Ermenrich Report WR10 Thermohygrometer
Pasūtītās preces, kas ir noliktavā, var izņemt veikalā tajā pašā dienā
- Pieejamība: Ir veikalā
- Zīmols: Ermenrich
- Preces kods: L_86032
- EAN: 5905555026855
Piedāvājums beigsies pēc:
Ermenrich Report WR10 termo-higrometrs ir kompakts instruments iekštelpu un āra temperatūras, kā arī mājas gaisa mitruma mērīšanai. Tas sastāv no plastmasas rāmja ar melnbaltu LCD ekrānu, kas parāda mikroklimata informāciju, un attālā ārējā sensora ar plānu 1.4m kabeli. Ierīces neuzkrītošs dizains gaišās krāsās viegli iekļaujas jebkurā interjerā un izskatās lieliski uz jebkuras virsmas, vai tas būtu pie sienas vai uz galda.
Teromo-higrometrs mēra temperatūru no 0°C līdz +50°C iekštelpās un no −40°C līdz +70°C ārā, padarot to par daudzpusīgu ierīci, kas piemērota izmantošanai ziemeļu, centrālajos un dienvidu reģionos. Mitruma mērīšanas diapazons ir 20–95% ar kļūdu robežu, kas mainās atkarībā no skalas: ±5% diapazonā no 35–75% un ±10% diapazonā no 20–35% un 75–95%. Ermenrich Report WR10 reģistrē maksimālās un minimālās vērtības katram parametrs savā atmiņā un ļauj tos izmantot kā atsauces vērtības personīgā klimata profila sastādīšanai. Ekrāna centrā ir vizuāla joslu skala, kas norāda kopējo komforta līmeni, ko nosaka mitrums.
Termo-higrometru var izmantot kā sienas vai galda pulksteni. Jūs varat izvēlēties laiku attēlot vai nu 12 vai 24 stundu formātā.
Ermenrich Report WR10 termo-higrometram ir iebūvēts magnētiskais stiprinājums ērtai pievienošanai pie metāla virsmām. Ierīci darbina divas CR2032 baterijas. Īpašs zema uzlādes indikator aktivizējas, kad lādiņš ir zems.
Galvenās īpašības:
- Precīza iekštelpu/ārā temperatūras un iekštelpu mitruma mērīšana
- Kompakta un plāna korpuss no gaišas plastmasas, kas iekļaujas jebkurā interjerā
- Attālināts sensors ar 1.4m kabeli āra mērījumiem
- Sienas vai galda stiprinājums; magnētiskais stiprinājums metāla virsmām
- Maksimālo un minimālo vērtību saglabāšana personīgai izsekošanai un analīzei
- Asa melnbalta TN LCD displejs ar ātru atbildes laiku
| Zīmols | Ermenrich |
| Garantija | 5 gadi |
| EAN | 5905555026855 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxA) | 15x2x10 cm |
| Sūtījuma svars | 0.22 kg |
| Lietojuma vieta | iekštelpās, ārā |
| Tips | termo-higrometrs |
| Iebūvētas funkcijas | pulkstenis, higrometrs, termometrs |
| Dizains | digitāls, galda, sienas montāža |
| Pielietojums | mājas lietošanai |
| === Atdalītājs === | Higrometrs (gaisa mitrums) |
| Mērvienības | % (RH) |
| Mērīšanas diapazons | 20% līdz 95% |
| Mērijumu precizitāte | 35‒75% RH: ±5% RH; 20‒35% RH: ±10% RH; 75‒95% RH: ±10% RH |
| Īpašas iezīmes | maksimumu saglabāšana, minimumu saglabāšana |
| === Atdalītājs === | Termometrs (temperatūra) |
| Mērvienības | °C, °F |
| Mērīšanas diapazons iekštelpās | 0...+50 °C |
| Mērīšanas diapazons iekštelpās | 0 — 50 |
| Mērīšanas diapazons ārā | -40...+70 °C |
| Mērīšanas diapazons ārā | -40 — 70 |
| Mērijumu precizitāte | ±2°C |
| Īpašas iezīmes | maksimumu saglabāšana, minimumu saglabāšana |
| === Atdalītājs === | Pulkstenis (laiks/datums/kalendārs) |
| Pulkstenis | jā |
| Laika formāts | 12 stundas, 24 stundas |
| === Atdalītājs === | Vispārējie raksturlielumi |
| Ekrāna tips | melnbalta |
| Ekrānu skaits | 1 |
| Ekrānu skaits | 1 |
| Ekrāna īpašības | TN matrica |
| Āra sensors | dators., attālināta sensora kabeļa garums: 1.4m, jā |
| Barošanas avots | CR2032 baterijas, 2 gab. (nav iekļautas) |
| Korpuss | plastmasa |
| Pievienoto ārējo sensoru skaits | 1 |
| Kopējā komforta līmeņa novērtējums | jā |
| Papildus | zema baterijas indikators, magnētiska aizmugure |