Levenhuk Wezzer PRO LP240 meteoroloģiskā stacija
Pasūtītās preces, kas ir noliktavā, var izņemt veikalā tajā pašā dienā
- Pieejamība: Ir veikalā
- Zīmols: Levenhuk
- Preces kods: L_82934
- Svars: 1.70kg
- Izmēri: 44.00cm x 26.00cm x 16.50cm
- EAN: 5905555017839
Piedāvājums beigsies pēc:
Ikmēneša maksājums: 24.73€
Periods: 3 mēneši
Levenhuk Wezzer PRO LP240 profesionālā meteoroloģiskā stacija nodrošinās jūs ar visaptverošu informāciju par laika apstākļiem jūsu mājās un ārpus tām. Tā arī aizstās pulksteni, kalendāru un modinātāju. Stacija ir aprīkota ar LCD ekrānu, kura informācijas izkārtojumu var pielāgot – jūs varat to konfigurēt tā, lai uzreiz redzētu to, kas jums ir vissvarīgākais. Nospiežot jebkuru pogu, ekrāns tiks apgaismots uz 10 sekundēm.
Meteoroloģiskā stacija sniegs jums informāciju par pašreizējo temperatūru, kā arī minimālajām un maksimālajām vērtībām izvēlētajā periodā. Stacija arī brīdinās par pārāk zemu vai pārāk augstu rādījumu gan telpās, gan ārā. Dati par mitrumu, vēja spēku un virzienu, kā arī par nokrišņiem ir svarīgi, lai plānotu dienu un izveidotu komfortablu vidi. Stacija mēra visu šo informāciju ar augstu precizitāti un pēc tam analizē un attēlo to ekrānā kā lielas un skaidras piktogrammas un ciparus. Higrometrs un anemometrs brīdina par augstiem un zemiem rādījumiem. Lietus mērītājs saglabā rādījumus izvēlētajā laika posmā. Turklāt stacija sniedz informāciju par pašreizējo rasas punktu.
Staciju var izvietot uz galda vai piestiprināt pie sienas. Tā ir darbināma ar baterijām, tāpēc nav jāpievērš uzmanība rozetei vai jādomā par vadu izvadi vai paslēpšanu. Komplektā ietilpst daudzfunkcionāls 5-in-1 tālvadības sensors, kas paredzēts uzstādīšanai ārā. Sensora diapazons sasniedz 100 metrus (328 pēdas) (ja starp to un bāzi nav šķēršļu); optimālais attālums ir no 20 līdz 50 metriem (65 līdz 164 pēdas). Sensors arī tiek darbināts ar baterijām (atkarībā no apkārtējās vides temperatūras, viens bateriju komplekts var ilgt līdz 6 mēnešiem). Īpašs indikators informēs jūs, kad baterijas būs jānomaina.
Atslēgas funkcijas:
- Gaisa temperatūras un mitruma mērīšana telpās un ārpus tām
- Āra mērījumi: temperatūra, mitrums, nokrišņi, vēja ātrums un virziens, rasas punkts
- Modinātājs un iebūvēts kalendārs
- Maksimālo un minimālo vērtību attēlošana
- Brīdinājumi par iespējami nekomfortablu temperatūru, mitrumu, vēja spēku vai nokrišņiem
- LCD ekrāns ar pielāgojamu izkārtojumu
- Ergonomisks dizains, nav vadu, un komplektā ir tālvadības sensors
Komplektācija ietver:
- Meteoroloģiskā stacija
- Daudzfunkcionāls 5-in-1 tālvadības sensors
- Lietotāja rokasgrāmata un garantijas karte
| Zīmols | Levenhuk, Inc., ASV |
| Garantija, gadi | mūža |
| EAN | 5905555017839 |
| Iepakojuma izmēri (GxPxA), cm | 44x26x16.5 |
| Piegādes svars, kg | 1.7 |
| Mērīšanas diapazons | 10% līdz 99% |
| Mērījumu izšķirtspēja | 1% |
| Mērījum u precizitāte | ±5% |
| Mērīšanas diapazons iekštelpās | 0...+50 °C |
| Mērīšanas diapazons ārā | -40...+60 °C |
| Mērījumu izšķirtspēja | 0.1 °C |
| Mērījumu precizitāte | ±1 °C |
| Pulkstenis | jā |
| Kalendārs | jā |
| Modinātājs | jā |
| Mērīšanas diapazons | 8 virzieni (vēja roze) |
| Mērīšanas diapazons | no 0 līdz 180m/s |
| Mērījumu precizitāte | ±1m/s (vēja ātrumam <10m/s), ±10% (vēja ātrumam >10m/s) |
| Mērīšanas diapazons | no 0 līdz 9999mm |
| Mērījumu izšķirtspēja | 0.3mm (nokrišņiem <1000mm), 1mm (nokrišņiem >1000mm) |
| Mērījumu precizitāte | ±10% |
| Ekrānu skaits | 1 |
| Indikāciju intervāls | 30s (iekštelpās), 48s (ārā) |
| Radio signāla frekvence, MHz | 433 |
| Radio signāla diapazons, m | 100 |
| Datu pārraides cikls | 1–240min. (pielāgojams) |
| Darba temperatūras diapazons (iekštelpās), °C | 0 — 50 |
| Darba temperatūras diapazons (ārējais sensors) | 0 — 50 |
| Ūdensizturība | IPX3, aizsardzība pret vertikālu ūdens šļakatiņu |
| Savienoto āra sensoru skaits | 1 gab. (iekļauts) |
| Bezvadu sensors | jā |
| Apgaismojums | jā |
| Lietojuma vieta | iekštelpās, ārā |
| Tips | meteoroloģiskā stacija |
| Iebūvētas funkcijas | termometrs, higrometrs, lietus mērītājs, anemometrs, pulkstenis, modinātājs, kalendārs |
| Dizains | bezvadu, digitāls, piestiprināms pie sienas, galdam |
| Lietojums | profesionālai lietošanai |
| Mērī vienības | % (RH) |
| Īpašās funkcijas | minimālo un maksimālo vērtību noteikšana, brīdinājumi par zemu/augstu mitrumu |
| Mērī vienības | °C, °F |
| Laika formāts | 12 stundas, 24 stundas |
| Īpašās funkcijas | laika zona |
| Mērī vienības | mph, m/s, km/h, mezgli |
| Īpašās funkcijas | maksimālā vēja ātruma atmiņa, maksimālā brāzmas ātruma atmiņa, vēja brāzmas brīdinājums, mērījumu vēsture, Boforta skala |
| Īpašās funkcijas | vēja virziena brīdinājums |
| Mērī vienības | mm, collas |
| Īpašās funkcijas | brīdinājumi par robežvērtībām, rādījumu uzglabāšana 1h/24h/nedēļa/mēnesis/kopā, maksimālo vērtību uzglabāšana |
| Ekrāna tips | monohroms |
| Ekrāna funkcijas | segmentēts |
| Āra sensors | jā |
| Barošanas avots | 1.5V AA baterijas (nav iekļautas): meteoroloģiskā stacija – 3 gab., tālvadības sensors – 2 gab. |
| Korpuss | plastmasa |
| Papildus | rasas punkts, zemas baterijas brīdinājums |