Ermenrich Report WR60 Weather Station
Pasūtītās preces, kas ir noliktavā, var izņemt veikalā tajā pašā dienā
- Pieejamība: Ir veikalā
- Zīmols: Ermenrich
- Preces kods: L_86037
- EAN: 5905555026909
Piedāvājums beigsies pēc:
Ermenrich Report WR60 mājas laika stacija palīdz uzraudzīt svarīgākos atmosfēras datus, tostarp iekštelpu un āra temperatūru un mitrumu, kā arī atmosfēras spiedienu. Bāzes stacijai ir horizontāla orientācija, spilgts VA matricas displejs, pievilcīgs dizains, un to var uzstādīt uz sienas vai galda. Tās izmēri ir salīdzinoši kompakti, un matētais melnais korpuss viegli iekļaujas jebkurā interjerā. Ekrāns vizuāli sadalīts sešās taisnstūrveida zonās, kur katra ir veltīta dažādas informācijas attēlošanai. Laika stacijai ir iebūvēts pulkstenis ar modinātāju un kalendāru. Tādējādi displejā tiek attēlots pašreizējais laiks, mēnesis, datums un nedēļas diena.
Ermenrich Report WR60 reģistrē atmosfēras spiedienu no 850 hPa līdz 1050 hPa, kas aptver diapazonu no zemienes līdz augstiem kalniem. Ārpusē ierīce mēra temperatūru no −40°C līdz +70°C, un iekštelpās no 0°C līdz +50°C. Mitrums tiek reģistrēts plašā diapazonā no 10% līdz 99% ar minimālu kļūdu. Rezultātā šī laika stacija patiesi universāla un noderīga jebkuram lietotājam jebkurā klimatā. Ārējiem mērījumiem ierīce izmanto bezvadu sensoru ar diapazonu līdz 80 metriem. Sensors darbojas ar divām viegli nomaināmām AAA baterijām.
Laika stacija piedāvā arī citas funkcijas, kas ir noderīgas ikdienas lietošanai. Piemēram, tā parāda pašreizējo Mēness fāzi, kas var būt noderīga ikvienam, kurš interesējas par astronomiju vai tautas gudrībām. Tāpat tā nodrošina tuvas nākotnes laika prognozi un aprēķina kopējo komforta līmeni gan iekštelpās, gan ārpus telpām, kas tiek attēloti kā divas vizuālās skalas uz ekrāna.
Bāzes stacija tiek darbināta ar trim AAA baterijām vai izmantojot maiņstrāvas barošanas avotu. Komplektā jau iekļauts DC-USB kabelis. Strāvas adapteris jāpērk atsevišķi.
Galvenās iezīmes:
- Bagātīga funkcionalitāte: iebūvēts termometrs, higrometrs un barometrs
- Daudzas papildu funkcijas ikdienas dzīvei: pulkstenis, kalendārs un modinātājs
- Laika prognoze tuvajai nākotnei, Mēness fāze, komforta līmeņi
- Precīzi ārējie mērījumi ar bezvadu sensoru
- Spilgts krāsu displejs ar horizontālu orientāciju, matēts melns korpuss
- Bāzes stacija var tikt darbināta vai nu ar 3 AAA baterijām, vai no maiņstrāvas barošanas avota, atkarībā no lietotāja izvēles
Komplektā ietilpst:
- Laika stacija
- Bezvadu sensors
- DC-USB barošanas kabelis
- Lietotāja rokasgrāmata un garantijas karte
| Zīmols | Ermenrich |
| Garantija | 5 gadi |
| EAN | 5905555026909 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxA) | 20x5x13 cm |
| Sūtījuma svars | 0.41 kg |
| Lietojuma vieta | iekštelpās, ārpus telpām |
| Tips | laika stacija |
| Iebūvētās funkcijas | modinātājs, barometrs, kalendārs, pulkstenis, higrometrs, termometrs |
| Dizains | digitāls, galda modelis, sienas modelis, bezvadu |
| Pielietojums | mājas lietošanai |
| === Dalītājs === | Barometrs (atmosfēras spiediens) |
| Mērvienības | hPa, inHg |
| Mērīšanas diapazons | no 850hPa līdz 1050hPa |
| === Dalītājs === | Higrometrs (gaisa mitrums) |
| Mērvienības | % (RH) |
| Mērīšanas diapazons | 10% līdz 99% |
| Mērījumu precizitāte | 25°C temperatūrā, RH 30‒50%: ±5% RH; 25°C temperatūrā, RH 10‒29%: ±10% RH; 25°C temperatūrā, RH 51‒95%: ±10% RH |
| Īpašas iezīmes | paziņošana, ja tiek pārsniegtas augstas/zemas vērtības, maksimālo vērtību saglabāšana, minimālo vērtību saglabāšana |
| === Dalītājs === | Termometrs (temperatūra) |
| Mērvienības | °C, °F |
| Mērīšanas diapazons iekštelpās | 0...+50 °C |
| Mērīšanas diapazons iekštelpās | 0 — 50 |
| Mērīšanas diapazons ārā | -40...+70 °C |
| Mērīšanas diapazons ārā | -40 — 70 |
| Mērījumu precizitāte | ±1 °C (0…+50 °C); ±2 °C (‒20…0 °C); ±4 °C (‒40…‒20 °C) |
| Īpašas iezīmes | paziņošana par augstu/zemu vērtību pārsniegšanu, maksimālo vērtību saglabāšana, minimālo vērtību saglabāšana, temperatūras sliekšņa modinātājs |
| === Dalītājs === | Pulkstenis (laiks/datum/kalendārs) |
| Pulkstenis | jā |
| Laika formāts | 12 stundas, 24 stundas |
| Kalendārs | jā |
| Modinātājs | jā |
| Īpašas iezīmes | Mēness fāžu rādīšana |
| === Dalītājs === | Vispārējie specifikācijas |
| Ekrāna tips | krāsains |
| Ekrānu skaits | 1 |
| Ekrānu skaits | 1 |
| Ekrāna iezīmes | VA matrica |
| Radio signāla frekvence, MHz | 433.92 |
| Radio signāla rādiuss, m | 80 |
| Energoapgāde | sensors: 2 x AAA baterijas (nav iekļautas), laika stacija: 3 x AAA baterijas (nav iekļautas) vai DC 5V 1A barošanas adapteris (nav iekļauts) |
| Korpuss | plastmasa |
| Savienojamo ārējo sensoru skaits | līdz 3 gab. (1 gab. iekļauts) |
| Apgaismojums pieejams | jā |
| Kopējā komforta līmeņa novērtējums | jā |
| Laika tendence ir pieejama | jā |
| Bezvadu sensors | jā |
| Aizmugures apgaismojums | jā |
| Papildus | zems bateriju indikators, rasas punkta noteikšana, temperatūras tendences monitoring |