Preču grozs

Thermacell

Izbaudiet āra komforta jaunā līmeni ar Thermacell - labāko risinājumu pret kukaiņiem. Lieliski noderēs gan kempigā, gan, pārgājienā, zvejojat vai vienkārši baudāt savu dārzu, Thermacell nodrošina nepārspējamu aizsardzību pret komarīniem un citiem kodīgiem kukaiņiem, ļaujot pilnībā izbaudīt dabas vidi.

GALVENĀS ĪPAŠĪBAS:

  1. Moderna odu atbaidīšanas tehnoloģija: Thermacell izmanto modernu tehnoloģiju, lai atbaidītu odus bez atvērtām liesmām, netīriem losijoniem vai kaitīgām ķīmijām. Thermacell produkti izmanto ļoti efektīvu atbaidītāju, kas izveido 20 m2 lielu aizsardzības zonu, atbaidot odus un nodrošinot nepārtrauktu āra dzīves baudīšanu.

  2. Pārnēsājams un ērts: Thermacell produkti ir kompakti un viegli, tāpēc tie ir īpaši piemēroti braucieniem. Sākot no rokas ierīcēm līdz lukturīšiem un laternām, Thermacell pārnēsājamie risinājumi neaizņem daudz vietas un viegli lietojami, atvieglojot to nēsāšanu un izmantošanu jebkur un jebkurā laikā, kad nepieciešama aizsardzība.

  3. Vienkārši lietojams: Thermacell ir tik vienkārši lietot kā piespiest pogu, lai baudītu bezkompromisa pretodu aizsardzību. Thermacell produkti neprasa vadus vai kontaktligzdas un tos var aktivizēt ar vienu pieskārienu. Vienkārši ievietojiet uzpildes iekārtu, aktivizējiet ierīci un ļaujiet Thermacell paveikt pārējo, nodrošinot līdz pat 12 stundām ilgu nepārtrauktu aizsardzību no odiem.

  4. Universāli āra risinājumi: Thermacell piedāvā dažādus produktus, kas atbilst jūsu konkrētajām vajadzībām. Izvēlieties no Thermacell klāsta esošajām rokas ierīcēm personiskai aizsardzībai, lukturīšiem, kas apgaismo jūsu nometni, vienlaikus atbaidot no odiem, vai mušņiņām, lai radītu no odiem aizsargātu perimetru ap jūsu terasi. Bez tam, Thermacell ir piemērots visām āra aktivitātēm.

  5. Uzticams un pārbaudīts efektivitātes līmenis: Thermacell ir ieguvis uzticību no āra entuziastiem visā pasaulē, pateicoties gadu ilgai pētniecībai un attīstībai. Mūsu produkti ir rūpīgi pārbaudīti dažādās vides apstākļos, nodrošinot uzticamu un efektīvu komarīnu aizsardzību, ļaujot jums baudīt laika pavadīšanu ārpus telpām bez traucējumiem.

Uzlabojiet savu āra pieredzi ar Thermacell un atklājiet brīnišķīgu brīvo laika pavadīšanu bez odim. Izpētiet Thermacell produktu klāstu jau šodien un padariet katru āra mirkli patiešām neaizmirstamu.

