Levenhuk Wezzer PRO LP700 meteoroloģiskā stacija
Pasūtītās preces, kas ir noliktavā, var izņemt veikalā tajā pašā dienā
- Pieejamība: Ir veikalā
- Zīmols: Levenhuk
- Preces kods: L_85568
- Svars: 3.12kg
- Izmēri: 33.00cm x 44.00cm x 16.00cm
- EAN: 5905555026305
Piedāvājums beigsies pēc:
Ikmēneša maksājums: 141.74€
Periods: 3 mēneši
Levenhuk Wezzer PRO LP700 laikapstākļu stacija ir moderns ierīces veids, kas nodrošinās jūs ar precīzu informāciju par atmosfēras stāvokli gan telpā, gan ārpus tās. Ierīce precīzi reģistrē atmosfēras spiedienu, temperatūru un gaisa mitruma līmeni telpā, un vēl vairāk parametrus ārpus telpām: temperatūra, mitrums, vēja virziens un ātrums, nokrišņu daudzums, gaismas līmenis un UV indekss. Laikapstākļu stacija ir ideāli piemērota gan mājas lietošanai, gan lauksaimniecības nolūkos, lai novērtētu laika apstākļus.
Interesanta Levenhuk Wezzer PRO LP700 īpašība ir tā, ka tai nav ārējā ekrāna – ierīce tiek darbināta, pielāgota un kontrolēta, izmantojot īpašu lejupielādējamu programmatūru datoram. Vēl viena svarīga laikapstākļu stacijas funkcija ir spēja regulāri (ar regulējamu intervālu) sūtīt īsziņas ar laikapstākļu ziņojumiem uz norādīto viedtālruni (var pieslēgt līdz trim ierīcēm). Ierīce var arī brīdināt lietotāju par pārāk zemu vai augstu dažu indeksu rezultātiem.
Laikapstākļu stacija ļauj ievietot SIM karti (microSIM vai nanoSIM formātā) vai microSD atmiņas karti līdz 32 GB, lai reģistrētu laikapstākļu izmaiņas un izveidotu informatīvas diagrammas. Jūs varat skatīt reģistrētos failus savā datorā, kad tas ir pievienots, izmantojot USB kabeli. Jūs varat pieslēgt Levenhuk Wezzer PRO LP700 4G, lai apmainītos ar datiem ar globāliem laikapstākļu sekošanas pakalpojumiem (Wunderground, Weathercloud, utt.)
Galvenais modulis barojas no 1 uzlādējamas Li-ion baterijas (18650). Ierīce tiek uzlādēta, izmantojot USB kabeli (nepieciešams 5V 1A adapteris, jāpērk atsevišķi) vai mazu saules paneli, kas iekļauts komplektā. Ierīces korpuss ir hermētisks saskaņā ar IPX3 standartu – tas ir aizsargāts no ūdens šļakatām no dažādiem leņķiem. Ir zema baterijas līmeņa indikators. Lietotājs var iegādāties un pieslēgt papildu sensorus – augsnes mitruma sensoru un daļiņu analizatoru.
Galvenās iezīmes:
- Atmosfēras un laikapstākļu parametru mērīšana, efektīva darbība gan telpās, gan ārpus telpām
- Brīdinājumi par aizdomīgi augstiem vai zemi rādījumiem
- Īsziņu sūtīšana ar laikapstākļu ziņojumiem uz viedtālruni (līdz 3 ierīcēm)
- 4G savienojums datu apmaiņai ar masu laikapstākļu sekošanas pakalpojumiem
- Atbalsta SD kartes līdz 32 GB datu ierakstīšanai
- Atjaunošana ik pēc 16 sekundēm ārpus telpām un ik pēc 61 sekundēm telpās
- Diagrammu veidošana ar laikapstākļu izmaiņu dinamiku, izmantojot speciālu datorprogrammatūru
Lūdzu, ņemiet vērā:
- Laikapstākļu stacijai nepieciešama obligāta Weather Logger programmatūras instalēšana datorā
- Izmantojot tiešsaistes laikapstākļu pakalpojumus, lietotājs varēs redzēt tikai pamata laikapstākļu parametrus ārpus telpām (atkarībā no izmantotā tiešsaistes pakalpojuma)
Komplektā iekļauts:
- Laikapstākļu stacijas vadības ierīce
- Multifunkcionāls 9-in-1 attālu sensoru
- Iekšējais sensors
- Uzlādējama Li-ion baterija (18650)
- Saules panelis
- USB kabelis
- Lietotāja rokasgrāmata un garantijas karte
| Zīmols | Levenhuk, Inc., ASV |
| Garantija | mūža |
| EAN | 5905555026305 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxA) | 33x44x16 cm |
