Preču grozs

Lupas


Palielināmie stikli

Mēs esam pārliecināti, ka šeit Jūs atradīsiet palielināmo stiklu, kas ir piemērots tieši Jums. Bieži uzskata, ka palielināmie stikli ir aktuāli tikai cilvēkiem ar vājo redzi, bet īstenībā lupas plaši izmanto vairākas jomās. 

Lupas bieži pielieto tad, kad darbs ir saistīts ar darbībām ar mazām detaļām, piemēram tos bieži izmanto juvelieri, manikīra speciālisti, pulksteņu meistari, kosmetologi un citi speciālisti. Tieši tāpēc eksistē vairāku veidu lupas, ir dažādu formu lupas, ar dažādiem rokturiem, ar statīvu vai bez, ar apgaismojumu, digitālas, ar stiprinājumu galda lupas utt. Palielināmais stikls ir neaizstājams instruments dažādu nozaru speciālistiem. Mūsu veikalā var nopirkt lupu ar dažadu palielinājumu x10 x20 x30 x40 utt, kā arī vairākiem mērķiem, svarīgi ir to pareizi izvēlēties mūsu plašajā sortimentā. Jums ir šaubas izvēlēties palielināmo stiklu ar apgaismojumu vai statīvu? Katrs palielināma stikla veids ir paredzēts konkrētiem darbiem (protams ir arī universālie palielināmie stikli), tāpēc iesakam iepazīties ar detalizēto produkta aprakstu vai arī uzrakstīt jautājumu mūsu speciālistam, mēs labprāt ieteiksim labāko variantu un paskaidrosim kā un kur var nopirkt palielināmo stiklu. Mūsu interneta veikala sortimentā ir gan profesionālas lupas, gan amatieru, ko bieži izmanto rokdarbiem.

Padomi, kā izvēlieties un iegādāties palielināmo stiklu

Pirms pieņemsiet lēmumu par lupas izvēli un pirkšanu Jums vajag novērtēt kādiem nolūkiem Jūs to izmantosiet. Lasīšana, rokdarbi, mazu objektu izpēte un darbs ar tiem, mākslas objektu izpēte un novērtēšana, juvelierdarbi - katrā no šīm nozarēm plaši izmanto palielināmos stiklus. 

Ja Jūs ikdienā pētāt nelielus objektus un lasāt tekstus, tad lupa lasīšanai ar rokturi būs ideāls variants. Šāda veida lupu būs ērti turēt rokās un liela diametra lēcas ļaus ērti saskatīt visas mazās detaļas kopumā. Ir arī kompakta lupas, kuras parasti izvēlas cilvēki kuri daudz ceļo, šī veida palielināmos stiklus var glabāt gan somā, gan kabatā, tie ir viegli un praktiski. 

Palielinājuma stikli uz statīviem un galda lupas ir svarīgs instruments tiem, kaы strādā ar maziem objektiem. Mūsu lupām rokdarbiem un lupām uz statīva ir moderns dizains, augstākās kvalitātes lēcas ar lielu diametru, daudziem modeļiem ir iebūvēts apgaismojums.

Mūsu sortimentā ir arī uz galvas stiprināmie palielinātāji, tie ir ļoti populāri juvelieru vidē. Šis produktu veids der darbiem ar sīkām detaļām, papildus var nopirkt papild lēcas ar dažādiem palielinājuma stiprumiem.

Eksistē vēl ļoti daudz citu palielināmo stiklu veidu, mūsdienās tehnoloģijas attīstās ātri un optisko ierīču funkcionalitāte paplašinās un uzlabojas. Populārākie brendi ir Levenhuk, Bresser, Kenko  un citi. Levenhuk lēcas izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem un dod asus novērotā objekta attēlus un tekstus; un daži no šiem lupu dizainiem ir patiesi unikāli. 

Nopirkt palielināmo stiklu Internetā ir viegli: nepieciešams atfiltrēt svarīgākus parametrus, salīdzināt vēlamos modeļus izvēlēties labāko un noformēt pasūtījumu.


