Levenhuk New Sherman BASE 10x50 binoklis
Pasūtītās preces, kas ir noliktavā, var izņemt veikalā tajā pašā dienā
- Pieejamība: Ir veikalā
- Zīmols: Levenhuk
- Preces kods: L_84667
- Svars: 1.26kg
- Izmēri: 21.00cm x 20.00cm x 8.00cm
- EAN: 5905555023922
Piedāvājums beigsies pēc:
Ikmēneša maksājums: 40.93€
Periods: 3 mēneši
Levenhuk New Sherman BASE 10x50 binokļi ir paredzēti dabas novērošanai, medībām, makšķerēšanai un profesionālajiem uzdevumiem drošības un robežsardzes speciālistiem. Ar savām gaišajām optikām, kas aprīkotas ar 50mm objektīviem un daudzslāņu pārklāto lēcām, šie binokļi nodrošina asu, detalizētu attēlu pat vājā apgaismojumā. 10 reizes palielinājums, piemērots gan rokas, gan statīva lietošanai, ļauj veikt novērojumus lielos attālumos, padarot tos par daudzpusīgu risinājumu dažādiem scenārijiem.
Optiskajā sistēmā tiek izmantotas Porro prizmas. Visi optiskie komponenti ir izgatavoti no BaK-4 stikla, garantējot izcilu attēla skaidrību un kontrastu. Izturība un aizsardzība ir prioritizēta: binokļu korpuss ir pilnībā noslēgts un pildīts ar slāpekli, aizsargājot to no mitruma iekļūšanas, putekļu piesārņojuma un temperatūras svārstībām. Šie binokļi ir izstrādāti lietošanai jebkuros laika apstākļos un pie ūdens bez ietekmes uz to veiktspēju.
Korpuss ir izgatavots no alumīnija sakausējuma (silumīns), kas ir ļoti izturīgs pret triecieniem un mehāniskiem bojājumiem. Īpašais gumijotais pārklājums ne tikai palielina izturību pret ārējām ietekmēm, bet arī nodrošina drošu saķeri.
Binokļi lepojas ar augstu pielāgojamību, pateicoties iespējai tos pielāgot lietotāja individuālajām īpašībām. Uzstādāmie acu ieliktņi un plašais eye relief ir īpaši ērti briļļu nēsātājiem. Dioptriju korekcijas diapazons no –4D līdz +4D ļauj precīzi pielāgot fokusu jūsu individuālajai redzei, maksimāli palielinot komfortu un skaidrību novērojumu laikā.
Galvenās funkcijas:
- Daudzslāņu BaK-4 bārija kronu stikla optika
- 10 reizes palielinājums, 50mm objektīvi: optimāla izvēle lauka novērošanai
- Korpusa materiāls: alumīnija-silikona sakausējums (silumīns)
- Ūdens aizsardzība saskaņā ar IP67 standartu, slāpekļa uzpilde
- Piemērots stacionāriem novērojumiem ar statīvu
- Dioptriju korekcija personiskajām redzes īpašībām, ilgs eye relief
Komplektācijā iekļauts:
- Binokļi
- Okulāra un objektīva aizsargvāciņi
- Josta
- Soma
- Tīrīšanas drāniņa
- Lietotāja rokasgrāmata un garantijas talons
| Brends | Levenhuk, Inc., ASV |
| Garantija | mūža |
| EAN | 5905555023922 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxA) | 21x20x8 cm |
| Piegādes svars | 1.26 kg |
| Prizmu tips | Porro |
| Palielinājums, x | 10 |
| Objektīva lēcas diametrs (diafragma), mm | 50 |
| Optiskais dizains | 6 elementi 4 grupās |
| Okulāri | 4 elementi 3 grupās |
| Objektīvi | 2 elementi 1 grupā |
| Optikas materiāls | BaK-4 |
| Objektīva pārklājums | pilnīgi daudzslāņu pārklāts |
| Prizmu pārklājums | pilnīgi daudzslāņu pārklāts |
| Izejas zīlītes diametrs, mm | 5 |
| Eye relief, mm | 18 |
| Krēslas faktors | 22 |
| Relatīvais spilgtums | 25 |
| Izšķirtspējas slieksnis, leņķsekundes | 6.2 |
| Redzes lauks, ° | 6.5 |
| Redzes lauks, m/1000m | 114 |
| Tuvākais fokusa attālums, m | 6 |
| Dioptriju korekcija okulārā, dioptrijas | ±4 |
| Starpzīlīšu attālums, mm | 56 — 73 |
| Fokusēšana | centrālā |
| Acu kausiņi | gumijoti, uzstādāmi |
| Korpuss | gumijots, silumīns |
| Korpusa pildījums | slāpeklis |
| Ūdensizturīgs | jā |
| Mitrumizturība | jā |
| Mitrum/Izturība pret ūdeni pakāpe | IP67, pilnīga aizsardzība pret putekļiem un īslaicīgu iegremdēšanu ūdenī |
| Hermētiski noslēgts dizains | jā |
| Darba temperatūras diapazons, °C | -10 — 53 |
| Piemērojams statīvam | standarta 1/4" vītne, nepieciešams adapteris (nav iekļauts komplektācijā) |
| Izmērs | klasisks |
| Pielietojums | medības un makšķerēšana, militārais/lauka |
| Montāžas un uzstādīšanas sarežģītības līmenis | ļoti vienkāršs |
| Uzstādīšana uz statīva | jā |
| Komplektā iekļauta soma/futlāris/maiss | soma |
| Briļļu nēsātājiem | jā |