Zīmols: Thermacell Preces kods: 67771
THERMACELL odu atbaidīšanas līdzekļa uzpildīšanas iepakojums 12 stundas Thermacell® odu atbaidīšanas līdzekļu uzpildīšanas komplekts ar 3 rezerves atbaidīšanas paklājiņiem un gāzes kārtridžu pietiek 12 stundām un ir savietojams ar visām Thermacell® ierīcēm. Gāzes kasetne un paklājiņi nav jāizmanto v..
9.99€
Ex Tax:8.26€
Thermacell M-24 uzpildes iepakojums (PLĀKSNES)
Uz pasūtījuma
Zīmols: Thermacell Preces kods: 70840
*uz šo preci neattiecas 14 dienu atteikuma tiesības...
12.99€
Ex Tax:10.74€
Zīmols: Thermacell Preces kods: 70841
Thermacell moskītu atbaidīšanas futrālis ar klipsi MR300 pārnēsājamiem atbaidītājiem ļauj Thermacell lietotājiem nēsāt un transportēt MR300 pārnēsājamo atbaidītāju brīvroku režīmā un bez problēmām. Ar iekšējo kabatu atbaidošiem paklājiņiem un ārējo kabatu degvielas kasetnēm, jūs vienmēr varat pa rok..
16.95€
Ex Tax:14.01€
Thermacell M-48 uzpildes iepakojums (PLĀKSNES)
Uz pasūtījuma
Zīmols: Thermacell Preces kods: 70839
*uz šo preci neattiecas 14 dienu atteikuma tiesības...
24.95€
Ex Tax:20.62€
Thermacell Protect ērču aizsardzība Thermacell Protect ērču aizsardzība
Uz pasūtījuma
Zīmols: Thermacell Preces kods: 67773
Product description:Thermacell Protect tick protectionThe innovative Thermacell® Protect tick control system uses the natural ecosystem to destroy ticks in their own habitat and transforms mice from host animals into tick killers. The mice are given nest-building material treated with two active sub..
24.99€
Ex Tax:20.65€
Ultraskaņas līdzeklis ērču un blusu atbaidīšanai suņiem, Tickless Ultraskaņas līdzeklis ērču un blusu atbaidīšanai suņiem, Tickless
Uz pasūtījuma
Zīmols: Tickless Preces kods: 67754
Informācija par produktu, pielietošana Tickless Pet - ultraskaņas repelenta ierīce ērču un blusu atbaidīšanai. Visiem dzīvnieku izmēriem. Bez ķīmijas. Nepārtraukta nēsāšana nodrošina 10-12 mēnešus ilgu efektīvu darbību pret parazītiem. Īpaši piemērota kucēniem un kaķēniem, grūsniem un laktējošiem dz..
26.90€
Ex Tax:22.23€
Zīmols: Thermacell Preces kods: ER140I
Šīs pilnībā noslēgtās, ar šķidrumu pildītās kasetes aizsargā pret odiem 29 m² platībā. Izmantošanai tikai ar Thermacell akumulatoriem darbināmiem moskītu atbaidīšanas līdzekļiem. Lietojot kopā ar Thermacell bateriju darbināmu moskītu atbaidīšanas līdzekli, šis šķidrais pesticīds nodrošina aizsardzīb..
29.90€
Ex Tax:24.71€
Zīmols: Thermacell Preces kods: 67772
THERMACELL odu atbaidīšanas līdzekļa uzpildīšanas iepakojums uz 48 stundam Thermacell® odu atbaidīšanas līdzekļu uzpildes komplekts ar 12 rezerves paklājiņiem un četrām gāzes patronām ir pietiekams 48 stundām un ir savietojams ar visām Thermacell® ierīcēm. Gāzes kasetne un paklājiņi nav jāizmanto vi..
32.99€
Ex Tax:27.26€
Zīmols: Thermacell Preces kods: MRPSW
Thermacell Halo Mini odu atbaidīšanas līdzeklis efektīvi atbaida odus, izveidojot ap to 21 m² aizsargjoslu. Šī kompaktā, ērti lietojamā un jaukā ierīce labi izskatās uz jebkuras terases un balkona un atbaida kaitinošos odus, pirms tie iekost un traucē klātesošajiem. Pārbaudīta tehnoloģija, kuras pa..
34.90€
Ex Tax:28.84€
Zīmols: Thermacell Preces kods: 70836
THERMACELL odu atbaidīšanas uzpildes komplekts Thermacell® odu atbaidīšanas līdzekļu uzpildes komplekts ar 12 rezerves paklājiņiem un četrām gāzes patronām ir pietiekams 48 stundām un ir savietojams ar visām Thermacell® ierīcēm. Gāzes kasetne un paklājiņi nav jāizmanto vienā reizē, un tos var nomain..
35.99€
Ex Tax:29.74€
Odu atbaidīšanas līdzeklis ThermaCELL Halo Mini Repeller Blue (+ 1 gāzes balons un 3 plāks Odu atbaidīšanas līdzeklis ThermaCELL Halo Mini Repeller Blue (+ 1 gāzes balons un 3 plāks
Uz pasūtījuma
Zīmols: Thermacell Preces kods: 67770
Product description:THERMACELL Protect mosquito defenceThe Thermacell® Protect mosquito defence impresses as a practical standing unit for maximum outdoor protection from mosquitoes/midges and the Asian tiger mosquito. The operating principle of Thermacell® devices is based on the evaporation of an ..