Discovery Basics MG5 lupa 3x Discovery Basics MG5 lupa 3x
-43 %
Zīmols: Discovery Preces kods: 79658
Discovery Basics MG5 palielināmais stikls ir palielināmais stikls mazu priekšmetu, fotogrāfiju un zīmējumu lasīšanai un aplūkošanai. Rokas palielinātājam ir klasisks optiskais dizains un 3x palielinošā lēca. Lupa ir ērta turēšanai, lieliski piemērota pastāvīgai lietošanai un ideāli piemērota hobijie..
2.70€ 4.70€
Ex Tax:2.23€
Kabatas Lupa ar Apgaismojumu Levenhuk Zeno GeM M3 PLUS (6x) Kabatas Lupa ar Apgaismojumu Levenhuk Zeno GeM M3 PLUS (6x)
-44 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 70435
Levenhuk Zeno Gem M3 Plus Kabatas Lupa ar Apgaismojumu ir kompakts instruments ar LED apgaismojumu. Tas ir piemērots īslaicīgai jebkāda veida mazā priekšmeta pārbaudei: tekstiem, attēliem, mikroshēmām, virsmas defektiem vai rotaslietām. Šis palielinātājs būs noderīgs darbā vai mājās: jūs varat ātri ..
3.60€ 6.40€
Ex Tax:2.98€
Discovery Crafts DNK 10 kakla lupa 4x Discovery Crafts DNK 10 kakla lupa 4x
-43 %
Zīmols: Discovery Preces kods: L_78380
Discovery Channel informs, entertains and inspires its audiences around the globe about the world in all its wonder, diversity and amazement. Offering millions of people the chance to discover, and satisfy their curiosity, Discovery offers a compelling mix of stories across genres including science ..
4.10€ 7.20€
Ex Tax:3.39€
Palielināmais Stikls Levenhuk Vizor N1 ar LED Apgaismojumu  46mm  4x-10x Palielināmais Stikls Levenhuk Vizor N1 ar LED Apgaismojumu  46mm  4x-10x
-43 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 69674
Kompaktā Levenhuk Zeno Vizor N1 kakla lupa būs uzticams palīgs jūsu ikdienā un ceļojumos. Pateicoties kompaktumam un komplektā iekļautajai kakla siksniņai, lupa ir ļoti viegli pārnēsājama un ērti paņemama līdzi, lai kurp jūs dotos. Bifokālā lēca, kas nodrošina 4x un 10x palielinājumu, ļauj izmantot ..
4.10€ 7.20€
Ex Tax:3.39€
Kabatas Lupa ar Apgaismojumu Levenhuk Zeno GeM M5 PLUS (40x) Kabatas Lupa ar Apgaismojumu Levenhuk Zeno GeM M5 PLUS (40x)
-44 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 70436
Kompaktais Levenhuk Zeno Gem M5 Plus Kabatas Lupa ar Apgaismojumu ir jaudīga optiska ierīce ikdienas lietošanai. Šī ierīce nodrošina 40x palielinājumu un ļauj pārbaudīt visdažādāko virsmu lūzumu, lasot smalku drukāšanu vai rūpīgi pārbaudot fotogrāfiju detaļas. Šis palielinātājs būs noderīgs gan mājā..
4.60€ 8.20€
Ex Tax:3.80€
Levenhuk Zeno Gem ZM9 Magnifier 10x
-44 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 74043
Levenhuk Zeno Gem ZM9 jewelry magnifier provides 10x magnification and, therefore, is excellent for examining small objects and details on various surfaces. A magnifier helps to detect an inherent defect in a gemstone, see an unnoticeable line in a painting, find a damage in a clock mechanism, or a ..
4.60€ 8.20€
Ex Tax:3.80€
Kabatas Lupa ar Apgaismojumu Levenhuk Zeno GeM M7 PLUS (45x) Kabatas Lupa ar Apgaismojumu Levenhuk Zeno GeM M7 PLUS (45x)
-44 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 70437
