Preču grozs

Lietošanas noteikumi 

INTERNETA VEIKALA SKYHUNTERS.LV  VISPĀRĪGIE LIETOŠANAS NOTEIKUMI 


 1. Interneta veikala skyhunters.lv lietošanas noteikumi ir saistoši visiem interneta veikala skyhunters.lv lietotājiem (turpmāk – Lietotājiem). 
 2. SIA “Levenhuk Baltic” Reģ. nr.: 43603070683, Juridiskā adrese: Pasta iela 54 - 1, Jelgava, LV-3001 ir tiesības jebkurā brīdī mainīt interneta veikala skyhunters.lv saturu vai nosacījumus. 
 3. Interneta veikalā skyhunters.lv pārdodamo preču ražotājiem ir tiesības jebkurā brīdī mainīt preču parametrus un aprakstu bez iepriekšējās brīdināšanas. SIA “Levenhuk Baltic” nav atbildīgs par izmaiņām, ko veic interneta veikalā skyhunters.lv pārdodamo preču ražotājs.
 4. SIA “Levenhuk Baltic” ir tiesības bez iepriekšējas paziņošanas vai piekrišanas bloķēt Lietotāja pieeju interneta veikalam skyhunters.lv, lai aizsargātu citu personu tiesības un likumīgās intereses vai izpildītu normatīvo aktu prasības.
 5. SIA “Levenhuk Baltic” ir tiesības jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma apturēt vai pilnībā izbeigt interneta veikala skyhunters.lv darbību.
 6. Interneta veikalā skyhunters.lv izvietotā satura (tostarp oriģinālteksti, fotogrāfijas, video u.c.) autortiesības pieder SIA “Levenhuk Baltic” vai trešajām pusēm, kuras devušas atļauju publicēt saturu interneta veikalā skyhunters.lv.
 7. Aizliegts pārpublicēt, pārdot, kopēt, adaptēt jebkuru interneta veikala skyhunters.lv saturu bez rakstiskas SIA “Levenhuk Baltic” atļaujas.
 8. Lietotājam ir pienākums ievērot interneta veikala skyhunters.lv lietošanas noteikumus, nepārkāpt SIA “Levenhuk Baltic” vai/un trešo personu tiesības, sniegt patieso informāciju par sevi, izmantot drošus elektroniskos sakarus un datu pārraides līdzekļus, kā arī neizplatīt vīrusus, kas varētu traucēt interneta veikala skyhunters.lv darbībai. 
 9. Lietotājam ir pienākums nekavējoties informēt SIA “Levenhuk Baltic”, ja Lietotājam kļuvis zināms, ka Lietotāja datus izmanto vai var izmantot trešās personas.
 10. Lietotājs piekrīt, ka SIA “Levenhuk Baltic” nav atbildīgs par jebkurām negatīvām sekām, ko interneta veikala skyhunters.lv lietošanas instrukcijā atrunātās darbības var radīt Lietotājam, un atsakās celt jebkādas pretenzijas šajā sakarā.
 11. Interneta veikala skyhunters.lv lietošana ir uzskatāma par apstiprinājumu tam, ka Lietotājs ir pilnībā iepazinies, saprot un piekrīt interneta veikala skyhunters.lv noteikumiem.
1
false
false
true
Noņemt
Mainīt
tr
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.