Preču grozs
Bezmaksas piegāde Latvijā visiem pasūtījumiem no 79€
Minimālā pasūtījuma summa - 10 eiro

Mikroskops, Motic, Stereohead SMZ-171-BH; 7,5-50x; Binoklārs

Mikroskops, Motic, Stereohead SMZ-171-BH; 7,5-50x; Binoklārs
Jauns Uz pasūtījuma
Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas, kas nav iekļautas produkta komplektācijā.
Mikroskops, Motic, Stereohead SMZ-171-BH; 7,5-50x; Binoklārs
 • Pieejamība: Uz pasūtījuma
 • Zīmols: Motic
 • Preces kods: 46644
Pārdotie produkti: 0
Produkta skatījumi: 57
863.00€
713.22€

SMZ-171-BH stereo


Zoom-stereomikroskops, Greenough tipa

Binokulārais tubuss, 45º skata leņķis, 360º pagriežams

Platleņķa okulāri N-WF10X/23mm

Tālummaiņas attiecība: 6,7:1, darba attālums 110 mm

Palielinājuma diapazons: 7,5X - 50X

ESD -versija elektrostatiski jutīgām nozarēm


Šai sērijai ir pievienoti jauni materiāli saderībai ar ESD, kā arī optimizētas LED apgaismojuma iespējas, lai izveidotu daudzpusīgu stereo mikroskopa platformu plašam bioloģisko un materiālu zinātnes lietojumu klāstam. SMZ-171 optiskā veiktspēja apvienojumā ar paplašināto piederumu līniju padara to par ideālu instrumentu stingrām prasībām gan ikdienas, gan pētniecības jomās. Sākot no bioloģiskiem un medicīniskiem preparātiem līdz rūpnieciskai kvalitātes kontrolei un pārbaudei, SMZ-171 nodrošinās atkārtoti skaidrus un bez kropļojuma attēlus. Greenough optiskā sistēma ir aprīkota ar liela mēroga tālummaiņas diapazonu 6,7:1, parfokālu visos palielinājumos; savukārt 5 pozīciju klikšķa apturēšanas mehānisms, kas ieviests nepārtrauktajā tālummaiņā, ļauj precīzi reproducēt palielinājumus, lai atvieglotu mērījumus. Darba attālums 110 mm tā standarta konfigurācijā nodrošina pietiekami daudz vietas jebkura veida paraugu apskatei un manipulācijām. Turklāt uzlabotais un izteiksmīgais skata dziļums rada konsekventus un pārliecinošus trīsdimensiju vertikālus attēlus. Turklāt SMZ-171 var viegli pārveidot par pilnīgu dokumentācijas staciju, apvienojot to ar Moticam kameru saimes locekli.


VISPĀRĪGĀS SPECIFIKĀCIJAS

• Greenough optiskā sistēma

• Ahromatiskā optika ar pretsēnīšu apstrādi

• Plaša lauka binokulāra/trinokulāra 45º novērošanas caurule (gaismas sadalījums 0:100 labā acs caurule/trinotube fotoattēla pozīcijā)

• Plaša lauka okulāri ar augstu acu punktu, WF 10X/23 ar dioptriju regulēšanu uz okulāriem +/- 5dpt

• Attālums starp zīlītēm 48-75mm

• Tālummaiņa 6,7:1; 5 klikšķi

• 7,5X-50X standarta palielinājums

• Darba attālums 110mm


INFORMĀCIJAS

Tālummaiņas diapazons


SMZ-171 tālummaiņas attiecība 6,7:1 nodrošina standarta palielinājuma diapazonu 7,5x-50x. Tālummaiņas laikā nav nepieciešama atkārtota fokusa pozīcijas pielāgošana, jo visa optiskā sistēma ir paredzēta parfokalitātei visā tālummaiņas diapazonā. Lai palielinātu modeļa palielinājuma diapazonu, ir pieejami arī papildu objektīvi un okulāri, kas paplašina SMZ-171 kopējo palielinājuma diapazonu no 2,25 X līdz 200 X.


Papildu mērķi


Ar standarta darba attālumu 110 mm SMZ-171 piedāvā pietiekami daudz vietas, lai apstrādātu paraugus, izmantojot dažādus palielinājumus. Maksimālais lauka diametrs (ar zemāko tālummaiņas pozīciju un 10X okulāriem) būs 30,7 mm.


Okulāri


SMZ-171 standarta Widefield 10x/23mm okulāri ievēro augsta acs punkta principu, nodrošinot briļļu lietotājiem piekļuvi visam redzes laukam. Individuālie okulāra dioptriju regulējumi +/- 5 dpt nodrošina vislabākos apstākļus tīklīšu lietošanai, savukārt standarta gumijas acu aizsargi samazina izkliedēto gaismu un palielina skatīšanās komfortu. Papildus standarta 10X okulāra palielinājumam SMZ-171 sērija piedāvā arī okulārus ar alternatīvu palielinājumu. Mērīšanas nolūkiem ir pieejama virkne tīklu.


