Levenhuk Wezzer PRO LP200 meteoroloģiskā stacija
Pasūtītās preces, kas ir noliktavā, var izņemt veikalā tajā pašā dienā
- Pieejamība: Ir veikalā
- Zīmols: Levenhuk
- Preces kods: L_86222
- Izmēri: 32.00cm x 0.00cm x 0.00cm
- EAN: 5905555027227
Piedāvājums beigsies pēc:
Ikmēneša maksājums: 41.99€
Periods: 3 mēneši
Levenhuk Wezzer PRO LP200 laikapstākļu stacija ir daudzfunkcionāla ierīce dažādu atmosfēras apstākļu uzraudzībai telpās un ārpus tām.
Tai ir plašs pielietojums: sākot no aktuālas informācijas iegūšanas, lai plānotu ikdienas apģērbu, līdz lēmumu pieņemšanai par svarīgu lauksaimniecības darbu plānošanu dārzā vai vasarnīcā. Ārējiem mērījumiem laikapstākļu stacija ir aprīkota ar 9-uz-1 ārējo sensoru, kas mēra temperatūru, mitrumu, vēja ātrumu un virzienu, nokrišņu daudzumu (izmantojot nokrišņu mērītāju), gaismas intensitāti un UV indeksu.
Iekštelpu mērījumiem ierīce seko nedaudz mazākam parametru skaitam: atmosfēras spiediens, temperatūra, mitrums un TVOC (Kopējās gaistošās organiskās vielas). Šie parametri tiek mērīti ar bezvadu iekštelpu sensoru, kas var tikt piestiprināts pie sienas, izmantojot ērto caurumu aiz tās aizmugures panelī.
Galvenā Levenhuk Wezzer PRO LP200 vienība nevainojami iekļaujas jebkurā interjerā, pateicoties tās modernajam un elegantajam dizainam. Tās centrā ir spilgts krāsu ekrāns, kas sadalīts skaidri redzamās zonās, katra veltīta konkrētam atmosfēras parametram. Tādējādi ekrāna augšējā daļā jūs varat redzēt telpu un ārā temperatūru un mitrumu, kā arī vēja virzienu un ātrumu. Ekrāna vidusdaļa ir paredzēta laikapstākļu prognozēm, nokrišņu datiem, aktuālajam atmosfēras spiedienam un TVOC indikatoram. Ekrāna apakšējā daļā tiek parādīts laiks, kalendārs, mēness fāze, gaismas intensitāte un UV indekss, kā arī skārienjutīgas pogas iestatījumu regulēšanai. Laikapstākļu stacijas galvenā ierīce ir aprīkota ar iebūvētu modinātāju ar atlikšanas funkciju, kas nozīmē, ka to var novietot uz naktsgaldiņa un izmantot ikdienā kā ērts papildierīce. Ekrāna spilgtums ir regulējams ar četrām pieejamām intensitātes līmeņiem.
Ekrānā ir arī vairāki noderīgi vizuālie indikatori. Blakus temperatūras, mitruma, atmosfēras spiediena un TVOC rādījumiem var redzēt bultas, kas norāda tendenci: uz augšu vērsta bulta nozīmē, ka vērtība palielinās, uz leju vērsta bulta norāda samazināšanos, bet horizontāla bulta norāda stabilu stāvokli. Iekštelpu komforta līmeņa ikons ierosina, kad ieslēgt mitrinātāju vai sausinātāju, vēdināt telpu vai palielināt vai samazināt apkuri. Zema baterijas līmeņa indikators laikā brīdina, kad nepieciešams nomainīt baterijas.
Galvenā vienība darbojas ar 3 AAA baterijām (nav iekļautas) vai caur komplektā iekļautajām strāvas adapteru. 9-uz-1 ārējais sensors darbojas ar 3 AA baterijām (nav iekļautas) vai saules paneli. Bezvadu iekštelpu sensors darbojas ar 2 AAA baterijām (nav iekļautas). Levenhuk Wezzer PRO LP200 laikapstākļu staciju var sinhronizēt ar viedtālruni (nepieciešama īpaša lietotne) caur Wi-Fi tīklu, lai saglabātu laikapstākļu informāciju un tendences turpmākam skatījumam un analīzei.
Daudzfunkcionālajam ārējam 9-uz-1 sensoram ir IPX4 ūdensizturības klase (aizsardzība pret šļakatām).
Lai nodrošinātu optimālu darbību, sensors jāuzstāda vismaz 1,5 metru attālumā no ēkām vai citiem šķēršļiem, atklātā vietā tiešā saules gaismā.
