinnitatav, juhtmevaba |
| Rakendus | koduseks kasutamiseks |
| === Piiraja === | Baromeeter (õhurõhk) |
| Mõõtühikud | hPa, inHg |
| Mõõtepiirkond | alates 850hPa kuni 1050hPa |
| === Piiraja === | Hügromeeter (õhuniiskus) |
| Mõõtühikud | % (RH) |
| Mõõtepiirkond | 10% kuni 99% |
| Mõõtmistäpsus | @25°C, 30‒50% RH: ±5% RH; @25°C, 20‒29% RH: ±10% RH; @25°C, 51‒95% RH: ±10% RH |
| Eriomadused | hoiatamine, kui kõrge/madalam väärtus ületatakse, maksimaalsete väärtuste salvestamine, minimaalsete väärtuste salvestamine |
| === Piiraja === | Termomeeter (temperatuur) |
| Mõõtühikud | °C, °F |
| Sisetingimuste mõõtepiirkond | 0...+50 °C |
| Sisetingimuste mõõtepiirkond | 0 — 50 |
| Valitingimuste mõõtepiirkond | -40...+70 °C |
| Valitingimuste mõõtepiirkond | -40 — 70 |
| Mõõtmistäpsus | ±1 °C (0… +50 °C); ±2 °C (‒20…0 °C); ±4 °C (‒40…‒20 °C) |
| Eriomadused | hoiatamine, kui kõrge/madalam väärtus ületatakse, maksimaalsete väärtuste salvestamine, minimaalsete väärtuste salvestamine, temperatuuri läve alarm |
| === Piiraja === | Kell (aeg/kuupäev/kalender) |
| Kell | jah |
| Ajakuvamissüsteem | 12 tunni, 24 tunni |
| Kalender | jah |
| Äratuskell | jah |
| Eriomadused | kuvab Kuu faase |
| === Piiraja === | Üldised spetsifikatsioonid |
| Ekraani tüüp | värviline |
| Ekraanide arv | 1 |
| Ekraanide arv | 1 |
| Ekraani omadused | VA matt |
| Raadiosignaali sagedus, MHz | 433.92 |
| Raadiosignaali raadius, m | 80 |
| Vooluallikas | andur: 2 x AAA patareid (ei kuulu komplekti), ilmateadejaam: 3 x AAA patareid (ei kuulu komplekti) või alalisvoolu 5V 1A vooluadapter (ei kuulu komplekti) |
| Korpus | plastik |
| Ühendatud välisandurite arv | kuni 3 tk (1 tükk kaasas) |
| Valgustus on saadaval | jah |
| Üldise mugavuse taseme hindamine | jah |
| Ilma trend on saadaval | jah |
| Juhtmevaba andur | jah |
| Täiendav | madala aku indikaator, kastepunkti määramine, temperatuuri trendi jälgimine |