BRESSER Messier AR-152S/760 EXOS-2/EQ5
Išpardavimas
Ši prekė negali būti pristatyta į paštomatą.
  • Prieinamumas: In another stock
  • Gamintojas: Bresser
  • Prekės kodas: 4752768
  • Svoris: 40.00kg
  • Matmenys: 128.50cm x 53.50cm x 57.00cm
  • EAN: 4007922199252
Turimi variantai
Laikotarpis: 3 mėnesiai
Esto
CHARAKTERISTIKOS OPTIKA
  • Optinis dizainas: refraktorinis teleskopas
  • Objektyvo skersmuo: 152 mm / židinio nuotolis: 760 mm / F/5
  • Didžiausias rekomenduojamas padidinimas: 304x
  • Teleskopas naktiniam ir saulės stebėjimui
  • Aukštos kokybės BRESSER refraktorinė optika
  • Universalus teleskopas planetoms, dviguboms žvaigždėms, planetų ūkams ir dangui
  • Aukščiausios klasės Hexafoc fokusatorius su 2,5 colio laisvu vidiniu skersmeniu
  • 6x30 tiesiai per vaizdo ieškiklį su tinkleliu; optimizuotas ieškiklio lizdas patogiam naudojimui
  • 31,7 mm (1,25 colio) įstrižainės veidrodis
  • Lopšio žiedai su rankena ir integruotu fotoaparato laikikliu (1/4 sriegio)
  • Pridedamas išmaniojo telefono kameros adapteris dangaus navigacijai
  • Universali 44 mm uodegos plokštė su nerūdijančio plieno bėgeliu (tinka LXD75/Great Polaris/EQ5)
  • 50,8 mm (2")–31,7 mm (1,25") adapteris su integruotu T2 sriegiu (reikalingas T2 adapterio žiedas jūsų fotoaparatui)
  • Kolimatuojamas lęšio elementas
CHARAKTERISTIKŲ MONTAS
  • Stabilus paralaktinis laikiklis su puikia abiejų ašių pavara
  • Rutuliniai guoliai abiejose ašyse tikslesniam judesiui
  • Stabilus reguliuojamo aukščio nerūdijančio plieno trikojis (min. 69 cm / maks. 109,5 cm)
  • Keliamoji galia iki 13 kg naudingoji apkrova
  • Galima montuoti su BRESSER Star Tracker Goto Kit (prekės Nr. 4951750)
  • Apvalus burbulas lengvam horizontaliam išlygiavimui
  • Stulpo aukščio skalė platumos nustatymui
  • Stulpų ieškiklio taikiklis su pasirenkamu apšvietimu ( prekės nr. 4964212 )
  • Trikojo svoris: 4,7 kg
  • Tvirtinimo svoris: 5,6 kg (be atsvaro)
  • Bendras svoris su atsvara: 19,3 kg
  • Baterijos: neįeina
PRISTATYMO APIMTIS:
  • 152 mm achromatinio optinio vamzdelio mazgas
  • Apertūra saulės filtras
  • 2 vnt 2,5" ilginamieji vamzdeliai
  • 26 mm Super Plössl okuliaras 31,7 mm (1,25")
  • 31,7 mm (1,25 colio) Zenito veidrodis
  • Integruotas 31,7 mm ir T2 adapteris