Galvenās īpašības:
- Mēra plašu parametru klāstu: temperatūru, mitrumu, atmosfēras spiedienu, vēja virzienu un ātrumu, nokrišņus, UV indeksu, gaismas intensitāti, TVOC un vairāk
- Galvenās vienības stilīgais un daudzpusīgais dizains, spilgtas ikonas un intuitīvas norādes, kā arī krāsu ekrāns ar skaidri redzamiem informācijas blokiem
- Parāda precīzu īslaicīgu laikapstākļu prognozi, kas tiek aprēķināta, pamatojoties uz vietējā atmosfēras spiediena datiem
- Iebūvēts pulkstenis, kalendārs un modinātājs ar atlikšanas funkciju: laikapstākļu stacija ir noderīga visu diennakti, pat ja jūs šobrīd neinteresē laikapstākļi
- Parāda pašreizējo mēness fāzi, kas ir ērta lietotājiem, kuri seko debesu ķermeņa ietekmei uz vidi un dabu
- Plaši mērījumu diapazoni un minimāla kļūdas robeža nodrošina uzticamu darbību jebkurā situācijā
- Paziņojumi: par augstu/zemu mitrumu, augstu/zemu temperatūru (iekštelpās un ārā), stipru vēju un lietu
- Laikapstākļu indeksēšana: rasas punkts, vēja atdzišana, karstuma indekss un "jutas kā" temperatūra.
Komplekts iekļauj:
- Laikapstākļu stacija:
- Daudzfunkcionālais 9-uz-1 tālvadības sensors
- Iekšējais sensors
- Vēja rādītājs ar 1 skrūvi
- Anemotra kausiņi ar 1 skrūvi
- Montāžas statīvs ar 8 skrūvēm
- Skrūvgriezis
- Gumijas paliktņi – 2 gab.
- Strāvas adapteris
- Lietotāja rokasgrāmata un garantijas lapa
| Zīmols | Levenhuk, Inc., ASV |
| Garantija | mūža |
| EAN | 5905555027227 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxA) | 32x37x16 cm |
| Lietojuma vieta | iekšā, ārā |
| Tips | laikapstākļu stacija |
| Iebūvētās funkcijas | TVOC sensors, UV mērinstruments, modinātājs, anemometra, barometrs, kalendārs, pulkstenis, higrometrs, luksmetr, lietusmērs, termometrs |
| Dizains | digitāls, galda novietojams, pie sienas piestiprināms, bezvadu |
| Pielietojums | profesionālai lietošanai |
| === Atdalītājs === | Barometrs (atmosfēras spiediens) |
| Mērīšanas vienības | hPa, inHg, mmHg |
| Mērījumu diapazons | 600–1100hPa (relatīvais diapazons 930–1050hPa) |
| Mērījumu izšķirtspēja | 0.1 hPa / 0.01 inHg |
| Mērījumu precizitāte | (700–1100)±5hPa/(600–696)±8hPa; (20.67–32.48)±0.15inHg/(17.72–20.55)±0.24inHg; (525–825)±3.8mm Hg / (450–522)±6mm Hg |
| Īpašas funkcijas | absolūtā un relatīvā spiediena attēlojums (minimālais un maksimālais), rādījumu vēsture, minimālo/maksimālo absolūtā spiediena vērtību ierakstīšana |
| === Atdalītājs === | Higrometrs (gaisa mitrums) |
| Mērīšanas vienības | % (RH) |
| Mērījumu diapazons | 1% līdz 99% |
| Mērījumu izšķirtspēja | 1% |
| Mērījumu precizitāte | ±5% relatīvā mitruma diapazonā 40–80%, ±8% citos diapazonos |
| Īpašas funkcijas | zema/augsta mitruma paziņojumi, rādījumu vēsture, maksimālo un minimālo vērtību saglabāšana, sliekšņa vērtības paziņojumi |
| === Atdalītājs === | Termometrs (temperatūra) |
| Mērīšanas vienības | °C, °F |
| Iekšējā mērījumu diapazons | -10 — 50 |
| Ārējā mērījumu diapazons | -40...+70 °C |
| Ārējā mērījumu diapazons | -40 — 70 |
| Mērījumu izšķirtspēja | 0.1 °C |
| Mērījumu precizitāte | ±1°C (diapazonā +10°C līdz +50°C); ±1.5°C (diapazonā -20°C līdz +10°C); ±2°C citos diapazonos |
