Levenhuk Wezzer PRO LP310 meteoroloģiskā stacija
Pasūtītās preces, kas ir noliktavā, var izņemt veikalā tajā pašā dienā
- Pieejamība: Ir veikalā
- Zīmols: Levenhuk
- Preces kods: L_82931
- Svars: 1.70kg
- Izmēri: 44.00cm x 26.00cm x 16.50cm
- EAN: 5905555017853
Piedāvājums beigsies pēc:
Ikmēneša maksājums: 40.93€
Periods: 3 mēneši
Levenhuk Wezzer PRO LP310 laikapstākļu stacija piedāvā profesionālam lietojumam pielāgotu funkcionalitāti un precizitāti, taču tās vienkāršība un vieglā lietošana padara to par lielisku mājas palīgu. Šī ierīce spēj mērīt temperatūru un mitrumu gan ārā, gan iekštelpās, vēja ātrumu un virzienu, kā arī nokrišņu līmeni. Spilgtajā ekrānā tiek attēlota ne tikai laika informācija, bet arī datums un laiks. Tāpat tā ir aprīkota ar modinātāju. Ārējie dati tiek iegūti, izmantojot jutīgu 5-in-1 attālināto sensoru, kas darbojas līdz pat 100 metru (328 pēdu) attālumā (tiešā redzamības līnijā). Optimālais attālums no stacijas ir līdz 50 metriem (164 pēdām). Sensors darbojas ar baterijām (nav iekļautas) un ir aprīkots ar saules paneli (kas tiek izmantots tikai tiešai enerģijas piegādei un nespēj uzlādēt baterijas).
Stacija reģistrē un glabā maksimālos un minimālos rādījumus izvēlētajā periodā, un tas arī brīdina par augstiem rādījumiem, salīdzinot ar lietotāja izvēlētajām vērtībām. Stacija var pārraidīt datus caur Wi-Fi savienojumu, ja jums ir maršrutētājs līdz 50 metru (164 pēdu) attālumā. Dati tiek ielādēti no laikapstākļu stacijas uz serveri lietotāja personīgajā kontā, pēc tam tos var aplūkot viedtālruņa ekrānā (nepieciešama lietotnes instalācija).
Stacija var darboties gan no baterijām, gan no tīkla barošanas avota (adapteris iekļauts, baterijas tiek pārdotas atsevišķi). Strādājot no tīkla barošanas avota, fona apgaismojums darbojas nepārtraukti; strādājot no baterijām, tas ieslēdzas tikai, kad tiek nospiesta poga. Ekrāns ir sadalīts pielāgojamos informācijas blokos. Lietotājs var izvēlēties ērtākās mērvienības.
Stacija ir kompakta izmēra un to var piestiprināt pie sienas vai novietot uz galda.
Galvenās funkcijas:
- Ierīce profesionālai āra laikapstākļu un iekštelpu mikroklimata uzraudzībai.
