Preču grozs

Netatmo

Zīmols: Netatmo Preces kods: NWM01-WW
Netatmo stiprinājums ir paredzēts lietošanai ar Lietus mērītāju(Raing Gauge) un Vēja mērītāju(Wind Gauge). Stiprinājums padara Lietus/Vēja mērītāja piestiprināšanu pie sienas, jumta vai staba vienkāršu un ērtu...
29.99€
Bez nodokļa:24.79€
Zīmols: Netatmo Preces kods: NIM01-WW
Esi informēts par klimatu katrā no mājokļa telpām, seko CO2 un mitruma līmenim, temperatūrai un padari mājokli patiesi veselīgu ! Šis bezvadu aksesuārs var tikt novietots jebkur mājās. Saņem temperatūras, mitruma un CO2 mērijumus telpā, kurā tas atrodas. Esi informēts par nepieciešamību izvēdināt te..
79.99€
Bez nodokļa:66.11€
Zīmols: Netatmo Preces kods: NIS01-EU
Viedā iekštelpu sirēna un kamera darbojas pārī, nodrošinot jūsu mājoklim īpašu aizsardzībuNetatmo viedajai kamerai nosakot nepazīstamu seju jūsu prombūtnes laikā, Netatmo viedā sirēna nekavējoties ceļ jaudīgu 110 dB trauksmi, lai aizbaidītu zagli.Netatmo viedā kamera izmanto sejas atpazīšanas un cil..
79.99€
Bez nodokļa:66.11€
Zīmols: Netatmo Preces kods: NAV-EN
Ietaupi vēl vairāk enerģijas ar Netatmo Smart Radiator Valves viedajām termogalvām. Kontrolē katras mājokļa telpas temperatūru atsevišķi, tādējādi nodrošinot maksimālu komforta līmeni. Samazini siltumpadevi telpās kuras neizmanto vai gluži pretēji - palielini to tādās telpās, kā viesistaba vai vanna..
79.99€
Bez nodokļa:66.11€
Zīmols: Netatmo Preces kods: NRG01-WW
Lietus mērītājs nodrošina ar reālā laika mērījumiem par nokrišņu daudzumu un datiem par uzkrājušos ūdeni. Sekojiet precīzai informācijai, lai zinātu, kad ir nepieciešams aplaistīt dārzu. Esi informēts, ja nokrišņu daudzums pārsniedzis normas un pastāv risks par īpašuma pārplūšanu. Ļoti noderīgs lauk..
79.99€
Bez nodokļa:66.11€
Zīmols: Netatmo Preces kods: DTG-EC
Rīkojieties pirms uzbrucējs ielaužas jūsu mājāViedie durvju un logu sensori brīdina par problēmu vēl pirms notiek ielaušanās. Uzstādot šos sensorus uz durvīm un logiem pēc izvēles, tie var pavēstīt, ja kāds mēģina ielauzties ar spēku.Turklāt šie sensori var noteikt, ja pēkšņi tiek atvērtas durvis va..
99.99€
Bez nodokļa:82.64€
Zīmols: Netatmo Preces kods: NSA-EC
Netatmo Smart Smoke Alarm ir fotoelektrisks (optisks) dūmu detektors, kas uzlabo drošību tavā mājoklī. Kad izceļas uguns un to piefiksē dūmu detektors, tas tūlītēji nosūta brīdinājumus par dūmiem tieši uz tavu viedtālruni. Šādā veidā tu vari rīkoties pat tad, ja neatrodies mājās.Ierīces aprakstsSmar..
99.99€
Bez nodokļa:82.64€
Zīmols: Netatmo Preces kods: NWA01-WW
Vēja mērītājs (anemometrs) izmanto jaunāko no ultraskaņas tehnoloģijas, lai uzticami un precīzi mērītu vēja ātrumu un virzienu. Iestati veidu, kādā vēlies tikt informēts gadījumos, kad vējš sasniedz noteiktu ātrumu. Saņem precīzākus datus par temperatūru, izmantojot Weather Station lietotni. Pievien..
109.99€
Bez nodokļa:90.90€
Zīmols: Netatmo Preces kods: NHC-EC
pat 5 reizēm piesārņotāks nekā gaiss ārpus telpām. Telpas netiek regulāri vēdinātas, netiek kontrolēts mitruma līmenis un uzraudzīti citi nozīmīgi faktori, kas grauj mūsu pašsajūtu, koncentrēšanās spējas un miega kvalitāti.Viedais iekštelpu klimata asistents uzrauga temperatūru, mitruma līmeni, gais..
