Preču grozs

Astronomijas grāmatas

(RU) Levenhuk izaugsmes diagramma "Reach for the Sun". (RU) Levenhuk izaugsmes diagramma "Reach for the Sun".
Uz pasūtījuma
Zīmols: Levenhuk Preces kods: L_34755
"Reach for the Sun" allows you to follow your child’s growth and provide your child with a fun way to learn all the planets of the Solar System. No more putting marks on doorposts and walls – with this growth chart you can easily measure your child’s height. The growth chart is printed on a heavy-we..
6.19€
Ex Tax:5.12€
(RU) Levenhuk M20 lielā planisfēra (RU) Levenhuk M20 lielā planisfēra
Uz pasūtījuma
Zīmols: Levenhuk Preces kods: L_13991
A planisphere is a rotating star chart that quickly and easily helps you find out which celestial objects may be observed at your location, at a given date and time. While observing the night sky, our ancestors noticed that it constantly changes throughout the year. Due to the rotation of our planet..
6.95€
Ex Tax:5.74€
Planet Poster Editions Plakatas Uranas Planet Poster Editions Plakatas Uranas
Uz pasūtījuma
Zīmols: Planet Poster Editions Preces kods: 1508
Lietas apraksts: Urāns ir visattālākā planēta, kuru mēs tik tikko varam redzēt ar neapbruņotu aci. Zaļizilā gāzes bumba apceļo Sauli ik pēc 84 gadiem. Ar vienkāršiem teleskopiem jau var novērot pavadoņus Titāniju un Oberonu. Plakātā ir redzami pieci lielie pavadoņi Miranda, Ariel, Umbriel, Titania..
7.50€
Ex Tax:6.20€
Planet Poster Editions Plakāts Jupiters Planet Poster Editions Plakāts Jupiters
Uz pasūtījuma
Zīmols: Planet Poster Editions Poster Preces kods: 1504
Lietas apraksts: Lielākā planēta mūsu Saules sistēmā atrodas starp Marsu un Saturnu. Pat ar nelielu teleskopu Jupiters atklāj interesantus smalkumus, piemēram, tumšas svītras. Tās četri lielie pavadoņi ir arī viegli saskatāmi. Tie bija viens no pirmajiem lielajiem atklājumiem pēc teleskopa izgudroš..
7.50€
Ex Tax:6.20€
Planet Poster Editions Plakāts Marss
Uz pasūtījuma
Zīmols: Planet Poster Editions Preces kods: 59407
Prekės aprašymas: Atrodo, kad Marsas yra mūsų saulės sistemos planeta, kuri labiausiai žavi žmones. Iki šeštojo dešimtmečio ji turėjo rasti gyvybę planetos paviršiuje. Šių spėlionių išeities taškas, be kita ko, buvo marso kanalai, kuriuos atrado italų astronomas Schiaparelli. Netrukus geresni telesk..
7.50€
Ex Tax:6.20€
Planet Poster Editions Plakāts Saturns Planet Poster Editions Plakāts Saturns
Uz pasūtījuma
Zīmols: Planet Poster Editions Preces kods: 1507
Lietas apraksts: Tā gredzeni padara to par vienu no skaistākajiem objektiem Saules sistēmā: Saturns ir milzu auguma. Ja automašīna ar ātrumu 100 km/h varētu apbraukt redzamos gredzenus, tā būtu uz ceļa veselu gadu! Viss gredzenveida planētas un Titāna oranžā mēness skaistums ir skaidri redzams vie..
7.50€
Ex Tax:6.20€
Planet Poster Editions Plakāts Saules sistēma
Uz pasūtījuma
Zīmols: Planet Poster Editions Poster Preces kods: 59742
Lietas apraksts: Plakāts par mūsu Saules sistēmu. Šī publikācija sniedz lielisku pārskatu. Ir izskaidrotas katras planētas, komētu uc svarīgākās fizikālās īpašības. Plakāts tika publicēts 2000. gadā, un tā pamatā galvenokārt ir NASA un ESA tīmekļa vietņu sniegtā informācija. Tas tika komponēts sad..
7.50€
Ex Tax:6.20€
Planet Poster Editions Plakāts Venera
Uz pasūtījuma
Zīmols: Planet Poster Editions Preces kods: 4103
Lietas apraksts: Venera ir otrā planēta Saules sistēmā pēc Merkura. Tās orbīta ap Sauli ir viscirkulārākā no visām planētām. Pēc saules un mēness Venera ir spožākais objekts debesīs, ko vēsturiski bieži dēvē par "vakara zvaigzni" vai "rīta zvaigzni". Tā kā Venera atrodas salīdzinoši tuvu Saulei, n..
7.50€
Ex Tax:6.20€
Planet Poster Editions Poster Messier Planet Poster Editions Poster Messier
Uz pasūtījuma
Zīmols: Planet Poster Editions Preces kods: 4104
Produkta apraksts: Skatoties uz nakts debesīm, vispirms pamanāt spožākās zvaigznes, Mēnesi un tuvākās planētas. Tomēr ļoti skaidrās naktīs debesīs būs pamanāmi arī daži neskaidri, pienaini apgabali. Mūsu Piena ceļš ir uzreiz pamanāms tumšās skaidrās naktīs, taču arī citus, daudz mazākus objektus va..