Levenhuk Zeno Gem M7 Kabatas Lupa ar Apgaismojumu ir kompakta salokāma ierīce. To varat izmantot ne tikai detalizētai pārbaudei, bet arī papīra valūtas pārbaudei. Zibspuldzei ir divu apgaismojums: LED ir ideāli piemērots darbam tumsā, un ultravioletais starojums ir paredzēts ūdenszīmju noteikšanai. ..
5.40€ 9.60€
Ex Tax:4.46€
Levenhuk Zeno Refit ZF9 Magnifier 4x Levenhuk Zeno Refit ZF9 Magnifier 4x
-44 % Uz pasūtījuma
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 74071
The Levenhuk Zeno Refit ZF9 Magnifier is suitable for watch or jewelry repair, fixing electronics parts, soldering, or painting any details. This magnifier can be used by amateur users as well as professionals. Due to its design, the tabletop magnifier is practical: it enables you to be hands free f..
5.40€ 9.60€
Ex Tax:4.46€
Discovery Crafts DGL 10 Magnifying Glasses (1.5x, 2.5x, 3.5x) Discovery Crafts DGL 10 Magnifying Glasses (1.5x, 2.5x, 3.5x)
-43 % Uz pasūtījuma
Zīmols: Discovery Preces kods: L_78370
Discovery Channel informs, entertains and inspires its audiences around the globe about the world in all its wonder, diversity and amazement. Offering millions of people the chance to discover, and satisfy their curiosity, Discovery offers a compelling mix of stories across genres including science ..
6.00€ 10.60€
Ex Tax:4.96€
Discovery Crafts DGL 20 Magnifying Glasses 20x Discovery Crafts DGL 20 Magnifying Glasses 20x
-44 % Uz pasūtījuma
Zīmols: Discovery Preces kods: L_78371
Discovery Channel informs, entertains and inspires its audiences around the globe about the world in all its wonder, diversity and amazement. Offering millions of people the chance to discover, and satisfy their curiosity, Discovery offers a compelling mix of stories across genres including science ..
6.60€ 11.70€
Ex Tax:5.45€
Kabatas Lupa ar Apgaismojumu un metāla korpusu Levenhuk Zeno GeM M9 PLUS (30x) Kabatas Lupa ar Apgaismojumu un metāla korpusu Levenhuk Zeno GeM M9 PLUS (30x)
-44 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 70438
Levenhuk Zeno Gem M9 Plus palielinātājs ir uzticams optiskais instruments, nelielu priekšmetu un teksta izpētei. Šajā palielinātājā ir 21 mm stikla lēca un triecienizturīga, metāla korpuss. Aizsargāts no nejaušiem bojājumiem, objektīvs nodrošina asu un kontrastu attēlu. Salokāmā konstrukcija ļa..
6.60€ 11.70€
Ex Tax:5.45€
Levenhuk Zeno Desk D0 Magnifier 6x Levenhuk Zeno Desk D0 Magnifier 6x
-43 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 71205
Darba virsmas palielināmais stikls Levenhuk Zeno Desk D0 ir neaizstājams palīgs tiem, kam patīk nodarboties ar amatniecību. To var piestiprinātt galda virsmai, un tas lielākoties tiek izmantots kā palielināmais stikls darbam ar tekstilizstrādājumiem. Šis modelis ir īpaši piemērots arī darbam ar rota..
7.60€ 13.40€
Ex Tax:6.28€
Levenhuk Zeno Handy ZH41 Magnifier 2x Levenhuk Zeno Handy ZH41 Magnifier 2x
-43 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 74063
Levenhuk Zeno Handy ZH41 ir klasisks rokas skata palielinātājs. Tas noder, lai lasītu mazu fontu tekstu, pārbaudītu sīkas detaļas uz fotogrāfijām un gravējumiem un pētītu miniatūrus objektus. Šis palielinātājs ir lielisks palīgs studentam, juvelierim, inženierim un pulksteņu remontam. Tas ir piemēro..
7.60€ 13.40€
Ex Tax:6.28€
