Levenhuk New Karma PLUS 12x50 binoklis
Pasūtītās preces, kas ir noliktavā, var izņemt veikalā tajā pašā dienā
- Pieejamība: Ir veikalā
- Zīmols: Levenhuk
- Preces kods: L_84682
- Svars: 1.06kg
- Izmēri: 22.00cm x 16.00cm x 7.00cm
- EAN: 5905555024073
Piedāvājums beigsies pēc:
Ikmēneša maksājums: 40.93€
Periods: 3 mēneši
Izbaudiet izcilu tāla attāluma redzamību ar Levenhuk New Karma PLUS 12x50 binokļiem. Izstrādāti sarežģītiem apstākļiem, šie jaudīgie un uzticamie binokļi darbojas nevainojami pat nelabvēlīgos laika apstākļos. Šis modelis ir ideāli piemērots medniekiem, makšķerniekiem, pārgājējiem, nometniekiem, drošības dienestu personālam un meklēšanas un glābšanas komandām. Augstas atveres, pilnībā vairākkārtīgi pārklātas optikas nodrošina spilgtus, asus un detalizētus attēlus pat vājā apgaismojumā, ļaujot jums uztvert katru būtisko detaļu. Lai novērstu iekšējo miglojumu, binokļu korpuss ir aizpildīts ar slāpekli.
Levenhuk New Karma PLUS 12x50 modelis piedāvā uzticamu sniegumu jebkurā vidē. IP67 vērtējums nodrošina aizsardzību pret putekļiem, netīrumiem, ūdeni un sniegu. Īslaicīga, sekla iegremdēšana ūdenī nesabojās tās funkcijas. Droša saķere ir svarīga, īpaši ārpus telpām. Levenhuk New Karma PLUS 12x50 augstās kvalitātes ABS plastmasas korpuss ar gumijas pārklājumu nodrošina izcilu saķeri pat mitros apstākļos, nodrošinot jūsu binokļu drošību. Papildu drošībai un ērtībai komplektā iekļauta arī siksna.
Ilgstošai ērtai mērķa aplūkošanai binokļus var piestiprināt pie statīva, izmantojot standarta 1/4" vītni. Tas ir ideāli piemērots brīvrokas novērošanai un vairāku uzdevumu veikšanai vienlaikus. Dāsna acu atspiegošana un viegli regulējamas, pagriežamas acu kausiņas padara šos binokļus ērtus lietotājiem, kuri valkā brilles.
Atslēgas īpašības:
- IP67 vērtējums, nodrošinot aizsardzību pret putekļiem, smiltīm, sniegu, netīrumiem un ūdeni
- Uzstādāms uz statīva ar standarta 1/4" kontaktligzdu
- Augstas izturības ABS plastmasas korpuss ar neslīdošu gumijas pārklājumu
- Ērtas pagriežamas acu kausiņas un gara acu atspiegošana
- 12x palielinājums, 50mm apertūra, jumta prizmas, BaK-4 stikla optika
Komplektā iekļauts:
- Binokļi
- Okulāra un objektīva aizsargāti vāki
- Siksna
- Somia
- Tīrīšanas drāna
- Lietotāja rokasgrāmata un garantijas kartīte
| Zīmols | Levenhuk, Inc., ASV |
| Garantija | mūža |
| EAN | 5905555024073 |
| Komplektācijas izmērs (GxPxA) | 22x16x7 cm |
| Svars (piegādāšanas laikā) | 1.06 kg |
| Prizmas tips | jumta |
| Palielinājums, x | 12 |
| Objektīva diametrs (apertūra), mm | 50 |
| Optiskais dizains | 6 elementi 4 grupās |
| Okulāri | 3 elementi 2 grupās |
| Objektīvi | 3 elementi 2 grupās |
| Optikas materiāls | BaK-4 |
| Lēcu pārklājums | pilnībā vairākkārtīgi pārklāts |
| Prizmu pārklājums | pilnībā vairākkārtīgi pārklāts |
| Acu zīlīšu diametrs, mm | 4.2 |
| Acu atspiegošana, mm | 15 |
| Krēslas koeficients | 24.5 |
| Relatīvais spožums | 17.6 |
| Izšķirtspējas slieksnis, loka sekundes | 6.3 |
| Redzes lauks, ° | 4.7 |
| Redzes lauks, m/1000m | 82 |
| Tuvā fokusēšana, m | 5 |
| Okulāra dioptrijas regulēšana, dioptrijas | ±4 |
| Starpzīlīšu attālums, mm | 56 — 74 |
| Fokusēšana | centrāla |
| Acu kausiņas | gumijas, pagriežamas |
| Korpuss | augstas izturības ABS plastmasa, gumijots |
| Korpusa aizpildījums | slāpeklis |
| Ūdensizturīgs | jā |
| Mitruma izturība | jā |
| Mitruma/ūdens aizsardzības pakāpe | IP67, pilnīga aizsardzība pret putekļiem un īslaicīga iegremdēšana ūdenī |
| Hermētiskas konstrukcijas dizains | jā |
| Darbības temperatūras diapazons, °C | -10 — 50 |
| Pielāgojams statīvam | standarta 1/4" vītne, nepieciešams adapteris (nav iekļauts komplektā) |
| Izmērs | klasisks |
| Pielietojums | medībām un makšķerēšanai, militāram/rajonam |
| Uzstādīšana uz statīva | jā |
| Somia/etvija/soma komplektā | somia |
| Brillēm lietotājiem | jā |