Ermenrich Report WR70 Weather Station
- Pieejamība: In another stock
- Zīmols: Ermenrich
- Preces kods: L_86038
- EAN: 5905555026916
Piedāvājums beigsies pēc:
Ermenrich Report WR70 ir daudzfunkcionāla mājas laika stacija, kas sniedz visaptverošus datus par ārējiem apstākļiem, iekštelpu mikroklimatu, mēness fāzi un īstermiņa laika prognozi. Tai ir divi augstas izšķirtspējas VA matricas ekrāni. Kreisajā ekrānā ir redzams laiks, datums, mēnesis, nedēļas diena un modinātāja statuss (ieslēgts/izslēgts). Labajā ekrānā tiek attēlota gaisa temperatūra un mitrums, trīs līmeņu komforta indikators, atmosfēras spiediens un citi meteoroloģiskie dati. Precīzai laika izsekošanai komplektā ir iekļauts bezvadu āra sensors. Tas darbojas ar divām AAA baterijām (ieteicams izmantot sārma baterijas). Tā ir izstrādāta, lai izturētu dažādus laikapstākļus, un tai ir līdz 80 metru diapazons no bāzes stacijas.
Ermenrich Report WR70 veic mērījumus plašā diapazonā, lai nodrošinātu visaptverošus datus. Tā mēra atmosfēras spiedienu no 850hPa līdz 1050hPa, gaisa mitrumu no 10% līdz 99%, kā arī iekštelpu temperatūras (0°C līdz +50°C) un āra temperatūras (−40°C līdz +70°C). Ierīce saglabā minimālu kļūdu visos parametros pat kritiskās ekstremālās temperatūrās, padarot to uzticamu jebkurā klimata zonā dzīvojošiem iedzīvotājiem.
Laika stacija ne tikai sniedz aktuālus atmosfēras datus, bet arī ļauj izmantot ierakstīto informāciju savas tendenču analīzes veikšanai. Ierīce reģistrē minimālās un maksimālās reģistrētās vērtības, brīdina lietotāju, ja tiek pārsniegti augstie vai zemie ierobežojumi, un signalizē, kad tiek sasniegta noteikta temperatūra. Šī funkcionalitāte ir nenovērtējama, veidojot visaptverošu izpratni par jūsu lokālajām laika apstākļu tendencēm.
Galvenās iezīmes:
- Enerģijas izvēles: 3 AAA baterijas vai AC barošana (adapteris nav iekļauts)
- Liela fonta digitālais pulkstenis ar iebūvētu modinātāju
- Precīzas tuvā termiņa prognozes, tendenču displejs, kā arī iekštelpu un āra komforta skala
- Komplektācijā iekļauts attālās uztveres sensors ar diapazonu līdz 80 metriem no laika stacijas
- Funkcijas: termometrs, higrometrs un barometrs precīziem mērījumiem jebkuros apstākļos
- Papildu funkcijas: mēness fāzes, automātiska rasas punkta aprēķināšana un zems baterijas indikator
Kompilācija ietver:
- Laika stacija
- Bezvadu attālās uztveres sensors
- DC-USB barošanas kabelis
- Lietotāja rokasgrāmata un garantijas kartīte
| Zīmols | Ermenrich |
| Garantija | 5 gadi |
| EAN | 5905555026916 |
| Iepakojuma izmērs (Garums x Platums x Augstums) | 33x5x12 cm |
| Nosūtīšanas svars | 0.47 kg |
| Lietojuma atrašanās vieta | iekštelpas, āra |
| Tips | laika stacija |
| Iebūvētās funkcijas | modinātājs, barometrs, kalendārs, pulkstenis, higrometrs, termometrs |
| Dizains | digitāls, galda, pie sienas montēts, bezvadu |
| Pielietojums | mājas lietošanai |
| === Dalītājs === | Barometrs (atmosfēras spiediens) |
| Mērvienības | hPa, inHg |
| Mērotu diapazons | no 850hPa līdz 1050hPa |
| === Dalītājs === | Higrometrs (gaisa mitrums) |
| Mērvienības | % (RH) |
| Mērotu diapazons | 10% līdz 99% |
| Mērījumu precizitāte | pie 25°C, 30‒50% RH: ±5% RH; pie 25°C, 10‒29% RH: ±10% RH; pie 25°C, 51‒95% RH: ±10% RH |
| Īpašas iezīmes | brīdinājums, kad tiek pārsniegtas augstas/zemas vērtības, maksimālo vērtību saglabāšana, minimālo vērtību saglabāšana |
| === Dalītājs === | Termometrs (temperatūra) |
| Mērvienības | °C, °F |
| Iekštelpu mērījumu diapazons | 0...+50 °C |
| Iekštelpu mērījumu diapazons | 0 — 50 |
| Āra mērījumu diapazons | -40...+70 °C |
| Āra mērījumu diapazons | -40 — 70 |
| Mērījumu precizitāte | ±1 °C (0… +50 °C); ±2 °C (‒20…0 °C); ±4 °C (‒40…‒20 °C) |
| Īpašas iezīmes | brīdinājums, kad tiek pārsniegtas augstas/zemas vērtības, maksimālo vērtību saglabāšana, minimālo vērtību saglabāšana, temperatūras sliekšņa modinātājs |
| === Dalītājs === | Pulkstenis (laiks/datums/kalendārs) |
| Pulkstenis | jā |
| Laika formāts | 12 stundas, 24 stundas |
| Kalendārs | jā |
| Modinātājs | jā |
| Īpašas iezīmes | attēlo Mēness fāzes |
| === Dalītājs === | Vispārīgas specifikācijas |
| Ekrāna tips | krāsains |
| Ekrānu skaits | 2 |
| Ekrānu skaits | 2 |
| Ekrāna funkcijas | VA matrica |
| Radio signāla frekvence, MHz | 433.92 |
| Radio signāla rādiuss, m | 80 |
| Barošanas avots | sensors: 2 x AAA baterijas (nav iekļautas), laika stacija: 3 x AAA baterijas (nav iekļautas) vai DC 5V 1A strāvas adapteris (nav iekļauts) |
| Korpuss | plastmasa |
| Āra sensoru pieslēgšanas skaits | līdz 3 gab. (1 gab. ietverta) |
| Apgaismojums pieejams | jā |
| Kopējā komforta līmeņa novērtējums | jā |
| Laika prognozes tendences pieejamas | jā |
| Bezvadu sensors | jā |
| Aizmugurējais apgaismojums | jā |
| Papildu | zems akumulatora indikators, rasas punkta noteikšana, temperatūras tendences monitorings |