Levenhuk New Sherman PLUS 16x50 binoklis
Pasūtītās preces, kas ir noliktavā, var izņemt veikalā tajā pašā dienā
- Pieejamība: Ir veikalā
- Zīmols: Levenhuk
- Preces kods: L_84615
- Svars: 1.47kg
- Izmēri: 22.00cm x 23.00cm x 9.00cm
- EAN: 5905555024004
Piedāvājums beigsies pēc:
Ikmēneša maksājums: 47.23€
Periods: 3 mēneši
Levenhuk New Sherman PLUS 16x50 binokļi ir uzticama ierīce, kas ir lieliski piemērota tālsatiksmes novērojumiem. Tās ir īpaši populāras starp medību entuziastiem, kuriem nepieciešams izsekot dzīvniekus lielos attālumos. Ar 50 mm objektīva lēcām šie binokļi piedāvā izcilas gaismas savākšanas spējas, nodrošinot skaidru redzi pat vājā apgaismojumā, piemēram, krēslā.
Porro prizmas dizains ar BaK-4 stikla lēcām nodrošina lielisku krāsu atveidi un attēla skaidrību. Apvienojumā ar pilnībā daudzslāņu pārklātu optiku uz visām stikla virsmām, šī konfigurācija nodrošina spilgtus, dzīvai atbilstīgus skatus, kas atbilst prasīgiem lietotāju vajadzībām.
Pārdomāts ergonomisks dizains un aizsargājošs apvalks nodrošina ērtu un uzticamu lietotāja pieredzi. Binokļi ir piemēroti visiem laika apstākļiem, izturīgi pret lēcu aizmiglojumu, kā arī necaurlaidīgi pret ūdeni un putekļiem. Apvalks ir izgatavots no augstas izturības duraluminija sakausējuma, ļaujot jums ar pārliecību izmantot šos binokļus visprasīgākajās vidēs.
Atskaņotāju attāluma pielāgošana ir vienkārša: vienkārši pabīdiet binokļu caurulītes, līdz sasniedzat ērtu skatu. Dioptru pielāgošanas sistēma nodrošina komfortu lietotājiem ar specifiskām redzes prasībām. Centrālā fokusa sistēma ļauj ātri un precīzi asumu noregulēt. Pieskaršanās un pieturēšanās mehānisms, kas izmantots izvelkamo okulāru dizainā, vienkāršo pielāgošanu brillēm lietotājiem. Okulāri piedāvā trīs fiksētas pozīcijas.
Ērtai ilgstošai novērošanai Levenhuk New Sherman PLUS 16x50 binokļus var uzstādīt uz statīva. Tas var ievērojami samazināt slodzi uz rokām un nodrošināt stabilāku attēlu ilgstošu novērojumu laikā.
Levenhuk New Sherman PLUS 16x50 binokļi apvieno augstas kvalitātes optiku, lietošanas ērtumu un praktiskumu, padarot tos par teicamu izvēli tiem, kas vērtē skaidrību un uzticamību visos apstākļos.
Atslēgas īpašības:
- Porro prizmas, pilnībā daudzslāņu pārklāts BaK-4 stikls
- Liela diafragmas objektīva lēcas, 16x palielinājums
- Duraluminija korpuss, IP67 ūdensizturība
- Ar slāpekli pildīts korpuss novērš optikas aizmiglojumu
- Dioptru pielāgošana labajā okulārā, izvelkami okulāri ar pieskaršanās un pieturēšanās sistēmu
- Uzstādāmi uz statīva
Komplektā ietilpst:
- Binokļi
- Okulāru un objektīva lēcu aizsargvāciņi
- Siksna
- Somina
- Tīrīšanas salvete
- Lietotāja rokasgrāmata un garantijas talons
| Zīmols | Levenhuk, Inc., ASV |
| Garantija | mūža |
| EAN | 5905555024004 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxA) | 22x23x9 cm |
| Transportēšanas svars | 1.47 kg |
| Prizmas tips | Porro |
| Palielinājums, x | 16 |
| Objektīva lēcas diametrs (diafragma), mm | 50 |
| Optiskais dizains | 6 elementi 4 grupās |
| Okulāri | 4 elementi 3 grupās |
| Objektīvi | 2 elementi 1 grupā |
| Optikas materiāls | BaK-4 |
| Lēcu pārklājums | pilnībā daudzslāņu |
| Prizmu pārklājums | pilnībā daudzslāņu |
| Iziejas zīlītes diametrs, mm | 3.1 |
| Noskaidrojuma attālums, mm | 13 |
| Krēslas faktors | 28.3 |
| Relative brightness | 9.6 |
| Izšķirtspējas slieksnis, arksekundes | 6.2 |
| Redzes lauks, ° | 3.8 |
| Redzes lauks, m/1000m | 67 |
| Tuvais fokuss, m | 10 |
| Okulāra dioptru pielāgošana, dioptri | ±4 |
| Acu attālums, mm | 56 — 72 |
| Fokusēšana | centrālā |
| Okulāri | izvelkami (3 fiksētas pozīcijas) |
| Korpuss | augstas stiprības duraluminija, gumijots |
| Korpusa pildījums | slāpeklis |
| Ūdensizturīgs | jā |
| Mitruma izturība | jā |
| Mitruma/ūdens aizsardzības pakāpe | IP67, pilnīga aizsardzība pret putekļiem un pagaidu iegremdēšana ūdenī |
| Hermētiski noslēgts dizains | jā |
| Darbības temperatūras diapazons, °C | -10 — 53 |
| Statīvam pielāgojami | standarta 1/4" vītne, nepieciešams adapteris (nav iekļauts komplektā) |
| Izmērs | klasisks |
| Pielietojums | medības un makšķerēšana, militari/lauka |
| Montāžas un uzstādīšanas grūtību līmenis | ļoti vienkāršs |
| Montāža uz statīva | jā |
| Somina/soma/maisa komplektā | somina |
| Brillēm lietotājiem | jā |