- Gaisa temperatūras un mitruma mērīšana, spiediens, nokrišņu līmenis, vēja ātrums un virziens
- Rādījumu, kā arī maksimālo un minimālo vērtību glabāšana
- Modinātājs un kalendārs
- Ietver attālināto sensoru, kas darbojas ar baterijām un saules paneli
- Spēja pieslēgties personālajam datoram, apmainīties ar datiem ar laikapstākļu lietotni caur Wi-Fi (laikapstākļu stacijas dati būs pieejami viedtālrunī)
- Pielāgojami brīdinājumi par temperatūru, mitrumu, vēja spēku un nokrišņiem
- Liels ekrāns ar lieliem simboliem un fona apgaismojumu
- Stacija tiek barota no tīkla barošanas avota vai baterijām un var tikt piestiprināta pie sienas vai novietota uz galda
Kompānija:
- Laikapstākļu stacija
- Daudzfunkcionāls 5-in-1 attālinātais sensors
- USB kabelis
- Anemometra krūzes
- Anemometra vēja virziens
- Montāžas skrūves
- M6 skrūves
- Metāla montāžas plāksne
- M6 uzgriežņu atslēga
- Tīkla adapteris
- Lietotāja rokasgrāmata un garantijas karte
| Zīmols | Levenhuk, Inc., ASV |
| Garantija, gadi | mūža |
| EAN | 5905555017853 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxA), cm | 44x26x16.5 |
| Piegādes svars, kg | 1.7 |
| Mērījumu diapazons | 700–1100hPa |
| Mērījumu izšķirtspēja | 0.1 |
| Mērījumu precizitāte | ±3hPa (par spiedienu zem 700–1100hPa) |
| Mērījumu diapazons | 10% līdz 99% |
| Mērījumu izšķirtspēja | 1% |
| Mērījumu precizitāte | ±5% |
| Mērījumu diapazons iekštelpās | 0...+50 °C |
| Mērījumu diapazons ārā | -40...+60 °C |
| Mērījumu izšķirtspēja | 0.1 °C |
| Mērījumu precizitāte | ±1 °C |
| Pulkstenis | jā |
| Kalendārs | jā |
| Modinātājs | jā |
| Mērījumu diapazons | no 0 līdz 50m/s |
| Mērījumu precizitāte | ±1m/s (vēja ātrumam <10m/s), ±10% (vēja ātrumam >5m/s) |
| Mērījumu diapazons | 0–360° |
| Mērījumu precizitāte | ±15° |
| Mērījumu diapazons | no 0 līdz 9999mm |
| Mērījumu izšķirtspēja | 0.3mm (nokrišņiem <1000mm), 1mm (nokrišņiem >1000mm) |
| Mērījumu precizitāte | ±10% |
| Ekrānu skaits | 1 |
| Indikāciju intervāls | 60s (iekštelpās), 16s (ārā) |
| Radio signāla biežums, MHz | 433 |
| Radio signāla rādiuss, m | 100 |
| Datu pārraides cikls | 1–240min. (pielāgojams) |
| Darbības temperatūras diapazons (iekštelpās), °C | 0 — 50 |
| Darbības temperatūras diapazons (ārējais sensors) | 0 — 50 |
| Wi-Fi | jā |
| Ūdensnecaurlaidība | IPX3, aizsardzība pret vertikāliem ūdens šļakatām |
| Pievienoto ārējo sensoru skaits | līdz 8 gab. (1 gab. iekļauts) |
| Bezvadu sensors | jā |
| Fona apgaismojums | jā |
| Lietojuma vieta | iekštelpās, ārā |
| Tips | laikapstākļu stacija |
| Iebūvētās funkcijas | termometrs, barometrs, higrometrs, nokrišņu mērītājs, anemometrs, pulkstenis, modinātājs, kalendārs |
| Dizains | bezvadu, digitāls, sienas montāža, galda izvietojums |
| Lietošana | profesionālai lietošanai |
| Mērvienības | mmHg, inHg, hPa |
| Īpašas funkcijas | minimālo un maksimālo vērtību noteikšana, augsta vai zema spiediena brīdinājums, izmaiņu grafiks |
| Mērvienības | % (RH) |
| Īpašas funkcijas | zema/augsta mitruma brīdinājumi |
| Mērvienības | °C, °F |
| Īpašas funkcijas | maksimālo un minimālo temperatūru indikācija |
| Laika formāts | 12 stundas, 24 stundas |
| Īpašas funkcijas | laika josla |
| Mērvienības | mph, km/h |
| Mērvienības | grādi |
| Mērvienības | mm, collas |
| Īpašas funkcijas | rādījumu glabāšana 1h/24h/nedēļa/mēnesis/kopā, maksimāli uzglabājumi |
| Ekrāna veids | monohroms |
| Ekrāna īpašības | segmentēts |
| Enerģijas avots | laikapstākļu stacija: AA baterijas – 2 gab. (nav iekļautas), saules baterija, 5V no tīkla barošanas avota, attālais sensors: 1.5V AA baterijas – 2 gab. (nav iekļautas) |
| Korpuss | plastmasa |
| Papildus | rasas punkts, zemas baterijas brīdinājums, siltuma indekss |