38.99€
Ex Tax:32.22€
Odu atbaidītājs ThermaCELL Halo Mini Repeller Green (+ 1 gāzes balons un 3 plāksnes) Odu atbaidītājs ThermaCELL Halo Mini Repeller Green (+ 1 gāzes balons un 3 plāksnes)
Uz pasūtījuma
Zīmols: Thermacell Preces kods: 67769
Product description:THERMACELL Protect mosquito defenceThe Thermacell® Protect mosquito defence impresses as a practical standing unit for maximum outdoor protection from mosquitoes/midges and the Asian tiger mosquito. The operating principle of Thermacell® devices is based on the evaporation of an ..
38.99€
Ex Tax:32.22€
Pārnēsājamais moskītu atbaidītājs Halo Mini Repeller Thermacell Pārnēsājamais moskītu atbaidītājs Halo Mini Repeller Thermacell
Uz pasūtījuma
Zīmols: Thermacell Preces kods: 67768
Product description:THERMACELL Protect mosquito defenceThe Thermacell® Protect mosquito defence impresses as a practical standing unit for maximum outdoor protection from mosquitoes/midges and the Asian tiger mosquito. The operating principle of Thermacell® devices is based on the evaporation of an ..
38.99€
Ex Tax:32.22€
Zīmols: Thermacell Preces kods: 67766
Product description:THERMACELL Mosquito repellent lanternThe Thermacell® mosquito repellent lantern offers maximum protection from mosquitoes and the Asian tiger mosquito - for everyone who want to be active outdoors, unhindered, even in summer. The operating principle of Thermacell® devices is base..
39.99€
Ex Tax:33.05€
Zīmols: Thermacell Preces kods: 70827
Thermacell MR300 portatīvais odu repelents efektīvi atbaida odus, izveidojot 21 m² lielu aizsargjoslu. MR300 repelentu var izmantot praktiski jebkur ārā, lai atvairītu nepatīkamos odus, apturot tos, pirms tie var iekost vai traucēt jūs. MR300 ir jaunākais Thermacell portatīvais odu repelents, kam pi..
39.99€
Ex Tax:33.05€
Thermacell odu atbaidīšanas līdzeklis HALO Mini Metal Edition
Uz pasūtījuma
Zīmols: Thermacell Preces kods: 70835
The Thermacell Patio Shield Metal Mosquito Repeller effectively repels mosquitoes by creating a 15-foot zone of protection. Easy-to-use, It's sleek brushed metal design will elevate any patio or deck decor while keeping away pesky mosquitoes from biting and bothering your guests.No spray and no..
54.99€
Ex Tax:45.45€
Zīmols: Thermacell Preces kods: 70830
Thermacell MR-BR Backpacker moskītu atbaidīšanas līdzeklis efektīvi atbaida odus, mušas un citus zināmos kožošos kukaiņus, izveidojot no kukaiņiem brīvu aizsargzonu līdz 21 kvadrātmetram. Modelis darbojas uz EN417 standarta propāna tvertnēm, ko lielākā daļa tūristu izmanto kempingos. Lai ierīce darb..
59.95€
Ex Tax:49.55€
Zīmols: Thermacell Preces kods: E55X
Thermacell uzlādējamais moskītu atbaidīšanas līdzeklis pasargā no odiem bez aerosola. Dažu minūšu laikā sistēma uzsilda un aktivizē mūsu bez smaržas, neredzamo repelentu, aizsargājot āra telpas no odiem. EPA ir novērtējusi E-Series drošību un efektivitāti, un tā nodrošina 20 pēdu aizsardzības zonu p..
69.90€
Ex Tax:57.77€
Zīmols: Thermacell Preces kods: 70837
*uz šo preci neattiecas 14 dienu atteikuma tiesības...
77.95€
Ex Tax:64.42€
Elektriskais bezvadu odu atbaidītājs Thermacell EX90 (1 kasetne 40 stundas / uzlāde 9 stun Elektriskais bezvadu odu atbaidītājs Thermacell EX90 (1 kasetne 40 stundas / uzlāde 9 stun
Jauns
Zīmols: Thermacell Preces kods: EX90
Ar vienu pogas pieskārienu mēs varam pārspēt vislielāko moskītu uzbrukumu. Pilnībā jaunais bezvadu Thermacell moskītu atbaidīšanas līdzeklis darbojas ilgāk, optimizēts atbaidīšanas spēks un vadība ar vienu pogu. Pārstrādāts, lai sasniegtu vislabāko darba spēju, EX90 ir viegli lietojams, uzlādējams, ..
99.95€
Ex Tax:82.60€
Rāda no 1 līdz 23 kopā 23 (Kopā lapu - 1)
1
false
false
true
Noņemt
Mainīt
tr
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.