Levenhuk Kelvin Snap 8x25 digitālais fotomonoklis
- Pieejamība: In another stock
- Zīmols: Kelvin
- Preces kods: L_86529
- Svars: 0.60kg
- Izmēri: 16.00cm x 0.00cm x 0.00cm
- EAN: 5905555027906
Ikmēneša maksājums: 53.32€
Periods: 3 mēneši
Levenhuk Kelvin Snap 8x25 digitālā fotomonokule ir paredzēta dabas un pilsētas arhitektūras novērošanai un uzņemšanai. Ar to jūs ne tikai redzēsiet, bet arī atcerēsieties. Vai esat pamanījis retu ainu, interesantu dzīvnieku vai meža putnu? Vienkārši nospiediet pogu uz korpusa, un fotomonokule uzreiz uzņems fotoattēlu vai sāks video ierakstu. Jūs varat pārskatīt savus materiālus tieši ierīcē vai pārsūtīt tos uz datoru.
Šī fotomonokule ir augsto tehnoloģiju alternatīva viedtālrunim, kas bieži vien pat ar ikdienas uzņemšanu tiek galā grūti. Atvadieties no neskaidriem kadriem, detaļu trūkuma un neprecīzām krāsām. Levenhuk Kelvin Snap 8x25 šīs problēmas atstāj pagātnē. Daudzslāņu pārklāts stikla optika un sarežģīta elektronika rada reālistisku, spilgtu un detalizētu attēlu, kas ir tuvu dzīves patiesībai.
Garlaicīgi novērot vienam? Aiciniet ģimeni vai draugus pievienoties! Iebūvētais Wi-Fi modulis un mobilā lietotne ļauj pieslēgt līdz 3 viedtālruņiem fotomonokulei ekrāna spoguļošanai un attālinātai fotogrāfijai. Tā akumulators nodrošina vismaz 3.5 stundu nepārtrauktu darbību. Montējiet monokuli uz statīva, lai likvidētu vibrācijas un uzņemtu skaidrus, bez izplūšanas esošus attēlus. Padariet savus novērojumus spilgtākus un saglabājiet katru veiksmīgo fotoattēlu tieši lietotnē. Dalīšanās pieredzē nekad nav bijusi vieglāka!
Galvenās funkcijas:
- Mūsdienīgs sīkrīks vienlaicīgai novērošanai un ierakstīšanai: redzēt un saglabāt uzreiz
- Fotogrāfiju un video ierakstīšana ar vienu pogas nospiešanu uz atmiņas karti
- 8x palielinājums: atklājiet pazīstamas dabas ainas no jaunas perspektīvas
- Daudzslāņu pārklāts BaK-4 stikla optika nodrošina reālistisku attēlu
- Dioptriju regulēšana: novērojiet ērti neatkarīgi no jūsu redzes
- Wi-Fi savienojums ar Android un iPhone viedtālruņiem: atbalsta līdz trim ierīcēm
- Ūdensizturīgs korpuss
Komplektā ietilpst:
- Digitālā fotomonokule
- USB Type-C kabelis
- Strāvas adapteris
- 8GB TF atmiņas karte
- Tīrīšanas drāna
- Rokas siksna fotomonokului
- Maks
- Kakla lente maku
- Lietotāja rokasgrāmata un garantijas talons
| Zīmols | Kelvin |
| Garantija | mūža |
| EAN | 5905555027906 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxA) | 16x7x14 cm |
| Piegādes svars | 0.6 kg |
| Digitālais | jā |
| Palielinājums, x | 8 |
| Objektīva diametrs (aplāde), mm | 25 |
| Okulārs | 3 elementi 2 grupās |
| Objektīvs | 3 elementi 2 grupās |
| Optikas materiāls | BaK-4 |
| Objektīva pārklājums | pilnībā daudzslāņu pārklāts |
| Izvades zīlītes diametrs, mm | 2.87 |
| Acu attālums, mm | 13 |
| Krēslas faktors | 14.14 |
| Relatīvais spožums | 8.24 |
| Izšķirtspējas slieksnis, leņķa sekundes | 6.18 |
| Skata lauks, ° | 6.6 |
| Skata lauks, m/1000m | 116 |
| Tuvais fokuss, m | 3 |
| Okulāra dioptriju regulēšana, dioptrijas | ±4 |
| Acu uzlikas | izskrūvējamas |
| Korpuss | plastmasa |
| Korpusa pildījums | slāpeklis |
| Stiprināšana uz statīva | jā |
| Ūdensizturīgs | jā |
| Mitruma izturība | jā |
| Mitruma/ūdens aizsardzības pakāpe | IP65, pilna aizsardzība pret putekļiem un ūdens strūklām |
| Hermētisks dizains | jā |
| Darbības temperatūras diapazons, °C | -10 — 50 |
| Pielāgošana statīva stiprinājumam | standarta 1/4" vītne |
| Wi-Fi | jā |
| Wi-Fi iestatījumi | 2.4GHz, diapazons līdz 10–15m (līnija) |
| Energopadeve | iebūvēts 1400mAh litija-jonu akumulators; uzlādes veids ar 5V, 2A barošanas adapteri (ietverot) |
| Attēla matrica | krāsu CMOS, 4:3 |
| Foto un video uzņemšana | jā |
| Attēla formāts | *.jpeg |
| Attēla izmērs (attēla režīms), Mpx | 8 |
| Video formāts | *.mp4 |
| Video mediju izšķirtspēja | 1920x1080 (30 FPS) |
| Mikrofons/skaļrunis | jā |
| Atmiņas kartes slots | jā |
| Atbalstītie mediji | TF karte līdz 128GB (ietverta 8GB karte) |
| Porti | USB Type-C |
| Izvēlnes valodas | vairāk nekā 30 |
| Akumulatora izlādēšanās indikators | jā |
| jā | |
| Iespēja pievienot papildu aprīkojumu | līdz 3 mobilajām ierīcēm, kas darbojas ar iOS un Android (Viipulse lietotne) |
| Komplektā maku/futlāru/somu | maks |
| Papildu | tiešraida attēls uz viedtālruni, foto un video uzņemšana caur viedtālruni, automātiska izslēgšanās funkcija (5 min.), ūdenszīme (datums, laiks), atskaņošanas funkcija |