Ermenrich Report WR50 Weather Station
Pasūtītās preces, kas ir noliktavā, var izņemt veikalā tajā pašā dienā
- Pieejamība: Ir veikalā
- Zīmols: Ermenrich
- Preces kods: L_86036
- EAN: 5905555026893
Piedāvājums beigsies pēc:
Ermenrich Report WR50 mājas meteoroloģiskajai stacijai ir plašas funkcionalitātes iespējas, kas ir nenovērtējamas ikdienā. Tā palīdz sekot līdzi laika apstākļu izmaiņām ārā un kontrolēt mikroklimatu telpās. Lielais krāsu ekrāns attēlo visu svarīgo informāciju par atmosfēru: temperatūru un mitrumu telpās un ārā, atmosfēras spiedienu, laika prognozi un komforta līmeni. Ierīce var darboties arī kā digitālais pulkstenis un kalendārs, kur šī informācija tiek attēlota displeja apakšdaļā. Kad novietota uz naktsgaldiņa, tā var kalpot arī kā modinātājpulkstenis. Tie, kurus interesē astronomija vai tautas zīmes, būs priecīgi redzēt, ka ekrānā tiek attēlots vēl viens noderīgs parametrs: Mēness fāzes.
Termometra un higrometra funkcijas nodrošina nolasījumus telpu un ārējai videi. Bezvadu attālsensors tiek izmantots ārpusē veikto nolasījumu veikšanai. Radio signāla uztveršanas diapazons ir iespaidīgs 80 metri. Sensora barošanai nepieciešamas divas AAA baterijas, kas bieži nav jāmaina. Galvenā modulim nepieciešamas vai nu trīs AAA baterijas, vai arī līdzstrāvas barošanas pieslēgums (DC-USB kabelis ir iekļauts komplektā; strāvas adapteris tiek pārdots atsevišķi).
Ermenrich Report WR50 izceļas ar citiem līdzīgiem modeļiem ar plašiem darbības diapazoniem. Tas mēra atmosfēras spiedienu no 850 hPa līdz 1050 hPa, mitrumu no 10 līdz 99%, iekštelpu temperatūru no 0°C līdz +50°C un āra temperatūru no −40°C līdz +70°C. Katra parametra kļūdu līmenis ir minimāls. Papildus atmosfēras datu reāllaika mērīšanai ierīce var apkopot un ierakstīt informāciju tālākai analīzei. Piemēram, tā reģistrē temperatūras un mitruma minimālās un maksimālās vērtības, brīdina, kad tiek pārsniegti augsti vai zemi sliekšņi, un signalizē, kad tiek sasniegts konkrēts siltuma vai aukstuma līmenis.
Atslēgas iezīmes:
- Bāzes stacija barojas ar trim AAA baterijām vai līdzstrāvas barošanas adapteri
- Precīzi mitruma un temperatūras mērījumi telpās un ārā
- Galda virsmas uzstādīšana, eleganta matētas melnas krāsas korpuss
- Bezvadu attālsensors ar radio signāla diapazonu līdz 80 metriem
- Krāsu ekrānā attēlo laika prognozi, mēness fāzes, datumu un laiku
- Vizualizēts komforta līmeņa indikators, ar atsevišķiem rādījumiem telpās un ārā
Komplektā ietilpst:
- Meteoroloģiskā stacija
- Bezvadu attālsensors
- Līdzstrāvas-USB barošanas kabelis
- Lietotāja rokasgrāmata un garantijas karte
| Zīmols | Ermenrich |
| Garantija | 5 gadi |
| EAN | 5905555026893 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxA) | 10x6x19 cm |
| Piegādes svars | 0.35 kg |
| Lietošanas vieta | iekštelpās, ārpus telpām |
| Tips | meteoroloģiskā stacija |
| Iebūvētās funkcijas | modinātājpulkstenis, barometrs, kalendārs, pulkstenis, higrometrs, termometrs |
| Dizains | digitāls, galda virsmas, bezvadu |
| Pielietojums | mājas lietošanai |
| === Atdalītājs === | Barometrs (atmosfēras spiediens) |
| Mērvienības | hPa, inHg |
| Mērījumu diapazons | no 850 hPa līdz 1050 hPa |
| === Atdalītājs === | Higrometrs (gaisa mitrums) |
| Mērvienības | % (RH) |
| Mērījumu diapazons | 10% līdz 99% |
| Mērījumu precizitāte | 25°C, 30‒50% RH: ±5% RH; 25°C, 10‒29% RH: ±10% RH; 25°C, 51‒95% RH: ±10% RH |
| Īpašās funkcijas | brīdinājums, kad pārsniegtas augstas/zemas vērtības, maksimālo vērtību glabāšana, minimālo vērtību glabāšana |
| === Atdalītājs === | Termometrs (temperatūra) |
| Mērvienības | °C, °F |
| Mērījumu diapazons iekštelpās | 0…+50 °C |
| Mērījumu diapazons iekštelpās | 0 — 50 |
| Mērījumu diapazons ārā | -40…+70 °C |
| Mērījumu diapazons ārā | -40 — 70 |
| Mērījumu precizitāte | ±1 °C (0… +50 °C); ±2 °C (‒20…0 °C); ±4 °C (‒40…‒20 °C) |
| Īpašās funkcijas | brīdinājums, kad pārsniegtas augstas/zemas vērtības, maksimālo vērtību glabāšana, minimālo vērtību glabāšana, temperatūras sliekšņa brīdinājums |
| === Atdalītājs === | Pulkstenis (laiks/datums/kalendārs) |
| Pulkstenis | jā |
| Laika formāts | 12 stundas, 24 stundas |
| Kalendārs | jā |
| Modinātājpulkstenis | jā |
| Īpašās funkcijas | Mēness fāžu attēlošana |
| === Atdalītājs === | Vispārējās specifikācijas |
| Ekrāna tips | krāsu |
| Ekrānu skaits | 1 |
| Ekrānu skaits | 1 |
| Ekrāna īpašības | VA matrica |
| Radio signāla frekvence, MHz | 433.92 |
| Radio signāla rādiuss, m | 80 |
| Barošanas avots | sensors: 2 x AAA baterijas (nav iekļautas), meteoroloģiskā stacija: 3 x AAA baterijas (nav iekļautas) vai līdzstrāvas 5V 1A barošanas adapteris (nav iekļauts) |
| Korpuss | plastmasas |
| Pievienojamo āra sensoru skaits | līdz 3 kļ, (iekļauts 1 gab.) |
| Apgaismojums ir pieejams | jā |
| Kopējā komforta līmeņa novērtējums | jā |
| Laika apstākļu tendence ir pieejama | jā |
| Bezvadu sensors | jā |
| Apgaismošana | jā |
| Papildus | zema baterijas līmeņa indikators, rasas punkta noteikšana, temperatūras tendences monitorēšana |