Preču grozs

Lupas


Palielināmie stikli

Mēs esam pārliecināti, ka šeit Jūs atradīsiet palielināmo stiklu, kas ir piemērots tieši Jums. Bieži uzskata, ka palielināmie stikli ir aktuāli tikai cilvēkiem ar vājo redzi, bet īstenībā lupas plaši izmanto vairākas jomās. 

Lupas bieži pielieto tad, kad darbs ir saistīts ar darbībām ar mazām detaļām, piemēram tos bieži izmanto juvelieri, manikīra speciālisti, pulksteņu meistari, kosmetologi un citi speciālisti. Tieši tāpēc eksistē vairāku veidu lupas, ir dažādu formu lupas, ar dažādiem rokturiem, ar statīvu vai bez, ar apgaismojumu, digitālas, ar stiprinājumu galda lupas utt. Palielināmais stikls ir neaizstājams instruments dažādu nozaru speciālistiem. Mūsu veikalā var nopirkt lupu ar dažadu palielinājumu x10 x20 x30 x40 utt, kā arī vairākiem mērķiem, svarīgi ir to pareizi izvēlēties mūsu plašajā sortimentā. Jums ir šaubas izvēlēties palielināmo stiklu ar apgaismojumu vai statīvu? Katrs palielināma stikla veids ir paredzēts konkrētiem darbiem (protams ir arī universālie palielināmie stikli), tāpēc iesakam iepazīties ar detalizēto produkta aprakstu vai arī uzrakstīt jautājumu mūsu speciālistam, mēs labprāt ieteiksim labāko variantu un paskaidrosim kā un kur var nopirkt palielināmo stiklu. Mūsu interneta veikala sortimentā ir gan profesionālas lupas, gan amatieru, ko bieži izmanto rokdarbiem.

Padomi, kā izvēlieties un iegādāties palielināmo stiklu

Pirms pieņemsiet lēmumu par lupas izvēli un pirkšanu Jums vajag novērtēt kādiem nolūkiem Jūs to izmantosiet. Lasīšana, rokdarbi, mazu objektu izpēte un darbs ar tiem, mākslas objektu izpēte un novērtēšana, juvelierdarbi - katrā no šīm nozarēm plaši izmanto palielināmos stiklus. 

Ja Jūs ikdienā pētāt nelielus objektus un lasāt tekstus, tad lupa lasīšanai ar rokturi būs ideāls variants. Šāda veida lupu būs ērti turēt rokās un liela diametra lēcas ļaus ērti saskatīt visas mazās detaļas kopumā. Ir arī kompakta lupas, kuras parasti izvēlas cilvēki kuri daudz ceļo, šī veida palielināmos stiklus var glabāt gan somā, gan kabatā, tie ir viegli un praktiski. 

Palielinājuma stikli uz statīviem un galda lupas ir svarīgs instruments tiem, kaы strādā ar maziem objektiem. Mūsu lupām rokdarbiem un lupām uz statīva ir moderns dizains, augstākās kvalitātes lēcas ar lielu diametru, daudziem modeļiem ir iebūvēts apgaismojums.

Mūsu sortimentā ir arī uz galvas stiprināmie palielinātāji, tie ir ļoti populāri juvelieru vidē. Šis produktu veids der darbiem ar sīkām detaļām, papildus var nopirkt papild lēcas ar dažādiem palielinājuma stiprumiem.

Eksistē vēl ļoti daudz citu palielināmo stiklu veidu, mūsdienās tehnoloģijas attīstās ātri un optisko ierīču funkcionalitāte paplašinās un uzlabojas. Populārākie brendi ir Levenhuk, Bresser, Kenko  un citi. Levenhuk lēcas izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem un dod asus novērotā objekta attēlus un tekstus; un daži no šiem lupu dizainiem ir patiesi unikāli. 