7.50€
Ex Tax:6.20€
Planet Poster Editions Poster Sun
Uz pasūtījuma
Zīmols: Planet Poster Editions Preces kods: 4102
Vienuma apraksts: Saule ir mūsu Saules sistēmas centrs. Tā kopā ar citiem lielajiem Saules sistēmas ķermeņiem pirms 4,6 miljardiem gadu izveidojās no rotējoša, lēni kondensējoša gāzes un putekļu diska. Saule ir vidēja lieluma un spožuma ziņā vidēja zvaigzne, kuras mūžs ir vairāki miljardi gadu. Mi..
7.50€
Ex Tax:6.20€
Planet Poster Editions — plakāts Saules sistēma
Uz pasūtījuma
Zīmols: Planet Poster Editions Preces kods: 1505
Produkta apraksts: Šis plakāts, kas tapis sadarbībā ar Max Planck Institut for Aeronomie (Katlenburg/Lindau), sniedz pārskatu par svarīgākajām savstarpējām attiecībām mūsu Saules sistēmā. Tāpat kā Saule un planētas, tiek apspriestas arī komētas un asteroīdi. Abstrakti termini, piemēram, "heliosfēr..
7.50€
Ex Tax:6.20€
Zīmols: Devar Preces kods: 4607940650744
Автор: DEVAR Серия: 4D книга Год издания: 2020 Кол-во страниц: 32 Тип обложки: Мягкая глянцевая Формат: 28.5 x 21 x 0.3 Вес: 150 г. Возрастные ограничения: 6+ Примечание: Художник : Безрукавая Наталья, Ускова Софья, Панкратова Наталия Переводчик : Антонова Кристина Составитель: Антонова Кристина В ..
6.95€
Ex Tax:6.62€
Uzlīmju atlants. Kosmoss
Uz pasūtījuma
Zīmols: Zvaigzne ABC Preces kods: 9789934069970
Krāšņais uzlīmju atlants aizvedīs ceļojumā pa kosmosa plašumiem, kuros kvēlo zvaigznes, ap Sauli riņķo planētas un asteroīdi, un kosmosa stacijās astronauti pēta izplatījumu mūsu Zemes apkaimē. Skatot krāsainās ilustrācijas un ielīmējot uzlīmes posterā, jaunie lasītāji ar prieku iepazīs planētas un ..
6.95€
Ex Tax:6.62€
Levenhuk M20 Liela Planisfēra
-29 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 60876
Planisfēra ir rotējoša zvaigznīšu diagramma, kas ātri un viegli palīdz noteikt, kādi debesu objekti var tikt novēroti, jūsu atrašanās vietā noteiktā datumā un laikā. Novērojot nakts debesis, mūsu senči pamanīja, ka tas nepārtraukti mainās visu gadu. Sakarā ar mūsu planētas (ap Sauli un ap savu asi) ..
9.50€ 13.40€
Ex Tax:7.85€
Моя первая энциклопедия: Космос Моя первая энциклопедия: Космос
-20 % Uz pasūtījuma
Zīmols: National Geographic Preces kods: 9785041017378
Автор: ХЬЮЗ К.Издательство: ЭксмоСерия: National Geographic. ЭнциклопедииГод издания: 2020Примечание:Эксмо (тв), ДЕТИКол-во страниц128Формат21.6 x 21.4 x 0.69Тип обложкиТвердая глянцеваяЛегендарное общество National Geographic приглашает маленьких читателей в удивительное путешес..
9.95€ 12.44€
Ex Tax:9.48€
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 29372
Aleksandrs Šimbalevs uzrakstīja ļoti noderīgu rokasgrāmatu iesācējiem astronomiem; tajā ir informācija par daudziem astronomijas aspektiem. Viegli lasāms, bez pārāk daudziem tehniskiem terminiem, kas izskaidro visu, kas jums jāzina par jūsu teleskopu un kosmosu kopumā.Nodaļas loģiski seko viena otra..
12.44€
Ex Tax:11.85€
Astronoma rokasgrāmata "See it all!" Astronoma rokasgrāmata "See it all!"
-29 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 60973
Aleksandrs Šimbalevs uzrakstīja ļoti noderīgu rokasgrāmatu iesācējiem astronomiem; tajā ir informācija par daudziem astronomijas aspektiem. Viegli lasāms, bez pārāk daudziem tehniskiem terminiem, kas izskaidro visu, kas jums jāzina par jūsu teleskopu un kosmosu kopumā.Nodaļas loģiski seko viena otra..
12.60€ 17.70€
Ex Tax:12.00€
Astronomie-Verlag plakāts Mūsu Piena Ceļa galaktika Astronomie-Verlag plakāts Mūsu Piena Ceļa galaktika
Uz pasūtījuma
Zīmols: Astronomie-Verlag Preces kods: 60433
Produkta apraksts: Mūsu pašu galaktika kā DIN A1 plakāts, didaktiski sagatavots un skaidri ilustrēts Plakāts pārsteidz ar savu lielo panorāmu, kas parāda vizuālo iespaidu par Piena ceļu kā mirgojošu joslu naksnīgajās debesīs. Uz tā ir atzīmēti visspilgtākie zvaigznāji, zvaigznes un atlasīti debess ..
14.90€
Ex Tax:12.31€
Rāda no 1 līdz 28 kopā 94 (Kopā lapu - 4)
1
false
false
true
Noņemt
Mainīt
tr
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.