BRESSER Messier AR-102/600 NANO AZ Teleskopas
Išpardavimas
Ši prekė negali būti pristatyta į paštomatą.
  • Prieinamumas: Užsakoma
  • Gamintojas: Bresser
  • Prekės kodas: 4702605
  • Svoris: 11.50kg
  • Matmenys: 93.00cm x 20.00cm x 38.00cm
  • EAN: 4007922039312
Turimi variantai
Laikotarpis: 3 mėnesiai
Esto
Naujasis BRESSER NANO AZ teleskopinis laikiklis buvo sukurtas siekiant užtikrinti greitą ir lengvą valdymą. Laikiklį lengva naudoti kaip foto trikojį, jis yra tik stabilesnis ir lengvai nešiojasi iki 4 kg sveriančius teleskopus. Laikiklį galima lengvai pasukti ranka į kairę, dešinę, aukštyn ir žemyn, todėl jį tikrai lengva naudoti, o jo svoris yra tik 3,4 kg, jį taip pat lengva transportuoti. Idealiai tinka lengvam įlipimui, kaip kelioninis laikiklis arba greitiems stebėjimams. Teleskopai yra saugiai laikomi spaustuku, skirtu 44 mm prizminiams bėgiams, vadinamajam GP lygiui. Tai yra tarptautinis nuo gamintojo nepriklausomas standartas, pagal kurį ant šio laikiklio galima montuoti visus teleskopus su tokiu GP prizmės bėgeliu. Pristatyme esantis tvirtas ir reguliuojamo aukščio nerūdijančio plieno trikojis yra idealus pagrindas BRESSER NANO AZ laikikliui.
SAVYBĖS:
  • Aukštos kokybės achromatinis lęšių teleskopas pradedantiesiems
  • Richfield refraktorinis teleskopas su AZ laikikliu ir trikoju
  • Idealiai tinka mėnuliui, planetoms, žvaigždžių spiečiams ir ūkams
  • Greitas nustatymas ir paprastas valdymas
  • Idealiai tinka lengvam įėjimui ir montavimui kelionėje
  • Diafragma: 102 mm / židinio nuotolis: 600 mm
  • Maksimalus rekomenduojamas padidinimas: 200x
  • Universali 44 mm skersinė plokštė su nerūdijančio plieno bėgeliu (tinka EXOS/LXD75/Great Polaris/EQ5)
  • Puikus HEXAFOC fokusatorius su 2,5 colio (65 mm) atviro skersmens
  • 6x30 vaizdo ieškiklis
  • optimizuotas ieškiklio laikiklis patogiam naudojimui
  • 31,7 mm (1,25 colio) įstrižainės veidrodis
  • Lopšio žiedai su rankena ir integruotu fotoaparato laikikliu (1/4 colio sriegis)
  • Universali 44 mm skersmens plokštė su nerūdijančio plieno bėgeliu (tinka LXD75/Great Polaris/EQ5)
  • 50,8 mm (2 colio) iki 31,7 mm (1,25 colio) adapteris su integruotu T2 sriegiu (reikalingas jūsų fotoaparato T2 adapterio žiedas)
PRISTATYMO APIMTIS:
  • Optinis vamzdis
  • Azimuto NANO laikiklis
  • Nerūdijančio plieno trikojis su priedų lentyna
  • Okuliaras: 26 mm Super Ploessl 31,7 mm (1,25 colio)
  • papildomas 2 colių okuliaro adapteris
  • 6x30 vaizdo ieškiklis
  • Vamzdžio spaustukas su rankena ir fotoaparato adapteriu
  • Kompiuterio programinė įranga Stellarium
  • vadovas
  • Mėnulio žemėlapis
Technical DataFIELD OF APPLICATIONField of application
  • Deep Sky Observation
  • Lunar observation
  • Lunar photography
  • Planetary observation
FOCUS GROUPFocus Group
  • Beginners
  • Visual enthusiasts
PRODUCT FAMILYProduct FamilyRefractor telescopeOPTICAL SPECIFICATIONSOptical designAchromatic RefractorMagnification from23Maximum recommended magnification200Mirror/Lens diam.102 mmFocal length600 mmAperture ratio5.9Angular resolution1.3 arc secondsType of coatingMulti coatedFinderscope6 x 30 mmMount TypeAzimutalGENERAL TECHNICAL DATAMaterial OTAMetalMaterial tripodStainless SteelFocusing system2.5" HexafocColourwhiteWarranty2 YearsDIMENSIONS & WEIGHTSNet weight OTA (incl. accessories)3.9 kgTotal length90 cmTotal width90 cmTotal height145 cmTube diameter103 mmTube length600 mmTripod height adjustment✓Net Weight total (incl. accessories)7.3 kgNet weight mount (incl. accessories)3.4 kgEyepiece Barrel Diameter31.7 mm