Levenhuk Zeno Refit ZF11 Magnifier 4x Levenhuk Zeno Refit ZF11 Magnifier 4x
-43 % Uz pasūtījuma
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 74072
The Levenhuk Zeno Refit ZF11 Magnifier is suitable for watch or jewelry repair, fixing electronics parts, soldering, or painting any details. This magnifier can be used by amateur users as well as professionals. Due to its design, the tabletop magnifier is practical: it enables you to be hands free ..
7.60€ 13.40€
Ex Tax:6.28€
Levenhuk Zeno Vizor G0 PLUS uz Brillēm Piestiprināmais Palielināmais stikls (1,5-3x) Levenhuk Zeno Vizor G0 PLUS uz Brillēm Piestiprināmais Palielināmais stikls (1,5-3x)
-43 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 70431
Levenhuk Zeno Vizor G0 PLUS uz Brillēm Piestiprināmais Palielināmais stikls ir ideāls kompanjons cilvēkiem, kuri strādā ar maziem priekšmetiem. Lēcas ir piestiprinātas uz brilles rāmja, ļaujot abām rokām brīvi nolasīt, pārbaudīt attēlus, rokdarbus, modelēt, precīzi strādāt ar pulksteņa mehānismiem, ..
7.60€ 13.40€
Ex Tax:6.28€
Levenhuk Zeno Vizor G1 PLUS Palielināmais stikls & Brilles ar Apgaismojumu (1–20x) Levenhuk Zeno Vizor G1 PLUS Palielināmais stikls & Brilles ar Apgaismojumu (1–20x)
-43 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 69671
Levenhuk Zeno Vizor G1 PLUS Palielināmais stikls & Brilles ar Apgaismojumu ir ērts instruments darbam ar maza izmēra detaļām. Palielinātājam ir 20x lēcas un iebūvēts LED apgaismojums. Lēcas var virzīt pa labi un pa kreisi uz stieņa vai pilnībā izņemt tās no lietošanas.Levenhuk Zeno Vizor G1 PLUS..
7.60€ 13.40€
Ex Tax:6.28€
Kabatas Lupa ar Apgaismojumu un metāla korpusu Levenhuk Zeno GeM M11 PLUS (40x) Kabatas Lupa ar Apgaismojumu un metāla korpusu Levenhuk Zeno GeM M11 PLUS (40x)
-43 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 70517
Salokāmā Levenhuk Zeno Gem M11 palielinātājs ir lieliski piemērots juvelierim, kolekcionējam, pulksteņu ražotājam vai ikvienam, kas strādā ar skaidru naudu vai nelieliem priekšmetiem. Šis rīks piedāvā 40x jaudas palielinājumu un divas iebūvētas apgaismošanas iespējas. Jūs varat to izmantot zemā apga..
8.60€ 15.00€
Ex Tax:7.11€
Discovery Crafts DGL 30 Magnifying Glasses 20x Discovery Crafts DGL 30 Magnifying Glasses 20x
-43 %
Zīmols: Discovery Preces kods: L_78372
Discovery Channel informs, entertains and inspires its audiences around the globe about the world in all its wonder, diversity and amazement. Offering millions of people the chance to discover, and satisfy their curiosity, Discovery offers a compelling mix of stories across genres including science ..
9.50€ 16.70€
Ex Tax:7.85€
Levenhuk Zeno Refit ZF13 Magnifier
-43 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 74073
Levenhuk Zeno Refit ZF13 palielinātājs ir piemērots pulksteņu vai rotaslietu remontam, elektronikas detaļu nostiprināšanai, lodēšanai vai jebkādu detaļu krāsošanai. Šo palielinātāju var izmantot gan amatieri, gan profesionāļi. Pateicoties tā dizainam, galda palielinātājs ir praktisks: tas ļauj jums ..
9.50€ 16.70€
Ex Tax:7.85€
Rāda no 1 līdz 28 kopā 101 (Kopā lapu - 4)
1
false
false
true
Noņemt
Mainīt
tr
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.