Preču grozs

Līzings

INTERNETA VEIKALA SKYHUNTERS.LV LĪZINGA NOTEIKUMI

1. Jebkurš Latvijas iedzīvotājs, tostarp citu valstu pilsonis ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā, ir tiesīgs saņemt interneta veikala skyhunters.lv preci līzingā.

2. Līzinga ņēmējam ir jābūt pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem.

3. Līzinga ņēmēja vecumam ir jābūt no 18 līdz 73 gadiem.

4. Aizdevuma summa ir no 70 EUR līdz 7000 EUR.

5. Bezprocentu aizdevuma termiņš ir no 1 līdz 12 mēnešiem. Ilgāks termiņš var tikt piešķirts, katru gadījumu izvērtējot individuāli. 

6. Pirmā iemaksa ir no 0%.

7. Līzinga ņēmējam ir tiesības atlikt pirmo ikmēneša maksājumu uz 3 mēnešiem un nemaksāt līzingu pirmos trīs mēnešus pēc preces iegādes.

8. Līzinga noformēšanai nepieciešama derīga līzinga ņēmēja pase vai ID-karte. Atsevišķos gadījumos tiek pieprasīts galvotājs, bankas konta izdruka vai izziņa no darba vietas.

9. Līzinga noformēšana interneta veikalā skyhunters.lv ir uzskatāma par apstiprinājumu tam, ka līzinga ņēmējs ir pilnībā iepazinies, saprot un piekrīt interneta veikala skyhunters.lv līzinga noteikumiem.

1
false
false
true
Noņemt
Mainīt
tr
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.