3-D attēls


Motic SMZ-171 pamatā ir Greenough optiskā sistēma. SMZ-171 nodrošina iespaidīgus 3-D attēlus, bez kropļojumiem un ar augstu izšķirtspējas jaudu līdz 460 lp/mm (ar 2x papildu objektīvu).


Darba attālums


Ar savu standarta konfigurāciju SMZ-171 nodrošina lielu darba attālumu 110 mm, ko var viegli pagarināt līdz 301 mm (ar papildu papildu objektīvu 0.x). Lai sasniegtu vēlamo kopējo palielinājumu, objektīvu palielinājumus, kas mazāki par 1X, var kompensēt, izmantojot liela palielinājuma okulārus


(līdz 20x).


Motic's SMZ-171 optiskās galviņas ir binokulāras vai trinokulāras versijas ar 45° skata leņķi, 10X okulāriem un iebūvētu 1X objektīvu. Bloķējošos okulārus var regulēt ar attālumu starp zīlītēm no 48 mm līdz 75 mm. Īpašiem iestatījumiem vai OEM lietojumiem ir pieejama binokulāra galva ar 60° skata leņķi. Visas optikas pretsēnīšu apstrāde ļauj izmantot SMZ-171 mitrā vidē. Papildus optiskā iestatījuma mainīgumam (papildu objektīvi, okulāri), Motic piedāvā plašu statīvu klāstu, ko izmantot kopā ar SMZ-171. Gan klasiskie stabu statīvi (staba diametrs 32mm), gan jaunais statīvs ir pieejams arī ESD versijā elektrostatiski jutīgām nozarēm.


Moduļu konfigurācija


Papildus Base statīviem SMZ-171 piedāvā arī modulāru komponentu sistēmu personīgajām vēlmēm un prasībām attiecībā uz darba vietas uzstādīšanu. Visiem šiem statīviem ir nepieciešama atsevišķa apgaismojuma sistēma atbilstoši parauga prasībām.


Apgaismojums


Apgaismojums ir neatņemama stereomikroskopa pareizas lietošanas sastāvdaļa. Motic piedāvā plašu apgaismojuma iespēju klāstu, ko var apvienot ar SMZ-171 optiku. Lai iegūtu attēlu bez ēnām, var būt nepieciešama gredzena gaisma, savukārt virsmas struktūras vizualizācijai var būt nepieciešams vienvirziena apgaismojums, apvienojot aukstās gaismas avotu ar gaismas vadu.


Digitālā dokumentācija


Ērtāka iestatīšana tiek nodrošināta, izmantojot Motic vienkāršas attēlu digitalizācijas filozofiju. SMZ-171 un Moticam sērijas digitālo kameru kombinācija nodrošina izcilus tiešraides attēlus. Visas Motic kameras ir aprīkotas ar programmatūru, lai pārveidotu SMZ-171 par analīzes un dokumentācijas darbstaciju. Trinocular SMZ-171 ļauj izmantot dažādus kameras adapterus atkarībā no izmantotās kameras mikroshēmas izmēra.


Piederumi


Slīdēšanas galdiņš

Par 360° grozāma slīdēšanas galdiņš vienmērīgai parauga daudzvirzienu kustībai.


x/y-stage Piestiprināms

x/y-stage ar 76x54 mm pārvietošanās diapazonu nodrošina precīzu divvirzienu kustību.


Polarizators, analizators

Lai analizētu caurspīdīgu materiālu divkāršo laušanu, ir nepieciešama polarizācijas iekārta.


Darkfield ieliktnis

Varavīksnenes diafragma ļauj mainīt apgaismojuma apertūru atkarībā no izmantotā objektīva skaitliskās apertūras.


Specifikācijas

OPTIKA

 • Palielinājums 50

 • Okulārs 10

 • Apgaismojums -

 • Lampas tips -

 • Optiskā sistēma Greenough

MEHĀNIKA

 • Konstrukcijas Binokulārs

 • Fokusēšana Rupja kustība

 • Priekšmet galds -

 • Darba attālums (mm) 110mm

SPECIĀLAS IESPĒJAS

 • Platleņķa okulārs jā

VISPĀRĪGI

 • Krāsa pelēka/melna

 • Sērija SMZ-171

PIELIETOŠANAS JOMA

 • Rūpniecība un materiāli jā

PIEMĒROŠANAS JOMA

 • Metalurģija jā

 • Mašīnbūve jā

 • Materiālu tehnoloģija jā

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
Slikts Labs
Captcha
1
false
false
true
Noņemt
Mainīt
tr
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.