| Piegādes svars | 3.12 kg |
| Lietojuma vieta | telpās, ārpus telpām |
| Tips | laikapstākļu stacija |
| Iebūvētas funkcijas | Anemometrs, barometrs, kalendārs, pulkstenis, higrometrs, nokrišņu mērītājs, termometrs |
| Dizains | digitāls, pie sienas montējams, bezvadu |
| Lietojums | profesionālai lietošanai |
| === Atdalītājs === | Barometrs (atmosfēras spiediens) |
| Mērvienības | hPa, inHg, mmHg |
| Mērīšanas diapazons | 300–1100hPa |
| Mērījumu izšķirtspēja | 0.1 |
| Mērījumu precizitāte | ±3hPa (pie spiedieniem zem 700–1100hPa) |
| Speciālās iezīmes | izmaiņu grafiks, minimālo un maksimālo vērtību noteikšana |
| === Atdalītājs === | Higrometrs (gaisa mitrums) |
| Mērvienības | % (RH) |
| Mērīšanas diapazons | 10% līdz 99% |
| Mērījumu izšķirtspēja | 1% |
| Mērījumu precizitāte | ±5% |
| Speciālās iezīmes | zema/augsta mitruma brīdinājumi, rādījumu vēsture |
| === Atdalītājs === | Termometrs (temperatūra) |
| Mērvienības | °C, °F |
| Mērīšanas diapazons telpās | -40...+60 °C |
| Mērīšanas diapazons ārpus telpām | -40...+60 °C |
| Mērījumu izšķirtspēja | 0.1 °C |
| Mērījumu precizitāte | ±1 °C |
| Speciālās iezīmes | SMS paziņojums, zema/augsta temperatūras brīdinājums, rādījumu vēsture |
| === Atdalītājs === | Pulkstenis (laiks/datums/kalendārs) |
| Pulkstenis | jā |
| Laika formāts | 24 stundas |
| Kalendārs | jā |
| Speciālās iezīmes | laika zona |
| === Atdalītājs === | Anemometrs (vēja ātrums) |
| Mērvienības | Boforta skala, km/h, mezgli, m/s, mph |
| Mērījumu precizitāte | ±1m/s (pie vēja ātruma <5m/s), ±10% (pie vēja ātruma ≥5m/s) |
| Speciālās iezīmes | aizdomīgas vēja brāzmas brīdinājums, maksimālo brāzmu ātruma atmiņa, maksimālais vēja ātrums atmiņā, minimālais vēja ātrums atmiņā |
| === Atdalītājs === | Anemometrs (vēja virziens) |
| Mērvienības | grādi |
| Mērīšanas diapazons | 0–360° |
| Mērījumu precizitāte | ±15° |
| Speciālās iezīmes | vēja roze |
| === Atdalītājs === | Nokrišņu mērītājs (nokrišņi) |
| Mērvienības | collas, mm |
| Mērīšanas diapazons | no 0 līdz 9999mm |
| Mērījumu izšķirtspēja | 0.3mm (pie nokrišņiem <1000mm), 1mm (pie nokrišņiem >1000mm) |
| Mērījumu precizitāte | ±10% |
| Speciālās iezīmes | maksimumu, minimumu un rādījumu uzglabāšana pār 1h/24h/nedēļu/mēnesi/kopā |
| === Atdalītājs === | Vispārējās specifikācijas |
| Indikāciju intervāls | 61s (telpās), 16s (ārpus telpām) |
| Radio signāla frekvence, MHz | 433 |
| Radio signāla rādiuss, m | 100 |
| Datu pārraides cikls | 1–240min. (pielāgojama) |
| Strāvas padeve | vadības iekārta: 1 gab. 3.7V, 2600mAh uzlādējama Li-ion baterija (18650), uzlāde no saules paneļa vai tīkla (caur USB kabeli, nepieciešams papildu 5V/1A tīkla adapteris), attālie un iekšējie sensori divas AA 1.5V baterijas (jāpērk atsevišķi) |
| Ūdensizturīgs | jā |
| Ūdensizturīgs | IPX3, aizsardzība pret vertikālajiem ūdens šļakstiem |
| Pievienoto ārējo sensoru skaits | divi (augsnes mitruma sensors, daļiņu analizators) |
| Spēja pieslēgt papildu aprīkojumu | SD atmiņas karte līdz 32GB (nav iekļauta), microSIM/nanoSIM karte (nav iekļauta) |
| Bezvadu sensors | jā |
| Programmatūra, draiveri | Weather Logger (lejupielādējama) |
| Sistēmas prasības | OS: Windows 7/8/10/11, CPU: 1GHz vai augstāks, pieejamā diska vieta: 128MB (minimums), 256MB (ieteicams), USB ports |
| Papildus | 4G savienojums, UV indekss, apgaismojuma līmenis (0–200000 luksos), zema baterijas līmeņa brīdinājums |