119.99€
Bez nodokļa:99.17€
Zīmols: Netatmo Preces kods: NTH01-EN-EU
Ietaupi līdz pat 37% siltumenerģijas ar Netatmo Smart Thermostat. Veido apsildes grafikus un scenārijus, kontrolē apsildi attālināti no dažādām ierīcēm, seko līdzi siltumenerģijas patēriņam pateicoties detalizētajām atskaitēm, saņem ieteikumus enerģijas ietaupīšanai un vienmēr atgriezies siltā mājok..
179.99€
Bez nodokļa:148.75€
Zīmols: Netatmo Preces kods: NWS01-EC
Pārvaldiet pats sava klimata mērījumus jūsu viedtālrunī!Atklājiet sava mājokļa vidi!Weather Station laika apstākļu stacijas iekštelpu modulis mērī jūsu komfortu mājās, nodrošinot ar svarīgu informāciju, brīdinot jūs, ka ir nepieciešamība mājas izvēdināt, lai samazinātu  gaisa piesārņojuma līmeni. T..
189.99€
Bez nodokļa:157.02€
Zīmols: Netatmo Preces kods: NSC01-EU
Netatmo Smart Indoor Camera Tehnoloģiski attīstīta, iekštelpu drošības kamera, kas atpazīst cilvēkus un ziņo tev par notiekošo mājoklī. Pateicoties iebūvētajam sejas atpazīšanas sensoram ar Smart Indoor Camera kameru vienmēr esi informēts par to, kad mājās ierodas bērni vai citi ģimenes locekļi, bet..
199.99€
Bez nodokļa:165.28€
Zīmols: Netatmo Preces kods: NVP-EN
Ietaupi līdz pat 37% siltumenerģijas ar Netatmo Smart Thermostat. Veido apsildes grafikus un scenārijus, kontrolē apsildi attālināti no dažādām ierīcēm, seko līdzi siltumenerģijas patēriņam pateicoties detalizētajām atskaitēm, saņem ieteikumus enerģijas ietaupīšanai un vienmēr atgriezies siltā mājok..
199.99€
Bez nodokļa:165.28€
Netatmo Weather Rain Gauge Bundle Netatmo Weather Rain Gauge Bundle
Uz pasūtījuma
Netatmo Weather station Bundle Netatmo Weather station Bundle
Uz pasūtījuma
Zīmols: Netatmo Preces kods: NDB-EC
Vienmēr mājās, lai arī kur jūs atrastosJūsu Netatmo viedais, video durvju zvans ļauj redzēt un runāt ar apmeklētājiem, pat ja neesat mājās.Kāds ir pie durvīm? Apskatiet viņus viedtālrunī un runājiet ar viņiem tiešraidē neatkarīgi no tā, vai atrodaties mājās vai citā pasaules malā. Jūs esat birojā? D..
299.99€
Bez nodokļa:247.93€
Zīmols: Netatmo Preces kods: NOC01-EU
Ārdurvju drošības kamera, kas spēj atpazīt cilvēkus, dzīvniekus un automašīnas gan dienas gaismā, gan nakts melnumā. Ūdens izturīga, ar spēcīgu alumīnija korpusu un iebūvētu prožektoru. Vienmēr esi informēts, kas notiek tava mājokļa priekšā - saņem ziņojumus viedtālrunī, vēro tiešo video translāciju..
319.99€
Bez nodokļa:264.45€
Zīmols: Netatmo Preces kods: NOC-S-EC
?Uzlabota Netatmo ārdurvju drošības kamera ar Netatmo Sirēna , kas spēj atpazīt cilvēkus, dzīvniekus un automašīnas gan dienas gaismā, gan nakts melnumā. Ūdens izturīga, ar spēcīgu alumīnija korpusu un iebūvētu prožektoru. Vienmēr esi informēts, kas notiek tava mājokļa priekšā – saņem ziņojumus vied..
349.99€
Bez nodokļa:289.25€
Rāda no 1 līdz 19 kopā 19 (Kopā lapu - 1)
1
false
false
true
Remove
Change
tr
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.