Preču grozs

HCM Kinzel

LUMINOUS STARS - GLOWING LUMINOUS STARS - GLOWING
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68265
Product information "Luminous Stars - Glowing"Attach the stars to the walls or ceiling. Expose them to a light source for a minute. Turn off the lights and watch them - as if by magic - glow in the dark. The stars can be charged and made to glow as often as you like. There are no..
4.99€
Bez nodokļa:4.12€
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68263
Make your walls shine!Attach the stars to the walls or the ceiling. Expose it to a light source for a minute. Turn off the lights and watch them magically glow in the dark. The stars can be charged and made to shine as often as you like. There are no limits to the fun here!Content:60 mini light star..
4.99€
Bez nodokļa:4.12€
T-Rex skelets (spīd tumsā) T-Rex skelets (spīd tumsā)
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68666
Salieciet T-Rex skeletu un ļaujiet tam spīdēt tumsā. Izmantojot lietotni DinoCodes, varat atdzīvināt T-Rex.Produkta izmērs (cm): garums saliktā stāvoklī ir apm. 12 cm...
5.95€
Bez nodokļa:4.92€
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68253
Informācija par produktu "Glow 3D Solar System"Liec savām sienām mirdzēt! Pie mums jūs atradīsiet lielu izvēli no visdažādākajiem tumsā mirdzošiem motīviem, kas mirdz tumsā...
5.99€
Bez nodokļa:4.95€
Fluorescējošs galvaskauss - Kidzlabs Fluorescējošs galvaskauss - Kidzlabs
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68571
Izmēģini fizioloģiju! Uzziniet visu par sava galvaskausa struktūrām, izmantojot šo lielisko kvēlojošo cilvēka galvaskausa modeli. Izpēti gļotainās smadzenes un ar lodīšu ķēdi piestiprini galvaskausu pie atslēgu piekariņa.Iepakojuma saturs:1 mirdzošs galvaskaussUzmanību! Nav piemērots bērniem līdz 3 ..
6.95€
Bez nodokļa:5.74€
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68255
Product information Attach the stars and planets to the walls or ceiling. Expose them to a light source for a minute. Turn off the lights and watch them - as if by magic - glow in the dark. The stars and planets can be charged and made to glow as often as you like. There are..
6.95€
Bez nodokļa:5.74€
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68258
Product informationAttach the moon and stars to the walls or ceiling. Expose them to a light source for a minute. Turn off the lights and watch them - as if by magic - glow in the dark. The moon and stars can be charged and made to glow as often as you like. There are no limits t..
7.95€
Bez nodokļa:6.57€
Mīksta bumba, maza, zeme, 7,5cm, HCM Kinzel Mīksta bumba, maza, zeme, 7,5cm, HCM Kinzel
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 33101
Produkta apraksts: Šī 7,5 cm mīkstā bumba sniedz gan prieku, gan informāciju. Tas ir ideāli piemērots mešanai ar mīkstu materiālu un ne tikai sagatavo bērnus daudz jautrības. Ballē var atrast visas valstis, kontinentus un okeānus...
9.95€
Bez nodokļa:8.22€
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68359
With this set, a 42 cm x 60 cm mobile of our solar system can be built.Content:2D planetsSuspension kit with connectorsRods and cordsPlanetary shellsdetailed building instructions with children's quizSpecifications: GeneralMinimum age8LanguageGerman, English, French, Spanish, ItalianOveral..
12.95€
Bez nodokļa:10.70€
Kristālu audzēšana Kristālu audzēšana
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68677
Audzējiet pats savu kristālu un izbaudiet, cik daudzveidīgs tas aug pēc formas un krāsas! Šajā komplektā ir 3 krāsvielas, kuras varat sajaukt pēc saviem ieskatiem, lai iegūtu vēlamo krāsu. Sastāvā esošā kristāla pulvera pietiek, lai izaudzētu 1 kristālu.Iepakojuma saturs: 1 liels kristāla pulvera ma..
12.95€
Bez nodokļa:10.70€
Mīksta bumba, zeme, liela 10cm, HCM Kinzel Mīksta bumba, zeme, liela 10cm, HCM Kinzel
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 33102
Produkta apraksts: Šis aptuveni 10 cm diametrā esošais Zemes softbola globuss ir gan jautrs, gan informatīvs. Mīkstais materiāls ir ideāli piemērots mešanai un ir jautri ne tikai bērniem. Uz šīs bumbas ir redzamas visas pasaules valstis, kontinenti un okeāni...
