Preču grozs

Kompass


Zīmols: Discovery Preces kods: 79657
Discovery Basics CM20 ir klasisks kompass ar ziemeļu bultiņu, kas ievietota īpašā slāpējošā šķidrumā. To ir vērts ņemt līdzi, ja dodaties uz vietām, kas atrodas tālu no civilizācijas, jo šķidrajam kompasam nav nepieciešams barošanas avots un mobilās aplikācijas; tas darbojas viens pats jebkuros apst..
4.49€
Ex Tax:3.71€
Kompass K + R TRAVEL COMPANION Kompass K + R TRAVEL COMPANION
Uz pasūtījuma
Zīmols: K+R Preces kods: 47883
Produkta apraksts: KASPER & RICHTER Kabatas kompass ir piemērots pirmajam kompasam. Tas ir veidots galvenokārt vienkāršai orientācijai. Tas ir viegli lasāms, turklāt viņš ir arī vizuāli pievilcīgs. Nolasīšanas precizitāte aptuveni 3,0 °. Kabatas kompass CEĻOJUMA BEVIENS Daudzfunkcionāls rīks li..
13.65€
Ex Tax:11.28€
K+R POCKET FLUID kabatas kompass
Uz pasūtījuma
Zīmols: K+R Preces kods: 47880
Produkta apraksts: KASPER & RICHTER Kabatas kompass ir piemērots pirmajam kompasam. Tas ir veidots galvenokārt vienkāršai orientācijai. Tas ir viegli lasāms, turklāt viņš ir arī vizuāli pievilcīgs. Nolasīšanas precizitāte aptuveni 3,0 °. Kabatas kompass POCKET FLUID Plastmasas korpuss Ar šķidrumu..
13.90€
Ex Tax:11.49€
Zīmols: National Geographic Preces kods: 9079000
This sturdy compass with a centimetre and a measuring scale has a floating 360° scale and compass needle. The sight wire and slot offers exact sighting of land objects. A practical connector allows for snap hook attachment. FEATURESsturdy compasscentimetre and a measuring scalefloating 360° scale an..
13.90€
Ex Tax:11.49€
K+R ORBIT BRASS kabatas kompass
Uz pasūtījuma
Zīmols: K+R Preces kods: 47886
Produkta apraksts: KASPER & RICHTER. Kabatas kompass ir piemērots pirmajam kompasam. Tas galvenokārt paredzēts ērtai orientācijai. Tas ir viegli lasāms un vizuāli pievilcīgs. Nolasīšanas precizitāte ir aptuveni 3,0°. ORBIT BRASS kabatas kompass Misiņa korpuss ar vāku 360° skala Apstāties, lai fik..
13.95€
Ex Tax:11.53€
K+R TRAMP pārgājienu kompass
Uz pasūtījuma
Zīmols: K+R Preces kods: 47876
Produkta apraksts: KASPER & RICHTER Pārgājienu kompass, kas piemērots ieiešanai orientācijā, ir paredzēts galvenokārt vienkāršai orientācijai. Nolasīšanas precizitāte aptuveni 3,0° Pārgājienu kompass TRAMP Metāla korpuss Vadošās malas kartēm Rotējošais ciparnīcas gredzens par 360°-gradācija 64&apo..
18.50€
Ex Tax:15.29€
Astro Professional pārgājienu kompass
Uz pasūtījuma
Zīmols: Astro Professional Preces kods: 54951
Apraksts un raksturojums Kompasu izmanto, lai noteiktu virzienu. Kompasa rokturis, kas no vienas puses ir magnetizēts, ir piestiprināts tā, lai to varētu viegli pagriezt. Tādējādi tas pakļaujas Zemes magnētiskā lauka spēka strāvām un norāda uz ziemeļiem. Lai izvairītos no nevēlamām novirzēm no kur..
18.95€
Ex Tax:15.66€
K+R SAN JUAN 'nostalģijas' kompass K+R SAN JUAN 'nostalģijas' kompass
Uz pasūtījuma
Zīmols: K+R Preces kods: 47866
Produkta apraksts: KASPER & RICHTER Nostaļģiskais kompass Papildus funkcijai pirmajā vietā ir dizains. Visiem nostalģiskajiem instrumentiem ir savs stāsts, un tos iedvesmojuši iepriekšējie jūrnieku instrumenti. Nostalģiskais kompass SAN JUAN Mazs jūras kompass uz galda Nostalģiska un izturīga met..
49.00€
Ex Tax:40.50€
Kompass, Vixen QPL for Polar Star Alignment
Uz pasūtījuma
Zīmols: Vixen Preces kods: X000085
Šajā aksesuārā ietilpst kompass ar līmeņrādi un augstuma skala. Kompass palīdz ātri atrast polāro zvaigzni, kad tā ir paslēpta aiz kokiem vai kalna. Kompass ir piestiprināts pie Polarie Star Tracker piederumu pieslēgvietas vai ierīces ar kameras piederumu pieslēgvietu. IESPĒJAS Kompass Ar eļļu pi..
49.00€
Ex Tax:40.50€
Herbertz pārgājienu kompass
Uz pasūtījuma
Zīmols: Herbertz Preces kods: 61772
Produkta apraksts: Herberca kompass ar daudzām papildierīcēm: šķidruma slāpēta kapsula ar 360 ° gradāciju, marķējums gaismas krāsā lasāmībai tumsā, kontakta mala ar skalas gradāciju 1: 25000, skatu meklētājs ar palielināmo stiklu, klinometrs slīpuma mērīšanai, metāla korpuss, integrēts līmeņrādis...
