Ermenrich Report WR30 Weather Station
Pasūtītās preces, kas ir noliktavā, var izņemt veikalā tajā pašā dienā
- Pieejamība: Ir veikalā
- Zīmols: Ermenrich
- Preces kods: L_86034
- Izmēri: 1.10cm x 1.70cm x 6.00cm
- EAN: 5905555026879
Piedāvājums beigsies pēc:
Ermenrich Report WR30 laika stacija ir daudzfunkcionāla mājas ierīce, kas ir noderīga gan atmosfēras parametru (mitruma, temperatūras, atmosfēras spiediena) mērīšanai, gan ikdienas lietošanai, nodrošinot ātru piekļuvi būtiskai informācijai, piemēram, laikam, pašreizējam datumam, laika prognozei vai mēness fāzei. Lielais, krāsainais, viegli lasāms ekrāns attēlo skaidru tekstu un intuitīvas ikonas, kas saprotamas pat pašam jaunākajam ģimenes loceklim. Ekrāna apakšā atrodas divas skalas, kas novērtē ērtības rādītājus, kas aprēķināti, balstoties uz iekšējiem un ārējiem datiem.
Lai mērītu mitrumu un temperatūru ārā, laika stacija izmanto bezvadu sensoru ar signāla rādiusu līdz 80m, kas nozīmē, ka lietotājs to var novietot jebkurā optimālā vietā, lai iegūtu precīzus datus. Sensors darbojas ar divām AAA baterijām, kuras var ātri nomainīt. Ermenrich Report WR30 laika stacija mēra atmosfēras spiedienu hektopaskālos (hPa) un dzīvsudraba collu vienībās, diapazonā no 850hPa līdz 1050hPa, kas ir pietiekams lielākajā reģionu daļā, izņemot ļoti augstu kalnu rajonus. Laika stacija arī nosaka gaisa mitrumu no 10% līdz 99%, kā arī temperatūru no 0°C līdz +50°C iekštelpās un −40°C līdz +70°C ārā.
Sistēma automātiski saglabā zemākās un augstākās reģistrētās vērtības, kuras vēlāk var neatkarīgi analizēt. Lietotājs var iestatīt brīdinājumu, kad tiek pārsniegtas zemās/augstās mitruma un temperatūras vērtības, kā arī izvēlēties slieksni, kuru sasniedzot, tiek ģenerēts brīdinājums. Laika stacijai ir arī citas noderīgas funkcijas, piemēram, rasas punkta aprēķināšana ar formulu un laika apstākļu tendences izsekošana.
Ermenrich Report WR30 laika stacija ir veidota kā kompakts rāmis ar krāsainu VA-matricas ekrānu, kas lieliski iekļaujas jebkurā interjerā un izskatās lieliski, vai tas būtu pie sienas vai uz galda.
Galvenās iezīmes:
- Bezvadu tālvadības sensors, ko var uzstādīt līdz 80m attālumā no bāzes stacijas
- Precīza gaisa mitruma, temperatūras un atmosfēras spiediena mērīšana ar minimālu kļūdu robežu
- Vienkāršs interfeiss ar noderīgām funkcijām: iekšējās/ārējās ērtības skalas, mēness fāze un laika prognoze
- Mēra gaisa mitruma līmeņus plašā diapazonā no 10% līdz 99% (RH)
- Pielāgojami brīdinājumi par maksimālajām/minimālajām vērtībām un noteiktiem temperatūras sliekšņiem
- Laika staciju darbina 3 AAA baterijas vai 5V/1A maiņstrāvas adapteris (nopērkams atsevišķi)
Komplektā ietilpst:
- Laika stacija
- Bezvadu tālvadības sensors
- Lādēšanas vads DC-USB
- Lietošanas instrukcija un garantijas karte
| Zīmols | Ermenrich |
| Garantija | 5 gadi |
| EAN | 5905555026879 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxA) | 11x6x17 cm |
| Piegādes svars | 0.35 kg |
| Lietošana | iekštelpās, ārā |
| Tips | laika stacija |
| Iebūvētās funkcijas | modinātājpulkstenis, barometrs, kalendārs, pulkstenis, higrometrs, termometrs |
| Dizains | digitāls, galdam, uzstādāms pie sienas, bezvadu |
| Pielietojums | mājas lietošanai |
| === Atdalītājs === | Barometrs (atmosfēras spiediens) |
| Mērvienības | hPa, inHg |
| Mērīšanas diapazons | no 850hPa līdz 1050hPa |
| === Atdalītājs === | Higrometrs (gaisa mitrums) |
| Mērvienības | % (RH) |
| Mērīšanas diapazons | 10% līdz 99% |
| Mērījumu precizitāte | @25°C, 30‒50% RH: ±5% RH; @25°C, 20‒29% RH: ±10% RH; @25°C, 51‒95% RH: ±10% RH |
| Speciālās funkcijas | brīdinājums, ja tiek pārsniegtas augstas/zemas vērtības, maksimumu glabāšana, minimumu glabāšana |
| === Atdalītājs === | Termometrs (temperatūra) |
| Mērvienības | °C, °F |
| Iekštelpu mērīšanas diapazons | 0...+50 °C |
| Iekštelpu mērīšanas diapazons | 0 — 50 |
| Ārtelpu mērīšanas diapazons | -40...+70 °C |
| Ārtelpu mērīšanas diapazons | -40 — 70 |
| Mērījumu precizitāte | ±1 °C (0… +50 °C); ±2 °C (‒20…0 °C); ±4 °C (‒40…‒20 °C) |
| Speciālās funkcijas | brīdinājums, ja tiek pārsniegtas augstas/zemas vērtības, maksimumu glabāšana, minimumu glabāšana, temperatūras sliekšņa brīdinājums |
| === Atdalītājs === | Pulkstenis (laiks/datums/kalendārs) |
| Pulkstenis | jā |
| Laika formāts | 12 stundas, 24 stundas |
| Kalendārs | jā |
| Modinātājpulkstenis | jā |
| Speciālās funkcijas | mēness fāžu attēlošana |
| === Atdalītājs === | Vispārējās specifikācijas |
| Ekrāna tips | krāsu |
| Ekrānu skaits | 1 |
| Ekrānu skaits | 1 |
| Ekrāna īpašības | VA matrica |
| Radio signāla frekvence, MHz | 433.92 |
| Radio signāla rādiuss, m | 80 |
| Enerģijas avots | sensori: 2 x AAA baterijas (nav iekļautas), laika stacija: 3 x AAA baterijas (nav iekļautas) vai DC 5V 1A barošanas adapters (nav iekļauts) |
| Korpuss | plastmasa |
| Pievienoto āra sensoru skaits | līdz 3 gb (1 gabals iekļauts) |
| Apgaismojums | jā |
| Kopējā ērtības līmeņa novērtējums | jā |
| Laika apstākļu tendence | jā |
| Bezvadu sensors | jā |
| Papildus | zemu bateriju indikators, rasas punkta noteikšana, temperatūras tendences izsekošana |