12.95€
Bez nodokļa:10.70€
Kombinētā slēdzene - Kidzlabs Kombinētā slēdzene - Kidzlabs
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68421
Komplekts kombinētai slēdzenei, kurā var droši glabāt naudu vai ziņas...
13.95€
Bez nodokļa:11.53€
VOLCANO CRAFT KIT - KIDZLABS VOLCANO CRAFT KIT - KIDZLABS
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68549
Product informationA volcano for handicrafts and painting made of plaster of paris. The volcano can be made to erupt with vinegar and baking soda.Package content: Contents: 1 volcano mold2 packs of quality plaster powderbaking powder1 color set with 6 colors1 brush1 mixing spoon1 sheet wit..
13.95€
Bez nodokļa:11.53€
GROW-A-MAZE - GREEN SCIENCE GROW-A-MAZE - GREEN SCIENCE
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68251
Informācija par produktuVai augs var atrast ceļu labirintā? Tas izklausās neiespējami, taču vienkārši vērojiet, kā augi vijas cauri jūsu izveidotajam labirintam. Jūs pat varat vērot, kā dzidrajā burkā attīstās saknes. Augu labirints sastāv no trim lielām konstrukcijām, proti, augšanas kameras, ūdens..
14.95€
Bez nodokļa:12.36€
LUMINOUS STARS & LUMINOUS PLANETS 100 PIECES LUMINOUS STARS & LUMINOUS PLANETS 100 PIECES
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68254
Product informationAttach the stars and planets to the walls or ceiling. Expose them to a light source for a minute. Turn off the lights and watch them - as if by magic - glow in the dark. The stars and planets can be charged and made to glow as often as you like. There are no li..
14.95€
Bez nodokļa:12.36€
ECORAKETE - GREEN SCIENCE ECORAKETE - GREEN SCIENCE
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68475
Informācija par produktuIzveidojiet unikālu eko iepakojumu ar dzērienu pudelēm un žurnālu. Skatieties, kā papīra raķete, ko darbina zaļā enerģija, lido līdz 25 metru augstumā. Uzziniet, kādi fiziskie spēki slēpjas aiz tā.Nepieciešams arī, bet komplektā neietilpst: mazais Phillips skrūvgriezis, lente..
16.95€
Bez nodokļa:14.01€
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68629
Ko, nav bateriju?Esiet zinātnieks un uzziniet, kā digitālais pulkstenis, ko darbina tikai kartupeļi, smeļ enerģiju. Izmēģiniet, ar kādiem citiem objektiem joprojām varat darbināt pulksteni.Bet uzmanies! "Augsti" – azarts un jautrība garantēta.Pulkstenis ir apm. 1,5 cm x 6,5 cm izmērs.Ar daudzvalodu ..
16.95€
Bez nodokļa:14.01€
Planetārija modelis - Saules sistēma - Kidzlabs Planetārija modelis - Saules sistēma - Kidzlabs
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68399
Veidojiet savu Saules sistēmu! Ar pievienotajām gaismas krāsām modeli var likt mirdzēt, kas kļūst par iedvesmojošu šedevru naktī.Iepakojuma saturs:Saturs Iepakošanas instrukcijas Izmērs Iepakojums 3D – Saules sistēmakrāsas otaKrāsas, ieskaitot gaismas krāsuStāvs ar rotējošām rokām9 rokasSmilšpapīrsS..
16.95€
Bez nodokļa:14.01€
SALTWATER ROBOT - GREEN SCIENCE SALTWATER ROBOT - GREEN SCIENCE
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68554
Informācija par produktuVai esat gatavs aizraujošam un pamācošam eksperimentam? Šeit jūs izveidojat foršu robotu transportlīdzekli, kuru darbina tikai sālsūdens. Nav nepieciešamas baterijas.Iepakojuma saturs:plastmasas detaļas2 oglekļa asmeņi2 alumīnija loksnes2 auduma loksnesdzinējspilinātājs2 skrū..
16.95€
Bez nodokļa:14.01€
WEATHER EXPERIMENTS - GREEN SCIENCE WEATHER EXPERIMENTS - GREEN SCIENCE
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68474
Informācija par produktuŠis komplekts zinātniski izskaidro dažādas laikapstākļu parādības. Šeit tiek izveidots mākonis, tiek veikts skābo lietus eksperiments, tiek pētīta globālā sasilšana un uzbūvēts ūdens rats.Sastāvs: balons, kapuce, kalna forma, cauruma aizbāznis, kalnu pamats, mākoņu sūknis, 2 ..
