Levenhuk New Karma PLUS 16x50 binoklis
Pasūtītās preces, kas ir noliktavā, var izņemt veikalā tajā pašā dienā
- Pieejamība: Ir veikalā
- Zīmols: Levenhuk
- Preces kods: L_84683
- Svars: 1.08kg
- Izmēri: 22.00cm x 16.00cm x 7.00cm
- EAN: 5905555024080
Piedāvājums beigsies pēc:
Ikmēneša maksājums: 42.51€
Periods: 3 mēneši
Uzmantojiet smalkās detaļas ar Levenhuk New Karma PLUS 16x50 lauka binokli ar augstu 16x palielinājumu un spilgtiem 50mm objektīva lēcām, lai nodrošinātu izcilu attēla skaidrību. No medībām un makšķerēšanas līdz glābšanas operācijām un rūpnieciskai drošībai, šis binoklis ir piemērots dažādām prasīgām āra un profesionālām uzdevumu veikšanai. Optiskie elementi ir pārklāti ar vairākām kārtām, kas maksimāli palielina gaismas caurlaidību, nodrošinot augsti detalizētu, spilgtu un krāšņu attēlu pat krēslā. Binoklis nodrošina plašas iespējas ainavu zonas un tālu objektu apskatei, piedāvājot vairāk nekā tikai vienkāršus panorāmas skatus. 3.7° redzes lauks ļauj detalizēti novērot mērķus, nodrošinot, ka nekas netiek palaists garām.
Levenhuk New Karma PLUS 16x50 binoklis ir jūsu ideālais pavadonis piedzīvojumiem dabā, izturīgs pret lietu, netīrumiem un visu, ko daba piedāvā. IP67 reitinga aizzīmogotais korpuss aizsargā binokli no putekļiem un ūdens bojājumiem. Binoklis arī paliek neskarts, ja tiek īslaicīgi iegremdēts ūdenī līdz vienam metram dziļumā. Gumijotais pārklājums nodrošina drošu saķeri pat ar slapjām rokām, kamēr slāpekļa pildījums novērš lēcu miglošanos pēkšņu temperatūras izmaiņu vai mitruma svārstību laikā.
Kad vēlas izmantot stacionāro novērojumu, binoklis viegli pievienojams jebkuram standarta statīvam, izmantojot uzticamu 1/4" ligzdu (statīva adapteris tiek pārdots atsevišķi). Ir nodrošināta ±4D dioptru korekcija, lai kompensētu dažādu novērotāju redzes prasības.
Galvenās iezīmes:
- Centrālā fokusēšana, dioptru regulēšana, regulējams interpupilārā attālums
- Izturīgs, augstas kvalitātes ABS plastmasas korpuss ar gumijotu pārsegu
- Var uzstādīt uz statīva ar iebūvētu 1/4" ligzdu
- Daudzpusīgs lauka binoklis gan amatieriem, gan profesionāļiem
- Visu laika apstākļu dizains, kā arī pilnīgi putekļu un ūdens necaurlaidīgs
Komplektā ietilpst:
- Binoklis
- Acs un objektīva aizsargvāciņi
- Siksniņa
- Soma
- Tīrīšanas lupatiņa
- Lietotāja rokasgrāmata un garantijas lapa
| Zīmols | Levenhuk, Inc., ASV |
| Garantija | mūža |
| EAN | 5905555024080 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxA) | 22x16x7 cm |
| Sūtījuma svars | 1.08 kg |
| Prizmas veids | jumta |
| Palielinājums, x | 16 |
| Objektīva atvēruma diametrs, mm | 50 |
| Optiskais dizains | 7 elementi 5 grupās |
| Okulāri | 4 elementi 3 grupās |
| Objektīvi | 3 elementi 2 grupās |
| Optikas materiāls | BaK-4 |
| Lēcu pārklājums | pilnībā multi-pārklājums |
| Prizmu pārklājums | pilnībā multi-pārklājums |
| Izvades pupilas diametrs, mm | 3.1 |
| Acs atvieglojums, mm | 17 |
| Krēslas faktors | 28.3 |
| Relatīvais spožums | 9.6 |
| Izšķirtspējas slieksnis, arksekundes | 6.3 |
| Redzes lauks, ° | 3.7 |
| Redzes lauks, m/1000m | 65 |
| Tuvais fokuss, m | 5 |
| Okulāra dioptru regulēšana, dioptri | ±4 |
| Interpupilārā attālums, mm | 56 — 74 |
| Fokusēšana | centrālā |
| Acu uzgaļi | gumijoti, uzgriežami |
| Korpuss | augstas stiprības ABS plastmasa, gumijots |
| Korpusa pildījums | slāpeklis |
| Ūdensnecaurlaidīgs | jā |
| Mitrumizturība | jā |
| Mitrumizturības/ūdens aizsardzības pakāpe | IP67, pilnīga aizsardzība pret putekļiem un pagaidu iegremdēšana ūdenī |
| Hermētiski noslēgts dizains | jā |
| Darbības temperatūras diapazons, °C | -10 — 50 |
| Komerciāli savietojams ar statīvu | standarta 1/4" vītne, nepieciešams adapteris (nav iekļauts komplektā) |
| Izmērs | klasisks |
| Lietošanas veids | medību un makšķerēšanas, militārais/lauku |
| Montāža uz statīva | jā |
| Komplektā soma/kaste | soma |
| Brilles nēsātājiem | jā |