49.95€
Ex Tax:41.28€
K+R spoguļa kompass SHERPA
Uz pasūtījuma
Zīmols: K+R Preces kods: 47871
Produkta apraksts: KASPER & RICHTER Spoguļa kompass, kas piemērots pamata orientācijai. Ideāli piemērots alpīnismam un ūdens sporta veidiem. Norādot virzienu, adatu vienmēr var turēt perspektīvā, to darot, spogulis ir jāatver. Spoguļkompass ir lieliski piemērots darbam ar kartēm. Tam ir caurspīdīga ..
77.50€
Ex Tax:64.05€
K+R NOBILIS 'nostalģijas' kompass K+R NOBILIS 'nostalģijas' kompass
Uz pasūtījuma
Zīmols: K+R Preces kods: 47867
Produkta apraksts: KASPER & RICHTER Kabatas kompass ir piemērots pirmajam kompasam. Tas galvenokārt paredzēts vienkāršai orientācijai. Tas ir viegli nolasāms, turklāt ir arī vizuāli pievilcīgs. Lasīšanas precizitāte ir aptuveni 3,0 °. Premium klases kabatas kompass kabatas pulksteņa dizainā NOBILI..
79.00€
Ex Tax:65.29€
K+R ALPIN mērīšanas kompass K+R ALPIN mērīšanas kompass
Uz pasūtījuma
Zīmols: K+R Preces kods: 47869
Produkta apraksts: KASPER & RICHTER Spoguļa kompass, kas piemērots pamata orientācijai. Ideāli piemērots alpīnismam un ūdens sporta veidiem. Norādot virzienu, adatu vienmēr var turēt perspektīvā, to darot, spogulis ir jāatver. Spoguļkompass ir lieliski piemērots darbam ar kartēm. Tam ir caurspīdīga ..
85.00€
Ex Tax:70.25€
K+R TOBAGO 'nostalģija' kompass ar saules pulksteni K+R TOBAGO 'nostalģija' kompass ar saules pulksteni
Uz pasūtījuma
Zīmols: K+R Preces kods: 47865
Produkta apraksts: KASPER & RICHTER Nostaļģiskais kompass Papildus funkcijai pirmajā vietā ir dizains. Visiem nostalģiskajiem instrumentiem ir savs stāsts, un tos iedvesmojuši iepriekšējie jūrnieku instrumenti. Nostalģiskais kompass un saules vizulis TOBAGO Kompass ar kabatas pulksteņa stila atlo..
87.00€
Ex Tax:71.90€
K+R SAN SALVADOR 'nostalģijas' kompass K+R SAN SALVADOR 'nostalģijas' kompass
Uz pasūtījuma
Zīmols: K+R Preces kods: 47862
Produkta apraksts: KASPER & RICHTER Nostaļģiskais kompass Papildus funkcijai pirmajā vietā ir dizains. Visiem nostalģiskajiem instrumentiem ir savs stāsts, un tos iedvesmojuši iepriekšējie jūrnieku instrumenti. Nostalģiskais prizmas kompass SAN SALVADOR Nostalģisks prizmas kompass Peldoša kompasa..
89.00€
Ex Tax:73.55€
K+R MONTEGO BAY 'nostalģija' kompass
Uz pasūtījuma
Zīmols: K+R Preces kods: 47860
Produkta apraksts: KASPER & RICHTER Nostaļģiskais kompass Papildus funkcijai pirmajā vietā ir dizains. Visiem nostalģiskajiem instrumentiem ir savs stāsts, un tos iedvesmojuši iepriekšējie jūrnieku instrumenti. Nostalģisks laivu kompass MONTEGO BAY Cilindrisks laivas kompass Aksiālais kompasa sti..
89.50€
Ex Tax:73.97€
K+R ALPIN PRO prizmatiskais kompass K+R ALPIN PRO prizmatiskais kompass
Uz pasūtījuma
Zīmols: K+R Preces kods: 47874
Produkta apraksts: KASPER & RICHTER Mērīšanas kompass kalpo īpaši ļoti precīzai atrašanās vietas noteikšanai. Tas nav tik labi piemērots pastaigām kā spoguļkompass, taču tā rādījumu precizitāte ir 0,5 °. Ar tā palīdzību nav problēmu izmērīt un novērtēt attālumus platumā. Mērīšanas kompass ALPIN PR..
99.00€
Ex Tax:81.82€
K+R PANAMA 'nostalģijas' kompass ar saules pulksteni
Uz pasūtījuma
Zīmols: K+R Preces kods: 47863
Produkta apraksts: KASPER & RICHTER Nostalģiskais kompass Papildus funkcijai dizains tiek ņemts pirmajā vietā. Visiem nostalģiskiem instrumentiem ir savs stāsts, un tie ir iedvesmoti no iepriekšējiem jūrnieku instrumentiem. Nostalģisks kompass ar saules pulksteni PANAMA Saules pulkstenis Nolokāma..
109.00€
Ex Tax:90.08€
K+R MERIDIAN PRO mērīšanas kompass ar slīpuma mērītāju K+R MERIDIAN PRO mērīšanas kompass ar slīpuma mērītāju
Uz pasūtījuma
Zīmols: K+R Preces kods: 47868
Produkta apraksts: KASPER & RICHTER Mērīšanas kompass kalpo īpaši ļoti precīzai atrašanās vietas noteikšanai. Tas nav tik labi piemērots pastaigām kā spoguļkompass, taču tā rādījumu precizitāte ir 0,5 °. Ar tā palīdzību nav problēmu izmērīt un novērtēt attālumus platumā. Mērīšanas kompass MERIDIAN..
169.00€
Ex Tax:139.67€
Rāda no 1 līdz 19 kopā 19 (Kopā lapu - 1)
1
false
false
true
Noņemt
Mainīt
tr
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.