Preču grozs

Labi zināt RSS Feed

02 Oct Pamatinformācija par binokļu veidiem
0 3707
Binokļi un optiskie tēmekļi var tikt klasificēti dažādos veidos. Optiskajiem tēmekļiem un monokļiem ir tikai viens okulārs, kam var redzēt cauri. Bino..
02 Oct Īsā teleskopu rokasgrāmata iesācējiem
0 3174
Izmērs Plaši izplatīts ir nepareizs priekšstats, ka teleskopus iedala pēc to palielinājuma. Patiesībā, jebkurš teleskops ar piemērotu okulāru var sasn..
06 Feb TOP 5 SkyHunters.lv pirktākie bērnu teleskopi
0 919
Priekš bērniem teleskops ir īsts brīnums: ar to var redzēt gan krāterus uz mēness virsmas, gan Jupitera mākoņus. Savukārt pilsētas naktīs vāji izgaism..
26 Dec Lietas, ko jūs varat redzēt ar teleskopu
0 1644
Lietas, ko jūs varat redzēt ar teleskopu, balstoties uz tā apertūras 60-70 mm refraktors, 70-80 mm reflektors: dubultzvaigznes ar leņķisko nobīdi..
26 Dec Atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par mikroskopiem
0 1640
Visiem iesācējiem ir sava veida sarežģījumi, kad viņi sāk strādāt ar mikroskopu. Tātad, ja jūs nesen esat iegādājies mikroskopu, visticamāk jums ir da..
26 Dec Kā izvēlēties binokli un, kā par to rūpēties
0 514
UZMANĪBU:Nekad ar binokli neskatieties tieši uz sauli, jo tas var izraisīt paliekošu tīklenes bojājumu vai pat izraisīt aklumu. Tirgū ir liels binok..
26 Dec Īsa rokasgrāmata iesācējiem astronomijā
0 1690
UZMANĪBU! Nekad, pat ne uz īsu brīdi, tieši neskatieties uz sauli, caur savu teleskopu vai meklētāju bez profesionāli izgatavota saules filtra, kas va..
Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)
1
false
false
true
Noņemt
Mainīt
tr
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.