Nopirkt palielināmo stiklu Internetā ir viegli: nepieciešams atfiltrēt svarīgākus parametrus, salīdzināt vēlamos modeļus izvēlēties labāko un noformēt pasūtījumu.


Zīmols: Discovery Preces kods: 79658
Discovery Basics MG5 palielināmais stikls ir palielināmais stikls mazu priekšmetu, fotogrāfiju un zīmējumu lasīšanai un aplūkošanai. Rokas palielinātājam ir klasisks optiskais dizains un 3x palielinošā lēca. Lupa ir ērta turēšanai, lieliski piemērota pastāvīgai lietošanai un ideāli piemērota hobijie..
2.59€
2.14€
Kabatas Lupa ar Apgaismojumu Levenhuk Zeno GeM M3 PLUS (6x) Kabatas Lupa ar Apgaismojumu Levenhuk Zeno GeM M3 PLUS (6x)
-53 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 70435
Levenhuk Zeno Gem M3 Plus Kabatas Lupa ar Apgaismojumu ir kompakts instruments ar LED apgaismojumu. Tas ir piemērots īslaicīgai jebkāda veida mazā priekšmeta pārbaudei: tekstiem, attēliem, mikroshēmām, virsmas defektiem vai rotaslietām. Šis palielinātājs būs noderīgs darbā vai mājās: jūs varat ātri ..
3.49€ 7.43€
2.88€
Kabatas Lupa Levenhuk Zeno GeM M1 PLUS (10x) Kabatas Lupa Levenhuk Zeno GeM M1 PLUS (10x)
-53 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 70434
Levenhuk Zeno Gem M1 PLUS Kabatas Lupa ir regulāra viena acu palielinoša ierīce. Jūs varat uzstādīt to uz galda vai uzlikt  to uz jūsu acs. Tas ir ideāls līdzeklis nelielu priekšmetu, virsmas defektu, tekstu, ilustrāciju vai plānu īslaicīgai izpētei. Levenhuk Zeno Gem M1 PLUS Kabatas Lupa , būs..
3.49€ 7.43€
2.88€
Zīmols: Discovery Preces kods: L_78380
Discovery Channel informs, entertains and inspires its audiences around the globe about the world in all its wonder, diversity and amazement. Offering millions of people the chance to discover, and satisfy their curiosity, Discovery offers a compelling mix of stories across genres including science ..
3.95€
3.26€
Levenhuk Zeno Gem ZM7 Magnifier
-33 % Uz pasūtījuma
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 74042
Levenhuk Zeno Gem ZM7 jewelry magnifier provides 20x magnification and, therefore, is excellent for examining small objects and details on various surfaces. A magnifier helps to detect an inherent defect in a gemstone, see an unnoticeable line in a painting, find a damage in a clock mechanism, or a ..
3.95€ 5.93€
3.26€
Levenhuk Zeno Handy ZH35 Magnifier Levenhuk Zeno Handy ZH35 Magnifier
-33 % Uz pasūtījuma
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 74060
Levenhuk Zeno Handy ZH35 is a classic handheld viewing magnifier. It comes in useful for reading small font text, examining tiny details on photographs and engravings, and studying miniature objects. This magnifier is a great assistant for a student, jeweler, engineer, and watch repairer. It is also..
3.95€ 5.93€
3.26€
Palielināmais Stikls Levenhuk Handy ZH9 90mm 2x-6x Palielināmais Stikls Levenhuk Handy ZH9 90mm 2x-6x
-33 % Uz pasūtījuma
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 74048