| Īpašas funkcijas | paziņojumu iestatījumi, izmaiņu grafiks, zemas/augstas temperatūras paziņojums, rādījumu vēsture, maksimālu vērtību saglabāšana, minimālu vērtību saglabāšana |
| === Atdalītājs === | Pulkstenis (laiks/datums/kalendārs) |
| Pulkstenis | jā |
| Laika formāts | 12 stundas, 24 stundas |
| Kalendārs | jā |
| Modinātājs | jā |
| Automātiskā sinhronizācija | jā |
| Īpašas funkcijas | 8 valodas (krievu, vācu, dāņu, angļu, spāņu, franču, itāļu, holandiešu), modinātājs ar atlikšanas funkciju, automātiska pāreja uz vasaras laiku (DST), mēness fāzu attēlojums |
| === Atdalītājs === | Anemometrs (vēja ātrums) |
| Mērīšanas vienības | km/h, knots, m/s, mph |
| Mērījumu diapazons | 0–50m/s, 0–180km/h, 0–112mph, 0–97 knots |
| Mērījumu precizitāte | <5m/s: ±0.5m/s; >5m/s: ±10% |
| Īpašas funkcijas | brāzmaina vēja paziņojums, augsta vēja ātruma paziņojums, min/maks vēja brāzmas ātruma atmiņa, vēja ātruma izmaiņu žurnāls |
| === Atdalītājs === | Anemometrs (vēja virziens) |
| Mērīšanas vienības | grādi |
| Mērījumu diapazons | 0–360° |
| Mērījumu precizitāte | ±15° |
| Īpašas funkcijas | vēja virziena attēlojums, vēja virziena grafiks |
| === Atdalītājs === | Lietusmērs (nokrišņi) |
| Mērīšanas vienības | collas, mm |
| Mērījumu diapazons | no 0 līdz 12999mm |
| Mērījumu izšķirtspēja | 0.254mm |
| Mērījumu precizitāte | ±7% |
| Īpašas funkcijas | spēcīga lietus paziņojums (mm/h vai collās), augsts dienas nokrišņu daudzums (mm vai collās), rādījumu vēsture |
| === Atdalītājs === | Gaisa analizators |
| Kopējo gaistošo organisko savienojumu (TVOC) sensors | + |
| Mērījumu diapazons | 0.001‒5.000mg/m3 |
| Īpašas funkcijas | liela TVOC līmeņa paziņojums |
| === Atdalītājs === | Luksmetrs (apgaismojums) |
| Mērīšanas vienības | W/m², kilofuts-candela, kilolux |
| Mērījumu diapazons | 0–200000 lux |
| Īpašas funkcijas | UV starojuma grafiks, maksimālā UV starojuma ierakstīšana |
| === Atdalītājs === | UV mērītājs (UV indekss) |
| Īpašas funkcijas | UV starojuma grafiks, maksimālā UV starojuma ierakstīšana |
| === Atdalītājs === | Vispārējās specifikācijas |
| Ekrāna tips | krāsu |
| Ekrānu skaits | 1 |
| Ekrāna īpašības | LCD, skārienjūtīgs |
| Ārējais sensors | Bezvadu |
| Radio signāla frekvence, MHz | 868 |
| Radio signāla rādiuss, m | 150 |
| Rādījumu atjaunināšana | ik pēc 20 sekundēm |
| Barošanas avots | iekštelpu sensors: 2 AAA baterijas (nav iekļautas), ārējais sensors: 3 AA baterijas (nav iekļautas) vai saules panelis, laikapstākļu stacija: 3 AAA baterijas (nav iekļautas) vai 5V/1A strāvas adapteris (iekļauts) |
| Korpuss | plastmasa |
| Wi-Fi | jā |
| Ūdensizturīgs | jā |
| Ūdensizturīgs | IPX4, šļakatu izturīgs |
| Pievienoto ārējo sensoru skaits | 2 gab. (iekļauti) |
| Kopējā komforta līmeņa novērtējums | jā |
| Laikapstākļu tendences ir pieejamas | jā |
| Laikapstākļu tendence | 6 ikonas: "saulains", "daļēji saulains", "mākoņains", "lietus", "vētrains", "sniegains" |
| Bezvadu sensors | jā |
| Apgaismojums | jā |
| Apgaismojums | 4 līmeņi |
| Papildus | "Feels Like" funkcija, Wind Chill funkcija, automātiskā frekvences pielāgošanas funkcija, rasas punkta izmaiņu žurnāls, rasas punkta noteikšana, karstuma indeksa aprēķins, zemas baterijas brīdinājums, maksimāla/minimāla rasas punkta ierakstīšana |