Ermenrich Report WR40 Weather Station
Pasūtītās preces, kas ir noliktavā, var izņemt veikalā tajā pašā dienā
- Pieejamība: Ir veikalā
- Zīmols: Ermenrich
- Preces kods: L_86035
- EAN: 5905555026886
Piedāvājums beigsies pēc:
Ermenrich Report WR40 laika stacija tika īpaši izstrādāta lietošanai mājās un ātrai vissvarīgāko atmosfēras parametru vākšanai. Tai ir krāsains ekrāns uz VA matricas estētiskā vertikālā statīvā, ko var uzstādīt uz jebkuras piemērotas virsmas mājās. Lai veiktu āra nolasījumus, ierīce izmanto attālu bezvadu sensoru, kuru darbina divas AAA baterijas. Maksimālais signāla rādiuss ir 80 m; radio signāla frekvence ir 433,92 MHz.
Ermenrich Report WR40 pilda termometra (temperatūras mērīšana), higrometra (gaisa mitrums) un barometra (atmosfēras spiediens) funkcijas, kā arī ir iebūvēts pulkstenis, modinātājpulkstenis un kalendārs. Ierīce arī attēlo pašreizējo mēness fāzi un īstermiņa laika prognozi. Dažus datus papildina intuitīvi piktogrammi, kas ir skaidri visiem ģimenes locekļiem, savukārt citi dati tiek attēloti lieliem, viegli lasāmiem burtiem. Iekštelpu un āra temperatūra un mitrums tiek izmērīti un attēloti atsevišķi uz ekrāna.
Laika formātu var izvēlēties starp 12 stundu un 24 stundu. Temperatūras vienības var pārslēgt starp Celsija un Fārenheita. Iebūvētais higrometrs un termometrs var ierakstīt un uzglabāt minimālās un maksimālās vērtības. Laika stacija ir arī aprīkota ar zema akumulatora indikatoru, kas ļauj laikus nomainīt baterijas.
Ermenrich Report WR40 bāzes staciju var darbināt gan ar divām AAA baterijām, gan ar līdzstrāvas barošanas avotu. Komplektā ir iekļauts 1,5 metru garš USB-DC kabelis šim nolūkam; tomēr strāvas adapteris nav iekļauts un jāiegādājas atsevišķi. Ierīces korpuss ir izgatavots no izturīgas plastmasas, kas ir izturīga pret plaisām, skrāpējumiem un nodilumu.
Galvenās funkcijas:
- Iebūvētās funkcijas: termometrs, higrometrs, barometrs, pulkstenis, modinātājpulkstenis un kalendārs
- Pašreizējās mēness fāzes un laika prognozes attēlojums kā spilgti ikoni
- Stilīgs un estētisks dizains, kas piemērots jebkuram interjeram
- Zemāko un augstāko temperatūras un mitruma vērtību uzglabāšana atmiņā
- Bezvadu attālinātais sensors ar diapazonu līdz 80 metriem
- Rasaspunkta aprēķināšana ar formulu
Komplektācijā ietilpst:
- Laika stacija
- Bezvadu attālinātais sensors
- DC-USB strāvas kabelis
- Lietotāja rokasgrāmata un garantijas karte
| Ražotājs | Ermenrich |
| Garantija | 5 gadi |
| EAN | 5905555026886 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxA) | 18x6x12 cm |
| Sūtījuma svars | 0,34 kg |
| Lietošanas vieta | iekšdarbiem, ārdarbiem |
| Tips | laika stacija |
| Iebūvētās funkcijas | modinātājpulkstenis, barometrs, kalendārs, pulkstenis, higrometrs, termometrs |
| Dizains | digitāls, galda virsmas, bezvadu |
| Pielietojums | mājas lietošanai |
| === Delimiters === | Barometrs (atmosfēras spiediens) |
| Mērvienības | hPa, inHg |
| Mērījumu diapazons | no 850 hPa līdz 1050 hPa |
| === Delimiters === | Higrometrs (gaisa mitrums) |
| Mērvienības | % (RH) |
| Mērījumu diapazons | 20% līdz 95% |
| Mērījumu precizitāte | @25°C, 30‒50% RH: ±5% RH; @25°C, 20‒29% RH: ±10% RH; @25°C, 51‒95% RH: ±10% RH |
| Īpašas iezīmes | maksimumu un minimumu uzglabāšana |
| === Delimiters === | Termometrs (temperatūra) |
| Mērvienības | °C, °F |
| Iekštelpu mērījumu diapazons | 0...+50 °C |
| Iekštelpu mērījumu diapazons | 0 — 50 |
| Ārtelpu mērījumu diapazons | -40...+70 °C |
| Ārtelpu mērījumu diapazons | -40 — 70 |
| Mērījumu precizitāte | ±1 °C (0… +50 °C); ±2 °C (‒20…0 °C); ±4 °C (‒40…‒20 °C) |
| Īpašas iezīmes | maksimumu un minimumu uzglabāšana |
| === Delimiters === | Pulkstenis (laiks/datums/kalendārs) |
| Pulkstenis | jā |
| Laika formāts | 12 stundas, 24 stundas |
| Kalendārs | jā |
| Modinātājpulkstenis | jā |
| Īpašas iezīmes | mēness fāžu attēlošana |
| === Delimiters === | Vispārīgās specifikācijas |
| Ekrāna tips | krāsains |
| Ekrānu skaits | 1 |
| Ekrānu skaits | 1 |
| Ekrāna īpašības | VA matrica |
| Radio signāla frekvence, MHz | 433,92 |
| Radio signāla rādiuss, m | 80 |
| Strāvas avots | sensors: 2 x AAA baterijas (nav iekļautas), laika stacija: 2 x AAA baterijas (nav iekļautas) vai DC 5V 1A strāvas adapteris (nav iekļauts) |
| Korpuss | plastmasa |
| Pievienoto āra sensoru skaits | līdz 3 gab (1 gab iekļauts) |
| Apgaismojums ir pieejams | jā |
| Laika tendence ir pieejama | jā |
| Bezvadu sensors | jā |
| Papildu | zema akumulatora indikators, rasaspunkta noteikšana |