Levenhuk Handy ZH9 lupa ir klasisks rokas palielinātājs mazu priekšmetu izpētei. Tas ir piemērots melnrakstu un mazu tekstu lasīšanai, mēbeļu un auduma defektu pārbaudei, kā arī darbam ar sīkiem priekšmetiem. Tas ir lielisks palīgs, apskatot fotoattēlus vai ilustrācijas albumos, kā arī pārbaudot rot..
3.95€ 5.93€
3.26€
Palielināmais Stikls Levenhuk Vizor N1 ar LED Apgaismojumu  46mm  4x-10x Palielināmais Stikls Levenhuk Vizor N1 ar LED Apgaismojumu  46mm  4x-10x
-33 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 69674
Kompaktā Levenhuk Zeno Vizor N1 kakla lupa būs uzticams palīgs jūsu ikdienā un ceļojumos. Pateicoties kompaktumam un komplektā iekļautajai kakla siksniņai, lupa ir ļoti viegli pārnēsājama un ērti paņemama līdzi, lai kurp jūs dotos. Bifokālā lēca, kas nodrošina 4x un 10x palielinājumu, ļauj izmantot ..
3.95€ 5.93€
3.26€
Kabatas Lupa ar Apgaismojumu Levenhuk Zeno GeM M5 PLUS (40x) Kabatas Lupa ar Apgaismojumu Levenhuk Zeno GeM M5 PLUS (40x)
-40 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 70436
Kompaktais Levenhuk Zeno Gem M5 Plus Kabatas Lupa ar Apgaismojumu ir jaudīga optiska ierīce ikdienas lietošanai. Šī ierīce nodrošina 40x palielinājumu un ļauj pārbaudīt visdažādāko virsmu lūzumu, lasot smalku drukāšanu vai rūpīgi pārbaudot fotogrāfiju detaļas. Šis palielinātājs būs noderīgs gan mājā..
4.49€ 7.43€
3.71€
Levenhuk Zeno Gem ZM5 Magnifier
-33 % Uz pasūtījuma
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 74041
Levenhuk Zeno Gem ZM5 jewelry magnifier provides 10x magnification and, therefore, is excellent for examining small objects and details on various surfaces. A magnifier helps to detect an inherent defect in a gemstone, see an unnoticeable line in a painting, find a damage in a clock mechanism, or a ..
4.49€ 6.74€
3.71€
Levenhuk Zeno Gem ZM9 Magnifier
-40 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 74043
Levenhuk Zeno Gem ZM9 jewelry magnifier provides 10x magnification and, therefore, is excellent for examining small objects and details on various surfaces. A magnifier helps to detect an inherent defect in a gemstone, see an unnoticeable line in a painting, find a damage in a clock mechanism, or a ..
4.49€ 7.43€
3.71€
Lupa Levenhuk Zeno Gem ZM11
-46 % Uz pasūtījuma
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 74044
Lupas Levenhuk Zeno Gem ZM11 ir paredzēts sīku priekšmetu detalizētai izpētei. Tas aptuveni atbilst 10 reizēm un ļauj ņemt vērā ļoti mazas struktūras. Tā optiskās iespējas palīdzēs atklāt pulksteņu kustības sabrukumu, dārgakmeņu duļķainumu, drēbju vai mēbeļu defektus. Rotu palielinātājs Levenhuk Zen..
4.49€ 8.24€
3.71€
Palielināmais Stikls  Levenhuk Zeno Handy ZH31 65mm 4x Palielināmais Stikls  Levenhuk Zeno Handy ZH31 65mm 4x
-40 % Uz pasūtījuma
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 74058
Levenhuk Zeno Handy ZH31 palielinātājs ir aprīkots ar gaismas avotu: tas palīdzēs strādāt pat vājā apgaismojumā. Gaismas slēdzis atrodas uz roktura, un tā atrašanās vietu var viegli mainīt ar pirkstu. Šis palielinātājs ir lieliski piemērots, lai pētītu sīkus objektus un atšifrētu mazu fontu.Palielin..
