BRESSER Messier AR-152S/760 EXOS-2/EQ5
Soodustus
Toode võib erineda pildil olevast. Pildil võib olla osi, mis ei kuulu toote komplekti.
Seda toodet ei ole võimalik pakiautomaati toimetada.
  • Saadavus: In another stock
  • Tootja: Bresser
  • Toote kood: 4752768
  • Kaal: 40.00
  • Mõõtmed: 128.50 x 53.50 x 57.00
  • EAN: 4007922199252
Võimalikud valikud
Periood: 3 kuud
Esto
OMADUSED OPTIKA
  • Optiline disain: refraktorteleskoop
  • Objektiivi läbimõõt: 152 mm / fookuskaugus: 760 mm / F/5
  • Maksimaalne soovitatav suurendus: 304x
  • Teleskoop öö- ja päikesevaatluseks
  • Kvaliteetne BRESSER refraktoroptika
  • Universaalne teleskoop planeetide, kaksiktähtede, planetaarsete udukogude ja süvataeva jaoks
  • Tipptasemel Hexafoc-fookuser 2,5-tollise vaba sisediameetriga
  • 6x30 otse läbi sistikuga pildiotsija; optimeeritud otsija pesa mugavaks kasutamiseks
  • 31,7 mm (1,25 tolli) diagonaaliga peegel
  • Hällirõngad käepideme ja integreeritud seljakaamera hoidikuga (1/4 keermega)
  • Kaasas nutitelefoni kaamera adapter taeva navigeerimiseks
  • Universaalne 44 mm roostevabast terasest siiniga pistikuplaat (sobib LXD75/Great Polaris/EQ5)
  • 50,8mm (2") kuni 31,7mm (1,25") adapter integreeritud T2 keermega (teie kaamera jaoks on vaja T2-adapterirõngast)
  • Kollimeeritav läätseelement
OMADUSTE KINNITUS
  • Stabiilne parallaktiline kinnitus peene ajamiga mõlemal teljel
  • Täpsemaks liikumiseks mõlemal teljel kuullaagrid
  • Stabiilne reguleeritava kõrgusega roostevabast terasest statiiv (min. 69 cm / max. 109,5 cm)
  • Kandevõime kuni 13 kg kandevõimet
  • Hiljem paigaldatav BRESSER Star Tracker Goto Kitiga (toote nr 4951750)
  • Ringikujuline mull lihtsaks horisontaalseks joondamiseks
  • Pooluse kõrguse skaala laiuskraadi määramiseks
  • Valikulise valgustusega postiotsija sihik ( tootenr 4964212 )
  • Statiivi kaal: 4,7 kg
  • Kinnituse kaal: 5,6 kg (ilma vastukaaluta)
  • Kogukaal sh. vastukaal: 19,3 kg
  • Patareid: ei kuulu komplekti
TARNETE ULATUS:
  • 152 mm akromaatilise optilise toru komplekt
  • Apertuurne päikesefilter
  • 2 tk 2,5" pikendustoru
  • 26 mm Super Plössl okulaar 31,7 mm (1,25")
  • 31,7 mm (1,25 tolli) Zeniitpeegel
  • Integreeritud 31,7 mm ja T2 adapter