Preču grozs

Preces atgriešana

Atbilstoši noteikumiem par distances līgumu patērētājs* var atgriezt SIA “Levenhuk Baltic” interneta veikalā skyhunters.lv iegādātās preces 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža, taču vienlaicīgi patērētājs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai.

Tātad atteikuma tiesību izmantošanas termiņā patērētājs:

  • 1. drīkst lietot preci tik daudz, cik tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā);
  • 2. ir atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto un kas nav savienojama ar labas ticības principu;
  • 3. ir atbildīgs par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

SIA “Levenhuk Baltic” patur tiesības celt pret patērētāju civilprasību tiesā, lai piedzītu nodarītos zaudējumus, kas saistīti ar preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos, tostarp gadījumos, ja prece netiek atgriezta tās oriģinālajā iepakojumā, ir saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas, piemēram, skrāpējumi un tamlīdzīgi defekti. 

Visi gadījumi, kad atteikuma tiesības nav izmantojamas apskatāmi šeit.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzam informēt par savu lēmumu, aizpildot atteikuma veidlapu, un nogādāt to personīgi vai ar kurjera dienestu palīdzību SIA “Levenhuk Baltic”: adrese Senču iela 2, Rīga, LV-1012, tālruņa Nr.:+371 27013333.

Atteikuma veidlapa

Atgriežamās preces ir jānodod SIA “Levenhuk Baltic” (adrese: Senču iela 2, Rīga, LV-1012) bez kavēšanās 14 dienu laikā no dienas, kad paziņosiet par lēmumu atteikties no preces. 

  • 1. Jūs esat atbildīgs (-a) par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā (tajā skaitā, iepakojuma pilnīgu un nevainojamu saglabāšanu). 
  • 2. Kad ar preci iespējams iepazīties tikai saplēšot vai citādi sabojājot preces oriģinālo iepakojumu, iepakojuma bojājums netiek ņemts par pamatu civilprasības celšanai pret patērētāju. Iepriekš aprakstītajā preces iepakojuma bojājuma gadījumā lūdzam saglabāt iepakojumu un atgriezt to kopā ar preci, jo uz iepakojuma ir norādīts preces sērijas numurs. Lai atteikuma tiesību izmantošana noritētu maksimāli ātri, lūdzam šāda veida precēm atvērt iepakojumu pēc iespējas rūpīgāk.
  • 3. Atgriežamajai precei jābūt pilnajā komplektācijā (tātad ar visiem piederumiem, kas bija iepakojumā, piemēram, kabeļiem u.tml.).
  • 4. Ja prece bija iegādāta kampaņas laikā kopā ar citu pielikto preci, lūdzam atgriezt visas preces.

Atteikumu tiesību izmantošanas gadījumā iemaksātā summa par preci tiek atgriezta jūsu norādītajā norēķinu kontā 14 dienu laikā no atteikuma paziņojuma saņemšanas dienas.

* Patērētājs – fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību.

1
false
false
true
Noņemt
Mainīt
tr
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.