4.49€ 7.43€
3.71€
Levenhuk LabZZ MG1 PLUS Lupa ar Kompasu Levenhuk LabZZ MG1 PLUS Lupa ar Kompasu
-33 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 70811
Levenhuk LabZZ MG1 PLUS Lupa ar Kompasu ir optiska ierīce, kas nepieciešama visiem jaunajiem izmeklētājiem. Spēcīgs palielinātājs var palīdzēt izpētīt čaumalas vai neparasta minerāla virsmu, atrast atziņu par detektīvsvaru vai izsekot dzīvnieku parkā. Un Levenhuk LabZZ MG1 PLUS Lupa ar Kompasu ir di..
4.95€ 7.43€
4.09€
Levenhuk LabZZ MG3 PLUS Lupa ar Kompasu Levenhuk LabZZ MG3 PLUS Lupa ar Kompasu
-33 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 70812
Levenhuk LabZZ MG3 PLUS Lupa ar Kompasu, būs neaizstājams, jebkuram mazajam zinātniekam, kas vēlas izpētīt apkārtni un atklāt floru un faunu. Šis palielinātājs, ļauj novērot kukaiņus vai akmeņu un minerālu virsmu, izpētot noslēpumainas koka mizas un strādājot ar detektīviem.Lupai ir divas lēcas ar 3..
4.95€ 7.43€
4.09€
Palielināmais Stikls Levenhuk Handy ZH13 110mm 2x-4x Palielināmais Stikls Levenhuk Handy ZH13 110mm 2x-4x
-40 % Uz pasūtījuma
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 74050
Levenhuk Handy ZH13 lupa ir klasisks rokas palielinātājs mazu priekšmetu izpētei. Tas ir piemērots melnrakstu un mazu tekstu lasīšanai, mēbeļu un auduma defektu pārbaudei, kā arī darbam ar sīkiem priekšmetiem. Tas ir lielisks palīgs, apskatot fotoattēlus vai ilustrācijas albumos, kā arī pārbaudot ro..
4.95€ 8.24€
4.09€
Kabatas Lupa ar Apgaismojumu Levenhuk Zeno GeM M7 PLUS (45x) Kabatas Lupa ar Apgaismojumu Levenhuk Zeno GeM M7 PLUS (45x)
-36 %
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 70437
Levenhuk Zeno Gem M7 Kabatas Lupa ar Apgaismojumu ir kompakta salokāma ierīce. To varat izmantot ne tikai detalizētai pārbaudei, bet arī papīra valūtas pārbaudei. Zibspuldzei ir divu apgaismojums: LED ir ideāli piemērots darbam tumsā, un ultravioletais starojums ir paredzēts ūdenszīmju noteikšanai. ..
5.69€ 8.93€
4.70€
Levenhuk Zeno Handy ZH33 Magnifier Levenhuk Zeno Handy ZH33 Magnifier
-36 % Uz pasūtījuma
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 74059
Levenhuk Zeno Handy ZH33 palielinātājs ir aprīkots ar gaismas avotu: tas palīdzēs strādāt pat vājā apgaismojumā. Gaismas slēdzis atrodas uz roktura, un tā atrašanās vietu var viegli mainīt ar pirkstu. Šis palielinātājs ir lieliski piemērots, lai pētītu sīkus objektus un atšifrētu mazu fontu.Palielin..
5.69€ 8.93€
4.70€
Levenhuk Zeno Handy ZH37 Magnifier Levenhuk Zeno Handy ZH37 Magnifier
-42 % Uz pasūtījuma
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 74061
Levenhuk Zeno Handy ZH37 ir klasisks rokas skata palielinātājs. Tas noder, lai lasītu mazu fontu tekstu, pārbaudītu sīkas detaļas uz fotogrāfijām un gravējumiem un pētītu miniatūrus objektus. Šis palielinātājs ir lielisks palīgs studentam, juvelierim, inženierim un pulksteņu remontam. Tas ir piemēro..
5.69€ 9.74€
4.70€
Rāda no 1 līdz 28 kopā 142 (Kopā lapu - 6)
1
false
false
true
Noņemt
Mainīt
tr
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.