16.95€
Bez nodokļa:14.01€
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68584
Informācija par produktuMūsu pašu ūdens filtrs un atsāļošanas sistēma, kas māca, kā tīrīt un pārstrādāt ūdeni. Parāda šādus ūdens attīrīšanas veidus: filtrēšana, destilācija, pasterizācija.Iepakojuma saturs:4x filtru stacijaFiltra pamatneŪdens savācējs2x krūzescaurule2x vāciņi4x filtra disksMīksts v..
17.95€
Bez nodokļa:14.83€
Hologrammas projektors, KidzLabs, HCM Kinzel Hologrammas projektors, KidzLabs, HCM Kinzel
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68599
Produkta apraksts: KidzLabs hologrammas projektors Uzziniet maģiskās 3D hologrammas teoriju un ieskaidrojiet savus draugus ar 3D attēliem. Novērojiet, kā 3D attēli atdzīvojas! Specifikācijas: Minimālais vecums: 8 Valoda: vācu, angļu, franču, spāņu, itāļu Sērija: KidzLabs..
17.95€
Bez nodokļa:14.83€
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68611
Informācija par produktuZinātne ir paredzēta ne tikai klasei! Šis lieliskais izdzīvošanas komplekts parāda, kā zinātne var palīdzēt jums izdzīvot savvaļā!Iepakojuma saturs:Korpuss ar dažādiem instrumentiemkompasscaurulespogulisMorzes koda lukturītisKrūze savākšanaiŪdens filtra vāksPalielināmais stik..
17.95€
Bez nodokļa:14.83€
Ūdens pulkstenis - GREEN SCIENCE Ūdens pulkstenis - GREEN SCIENCE
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68596
Informācija par produktuEkoinženierijas ūdens pulkstenis piedāvā lielisku izklaidi visai ģimenei! Komplektu var izmantot, lai izveidotu videi draudzīgu digitālo pulksteni, kas darbojas pilnībā bez baterijām.Iepakojuma saturs:Pulksteņa rāmisŪdens tvertne2x cinka lente2x vara lentevads2x elektrodu tur..
17.95€
Bez nodokļa:14.83€
Ziepju burbuļu robots - KIDZROBOTIX Ziepju burbuļu robots - KIDZROBOTIX
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68654
Informācija par produktuIzveidojiet neticamu burbuļrobotu ar šo komplektu. Ieslēdziet to un skatieties, kā robots iepūš telpā daudz ziepju burbuļu.Produkta izmērs (cm): Samontētais augstums ir 10 cmIepakojuma izmērs (cm): 24 x 16,5 x 6Iepakojuma saturs: Korpusa aizmugure, korpusa priekšpuse, kontein..
17.95€
Bez nodokļa:14.83€
Naudas Kastes Robots - KIDZROBOTIX Naudas Kastes Robots - KIDZROBOTIX
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68653
Informācija par produktu "Robot Money Boxes - KidzRobotix"Iedodiet krājkasītei monētu, un viņš to uzsitīs ar muti.Produkta izmērs (cm): Saliktā augstums ir apm. 14 cm.Iepakojuma izmērs (cm): 24 x 16,5 x 6Iepakojuma saturs: Korpusa aizmugure, korpusa priekšpuse, vāks, cilpu turētājs, 2 savienojumi, m..
18.95€
Bez nodokļa:15.66€
Sālsūdens kravas automašīna - GREEN SCIENCE Sālsūdens kravas automašīna - GREEN SCIENCE
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68595
Informācija par produktu "Saltwater Truck - Green Science"Alternatīvas braukšanas formas mūsdienās ir viena no svarīgākajām problēmām. Uzbūvējiet šo kravas automašīnu, pievienojiet nedaudz sālsūdeni un skatieties, kā tā brauc prom!Iepakojuma saturs:ķermenisGluda assAss ar zobratukarote4 riteņi2 akum..
18.95€
Bez nodokļa:15.66€
Meteostacija - GREEN SCIENCE Meteostacija - GREEN SCIENCE
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68587
Informācija par produktuŠai viedajai meteoroloģiskajai stacijai ir daudz funkciju. Jūs varat izsekot laikapstākļu izmaiņām, uzzināt interesantus faktus par laikapstākļiem un veikt eksperimentus par siltumnīcas efektu. Kad esat pabeidzis pieprasījumus, varat izveidot savu mini siltumnīcu.Iepakojuma s..
19.95€
Bez nodokļa:16.49€
Rāda no 1 līdz 28 kopā 47 (Kopā lapu - 2)
1
false
false
true
Remove
Change
tr
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.